Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

Si eu am inceracat de cateva ori astazi, la ore diferite. Am dat chiar si un mesaj dar nimic. Poate nu a lucrat astazi.

Si eu am sunat de mai multe ori și am trimis un mesaj la care a raspuns si intr-un final pe la ora 18 am apucat sa vorbesc și la telefon cu Diana și am reusit sa imi fac o programare pt.o finalizare dar a meritat.

Frumoasa si profesionista. Oral cu Dt super si nomal la fel.

Merita vizitata fata a sta și ar fi bine sa vina cat mai des pe la noi.

Cred ca am sa o mai vizitez saptamana asta daca imi permite timpul.

Nota 10 Diana și te pup. Data viitoare vin pentru o ora să avem vreme la normal în mai multe pozitii.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Am avut norocul sa o vizitez iar si am sa ma mai duc si in weekend sigur, pentru ca e clar cea mai buna din oras, nu am nimic de reprosat, nu pot spune chiar nimic rau despre ea, fata e de nota 10. Cei care nu au fost la ea recomand sa mearga cat mai repede pentru ca nu o sa le para rau. Ciocane tari si Diana astept sa te revad.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Am vizitat si eu,dar inca nu am revenit! E o domnisoara de milione, draguta frumosa, intr-un nu pot sa descriu cate calitati bune are! Noi nu am avut asaceva in Mures!

Nota 10 e prea putin pt ea!

Diana mersi si sper ca ne revedem cat de curand!

Succese maxime!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Si eu am sunat de mai multe ori și am trimis un mesaj la care a raspuns si intr-un final pe la ora 18 am apucat sa vorbesc și la telefon cu Diana și am reusit sa imi fac o programare pt.o finalizare dar a meritat.

Frumoasa si profesionista. Oral cu Dt super si nomal la fel.

Merita vizitata fata a sta și ar fi bine sa vina cat mai des pe la noi.

Cred ca am sa o mai vizitez saptamana asta daca imi permite timpul.

Nota 10 Diana și te pup. Data viitoare vin pentru o ora să avem vreme la normal în mai multe pozitii.

 

Mulțumesc frumos . Te aștept sa Revi oricând cu mare drag

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am avut norocul sa o vizitez iar si am sa ma mai duc si in weekend sigur, pentru ca e clar cea mai buna din oras, nu am nimic de reprosat, nu pot spune chiar nimic rau despre ea, fata e de nota 10. Cei care nu au fost la ea recomand sa mearga cat mai repede pentru ca nu o sa le para rau. Ciocane tari si Diana astept sa te revad.

Te pup dulce dragul meu . <3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am vizitat si eu,dar inca nu am revenit! E o domnisoara de milione, draguta frumosa, intr-un nu pot sa descriu cate calitati bune are! Noi nu am avut asaceva in Mures!

Nota 10 e prea putin pt ea!

Diana mersi si sper ca ne revedem cat de curand!

Succese maxime!!

Mulțumesc mult . Ne revedem cu mare drag
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Isla de la Muerte
  • Oras:Isla de la Muerte

Am ajuns si eu ieri la Diana dupa ce m-am programat telefonic, destul de usor (cred ca am fost putin norocos). In Mures nu ai cu cine sa o compari, e la alta liga, alte servicii, alta atitudine, de fizic nici nu mai zic. Dupa o ora cu ea, am plecat cu gandul la urmatoarea data cand o voi intalni.

 

Multumesc inca o data pentru tot! Te pup!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...