Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Haideți va rog sa fim oameni cumsecade și sa nu poluăm topicul !!! 
fiecare femeie are pagina ei…așadar va rog când va vine pofta sa vorbiți de alte domnișoare sa o faceti la ele pe pagina.

🥶adresat  ultimului mesaj. 
multumesc frumos pt înțelegere 
 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 37 minute, diiiana a spus:

Haideți va rog sa fim oameni cumsecade și sa nu poluăm topicul !!! 
fiecare femeie are pagina ei…așadar va rog când va vine pofta sa vorbiți de alte domnișoare sa o faceti la ele pe pagina.

🥶adresat  ultimului mesaj. 
multumesc frumos pt înțelegere 
 

Bună cănd si plan să vi si la noi ?... Nu bâga in seamă dacă nare putin inteligentă si bun simt nu poți să astepți mai multe .😃🙂😉😘🌹

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg mures
  • Oras:Tg mures
Acum 9 ore, diiiana a spus:

Haideți va rog sa fim oameni cumsecade și sa nu poluăm topicul !!! 
fiecare femeie are pagina ei…așadar va rog când va vine pofta sa vorbiți de alte domnișoare sa o faceti la ele pe pagina.

🥶adresat  ultimului mesaj. 
multumesc frumos pt înțelegere 
 

Diiiana draga 😍ai inceput lucru sau mai esti in concediu?ca de mult nai fost la Mures😘

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures


....o dupa amiaza perfecta in bratele acestei cadâne care te face sa traiesti un vis . Este o placere sa.i simti trupul  , sa privesti pielea frumos bronzata la solar si acel fundulet ridicat pe tocuri care te face sa o doresti cat mai mult ....
....ma bucur ca am putut sa te revad dupa o perioada cam lunga de absenta , totul incepand de la intrare cu imbratisari , sarutari ca doi prieteni vechi ....
.....apoi totul continuat in patul situat in fata acelei oglinzi in care atunci cand privesti esti excitat maxim vazand acel trup de gazela sarutand trupul tau, cu insistenta sporita in anumite zone .....
....tot ce traiesti cu Diana trebuie trait cat mai mult trup la trup ....nu prin cuvinte .....merita cea mai mare nota posibila din partea mea .

PS ....ne vom revedea cat mai curand , te sarut si imbratisez 🥰🥰🥰

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Bună am vizitato pe Diana timpul rezolvă totul cu timpul cunost o persoană mai bine si mai bine cu atăt întălnirile mi se pare tot mai bune in bratele tale este cel mai bun lucru care le poti oferi a fost o intălnire foarte reusită mă bucur că te am văzut pe tine si am fost in compania ta să ne revedem cu bine te mai astept pupicii 😃🙂😉🥰😘💋🌹                        si La Multi Ani ! de 8 Martie 😘🌹

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Dorința mea de câteva luni s-a împlinit astăzi!!! 

Am avut  norocul de a  mă întâlni din nou cu superba Diana. 

Diana ești o ființă asemănătoare celor celești prin felul tău de a fi și cu care m-ai uimit din nou.

Încă stau și mă întreb, cum poți tu să creezi starea aceea de compatibilitate specială magică și să-mi transmiți  pe toate nivelurile de percepție umană: minte, suflet, corp, spirit, energie...     

Un Mare Mare Mare Super Thank You pentru că exiști!!! Pupici mulți❤️ 🥰😘

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
Acum 3 ore, fakeagent22b a spus:

Dorința mea de câteva luni s-a împlinit astăzi!!! 

Am avut  norocul de a  mă întâlni din nou cu superba Diana. 

Diana ești o ființă asemănătoare celor celești prin felul tău de a fi și cu care m-ai uimit din nou.

Încă stau și mă întreb, cum poți tu să creezi starea aceea de compatibilitate specială magică și să-mi transmiți  pe toate nivelurile de percepție umană: minte, suflet, corp, spirit, energie...     

Un Mare Mare Mare Super Thank You pentru că exiști!!! Pupici mulți❤️ 🥰😘

Te sărut dragul meu 🥰🥰😘😘😘😘😍😇

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 4 ore, fakeagent22b a spus:

Dorința mea de câteva luni s-a împlinit astăzi!!! 

