Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

Salutare,

 

Prin decembrie, cu cateva zile inainte de sarbatori am fost la Diana (de vreo 3 ori). Stiu, recenzia vine cam tarziu.

Programarea a fost facuta usor, prin SMS, cu ceva zile inainte, urmand doar sa ne mai intelegem in privinta orei la care sa ne vedem.  In ziua respectiva inca un SMS de confirmare si stabilit totul.

 

Ajung la locatie, urc cu liftul, ma astepta zambitoare dupa usa. Imbratisari, sarutari dupa care am fost poftit in bucatarie. Povestim care si ce mai face pret de vreo 10 minute si ne mutam in dormitor.  Incepem cu FK, mici mangaieri…coboara jos si incepem sa ne facem de cap…nu o sa intru in detalii, o sa spun doar ca e foarte atenta.   

Schimbam cateva pozitii si nu dupa mult timp…prima repriza se termina. Pauza de tigara, o cafea, o scurta igienizare si continuam din nou….repriza doua. Din nou foarte atenta cu mine Diana (cam cea mai atenta din cate am vizitat), acelasi tratament aplicat, nu am nimic de reprosat.

 

Sa dau si note:

Contact: SMS

Locatie: modern, curat, baia dotata cu tot ce e necesar

Aspect fizic: pentru mine e de 10, mereu mi-a placut de cand am cunoscut-o

Igiena: 10, aranjata, curata, epilata……nu se pune problema de asa ceva la Diana

Oral: 10 cu multi de plus (e cel mai bun oral pe care l-am primit vreodata)

Normal: 10, se misca foarte bine, da senzatia ca ii place si ei

Atitudine: nu am ce sa reprosez, pe langa ce ofera e si foarte sociabila, poti sta de povesti cu ea. Nu e cu ochii pe ceas deloc, nu te simti presat sau grabit.

Cadou: 400/ora

 

Avand in vedere ca in decembrie am fost de 3 ori, in 3 zile consecutive la Diana, nu cred ca mai are rost sa spun ca e de revenit, recomandat. Pentru mine cel putin…e in topul personal, imi pare rau ca destul de rar reusesc sa-mi sincronizez programul cu agenda ei.

 

Diana, te pup!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

. Eu zic sa faci o escala la Cluj sa te odihnești puțin si pe urma mergi mai departe

Ajung sigur și la Cluj in Martie . Nu știu încă data . Posibil a doua jumătate a lunii . Te sărut
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Pff, eu ajung de abia în 12 martie... Estimativ pe unde vei fi atunci?

Din păcate liberă ... ori din 15 la Oradea
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...