Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu as face o recenzie si probabil si altii, dar domnisoara ne-a rugat sa tinem totul in secret din motive personale...eu i-am respectat cerinta si nu m-a dezamagit nici ea cu serviciile ei. :)

Ok. Atunci inseamna ca fiecare are alte tarife in functie de "mărime"? Sau alte criterii?

Nici macar ce servicii ofera?

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Ok. Atunci inseamna ca fiecare are alte tarife in functie de "mărime"? Sau alte criterii?

Nici macar ce servicii ofera?

Nu stiu criteriile😂 normal ea ar trebuii sa ne dea detalii despre tarife si servicii aici pe forum, dar daca ea nu vrea...eu nu o fortez.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Serviciile le mai și personalizez . Dacă se poate le facem dacă nu nu . Oricât de profesională as dori sa fiu exista persoane cu care chiar nu poți sa le faci !!! Dacă e minus la igiena si comportament nu te aștepta vreo mare chimie între noi . Iar lucrurile astea dacă se insista le pot argumenta la persoana non grata la fata locului . Cei care au fost la mine știu exact despre ce vorbesc . Care chiar doriți recenzii mai ample încercați pe topicul meu de pe Cluj . Cât despre prețuri sa zicem ca 150/finalizare Pt mures , dar serviciile depind doar de voi . Va pup

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Pe 10 am sa fiu la mures . Nu am programări oficiale încă făcute . Cu câteva zile înainte voi face decât de pe 11 programări . In data de 10 depinde la ce ora ajung . In Cluj voi fi din 16 decât . Din păcate este posibil ca in viitorul apropiat sa nu ajung atât de des ... este posibil ca pe viitor sa lucrez decât weekendurile , depinde cum ma voi descurca pe la cursuri . Fac tot posibilul sa fiu activa cât mai mult . Va pup . Telefonul îl voi deschide la sfârșitul săptămânii acesteia .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Programări mai sigure fac pentru de data de 11 încolo . Pe 10 nu știu când ajung . Voi deschide zilele viitoare când voi avea timp telefonul de servici . Va pup .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...