Am avut  norocul de a  mă întâlni din nou cu superba Diana. 

Diana ești o ființă asemănătoare celor celești prin felul tău de a fi și cu care m-ai uimit din nou.

Încă stau și mă întreb, cum poți tu să creezi starea aceea de compatibilitate specială magică și să-mi transmiți  pe toate nivelurile de percepție umană: minte, suflet, corp, spirit, energie...     

Un Mare Mare Mare Super Thank You pentru că exiști!!! Pupici mulți❤️ 🥰😘

Ai drepate, Diana e UNICA!!!!!!!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Trecut de 12 noaptea, tocmai am ajuns acasa. De unde? De la Diana! 

A fost o saptamana "nebuna" 4 intalniri de luni pana azi......dintre care doua mai "speciale"

Nu cred ca mai este cazul sa fac o recenzie cu note si alte comentarii/impresii...chiar nu e cazul...Diana e Diana....UNICA si SUPERBA

Iti multumesc frumos pt aceste intalniri superbe, drum bun spre casa, ne revedem curand pe alte meleaguri daca fetelor le reusesc planul (stii tu la ce ma refer), daca  nu te asteptam cu drag, nerabdare si multa iubire din nou in Tg Mures

Esti minunata....pur si simplu!

 

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
12 hours ago, camaro_dee said:

Trecut de 12 noaptea, tocmai am ajuns acasa. De unde? De la Diana! 

A fost o saptamana "nebuna" 4 intalniri de luni pana azi......dintre care doua mai "speciale"

Nu cred ca mai este cazul sa fac o recenzie cu note si alte comentarii/impresii...chiar nu e cazul...Diana e Diana....UNICA si SUPERBA

Iti multumesc frumos pt aceste intalniri superbe, drum bun spre casa, ne revedem curand pe alte meleaguri daca fetelor le reusesc planul (stii tu la ce ma refer), daca  nu te asteptam cu drag, nerabdare si multa iubire din nou in Tg Mures

Esti minunata....pur si simplu!

 

De acord cu tine colegu. Am fost ieri la ea, dar din cauza distantei neam vazut doar ieri. Diana chiar este unica si speciala, de la facutul programarii pana cand iesi de la ea se gandeste doar sa pleci multumit de la ea. Eu de multe ori veneam stresat din cauze diferite, dar cand plecam, eram relaxat. Despre servicii si atitudine, ce sa mai zic? De fiecare data, aceleasi servicii de top.

Te pup Diana. Pana data viitoare, imi raman in gand momentele de ieri.

  • Like 6
  • Minus 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
18 hours ago, camaro_dee said:

Trecut de 12 noaptea, tocmai am ajuns acasa. De unde? De la Diana! 

A fost o saptamana "nebuna" 4 intalniri de luni pana azi......dintre care doua mai "speciale"

Nu cred ca mai este cazul sa fac o recenzie cu note si alte comentarii/impresii...chiar nu e cazul...Diana e Diana....UNICA si SUPERBA

Iti multumesc frumos pt aceste intalniri superbe, drum bun spre casa, ne revedem curand pe alte meleaguri daca fetelor le reusesc planul (stii tu la ce ma refer), daca  nu te asteptam cu drag, nerabdare si multa iubire din nou in Tg Mures

Esti minunata....pur si simplu!

 

 

6 hours ago, angelmro said:

De acord cu tine colegu. Am fost ieri la ea, dar din cauza distantei neam vazut doar ieri. Diana chiar este unica si speciala, de la facutul programarii pana cand iesi de la ea se gandeste doar sa pleci multumit de la ea. Eu de multe ori veneam stresat din cauze diferite, dar cand plecam, eram relaxat. Despre servicii si atitudine, ce sa mai zic? De fiecare data, aceleasi servicii de top.

Te pup Diana. Pana data viitoare, imi raman in gand momentele de ieri.

Fraților, admirăm aceeași femeie UNICĂ, SUPERBĂ, MINUNATĂ și aș mai adăuga și MAGICĂ .

Diana, mulțumiri și pupici mulți mulți mulți!!! 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...