Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

Bunz Diana,nu am reusit sa te contactez nici ieri.. imi dădeai ocupat si nu răspundeai .. am luat in considerare sfatul colegiilor sa insist dar degeaba .. imi pare rau dar parerea mea este ca esti neserioasă daca aveai lista la programări plină macar răspunde si spune ca nu mai ai locuri pentru ziua cutare sa ceva de genul.. succes Dianna nu ma lua in nume de rau

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Chiar dacă a fost ne sperată întâlnirea de azi a fost o placere să te revăd din nou Dia și așa va fi întotdeauna. Ești o minune de fata si

ÃŽți mulțumesc pentru tot dar în primul rând pentru că ti-ai făcut timp și pentru mine astăzi. 😗🤗

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Bunz Diana,nu am reusit sa te contactez nici ieri.. imi dădeai ocupat si nu răspundeai .. am luat in considerare sfatul colegiilor sa insist dar degeaba .. imi pare rau dar parerea mea este ca esti neserioasă daca aveai lista la programări plină macar răspunde si spune ca nu mai ai locuri pentru ziua cutare sa ceva de genul.. succes Dianna nu ma lua in nume de rau

Îți mulțumesc pentru parere .... dar prefer sa par neserioasa Pt faptul ca nu răspund când am client in casa decât sa par serioasă și sa vorbesc la telefon când fac o felatie ... eu îți doresc spor , dar nu pot multumi pe toată lumea .
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

La fel am sunat si eu de cateva ori, fara raspuns, insa nu m-am suparat, e normal sa dai greu de ea, e foarte solicitata si îsi lasa mereu loc intre programari, fapt pentru care o respect.

Diana, devine tot mai reala nevoia de ați angaja o secretară. 😄

Secretara nu iau ... dar am ajutor pe săptămâna viitoare la cj , mai exact Draga mea colega Andreea .
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures

Pe ultima 100 de metri,am ajuns la Dia.

Programare facuta pe toate caile posibile si imposibele,culmea ironiei,se apropie ora programata,nu era inca nimic sigur,o mica neintelegere

pt care imi asum eu vina,dupa ce sau aliniat astrele si am primit cordonatele,totul a decurs ca la carte.

La ora programata sun pt confirmare,sunt invitat in locatie.

Recunosc aveam ceva emoti,cum o sa fiu "tratat"pt neintelegere,in locatie ma intampina Dia imbracata in alb,sunt invitat la un pahar de suc,unde socializam un pic,sunt invitat in camera de lucru,sunt prea sarac in vorbe sa pot povesti ce si cum a fost,trebuie trait momentul.

ce pot sa zic,se cunoaste experienta si profesionalizmul Dianei.

Nu sunt inmasura sa dau note,garantez ca totul a fost la cel mai inalt nivel.Iti multumesc pt timpul acordat si de tratamentul de care am avut parte.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Secretara nu iau ... dar am ajutor pe săptămâna viitoare la cj , mai exact Draga mea colega Andreea .

 

In sfarsit asteptarea a luat sfarsit !!!

Te asteptam la Cluj cu mare drag !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am reusit si eu sa-mi iau la revedere de la ea, in cel mai frumos mod posibil...va fi o luna lunga pana ce o vedem iar. Te astept inapoi, draga mea “amanta”

Îți mulțumesc pentru tot , am reușit intr-un an sa ne cunoaștem ca intr-o viața întreaga . Luna lunga da ....dar revederea o sa fie frumoasa . Sa ai grija de tine pana ma întorc . Te pup și îți dau o mare îmbrățișare ca ultima data .
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Pana cand stai in cluj? Si cine e colega ta in cluj? Care Andrea?

Luni după-masa ajung . Stau 10 zile , da colega mea Andreea
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

In sfarsit asteptarea a luat sfarsit !!!

Te asteptam la Cluj cu mare drag !!!

Mulțumesc din suflet . Abia aștept sa te revăd , a trecut ceva timp . Sa ne regăsim cu bine . Te imbratise și te sărut dulce
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Se intoarce in Septembrie dupa data de 10...inca nu stie data exacta dar va fi a doua jumatate a lunii.

 

Cine știe nu săncurcă .... Bine măcar ca iai furat agenda.... să stăm linistiț ... sau nu ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Cine știe nu săncurcă .... Bine măcar ca iai furat agenda.... să stăm linistiț ... sau nu ?

Te rog ... nu are sens ceea ce faci ... m-a întrebat i-am răspuns și l-am rugat sa anunțe și aici. E topicul meu și nu deranjează pe nimeni . Eu voi începe zilele viitoare sa răspund la mesaje pe topicurile mele încă sunt acasă și nu am reușit sa îmi fac timp . O noapte frumoasa in continuare .
  • Like 4
Link spre comentariu

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Chiar dacă a fost ne sperată întâlnirea de azi a fost o placere să te revăd din nou Dia și așa va fi întotdeauna. Ești o minune de fata si

ÃŽți mulțumesc pentru tot dar în primul rând pentru că ti-ai făcut timp și pentru mine astăzi. 😗🤗

ÃŽmi cer scuze ca reușesc sa răspund atât de târziu . ÃŽți mulțumesc pentru întâlnire și pentru cum mereu ma faci sa ma simt specială . Sa ai grija de tine pana ma întorc . Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...