Sari la conținut

Bruneta fierbinte noua în orașul tau. 0720564537


marya18

Postări Recomandate

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Am sunat azi de vreo cateva ori pana a intrat casuta, probabil cu vreun client sau nu mai este prin Alba

bună. Astăzi am plecat din Alba dar am sa revin cât de curând pot. Mi-a făcut placere sa va întâlnesc. Sper ca data viitoare sa ma poți întâlni și tu. Va pup
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Am fost la Marya acum cateva zile, cand era inca in Alba, vizavi de Spital judetean. Atat la telefon, cat si face to face, este dezinvolta, draguta, joviala si zambitoare. Nu e o frumusete, dar e genul care iti pica cu tronc. E mai degraba slim, bronzata. Girl next door.

Locatie: 9

GFE: 10

ON 10

NP 8-9 (eu sunt cam dificil)

1 fin - 100 leuti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Am uitat sa scriu ca la oral, este foarte interesata sa iti placa. M-a intrebat de preferinte, soft sau hard, cu gura mai deschisa sau nu, etc etc. Atitudine exemplara. Am apreciat mult felul in care isi face treaba.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Am fost la Marya acum cateva zile, cand era inca in Alba, vizavi de Spital judetean. Atat la telefon, cat si face to face, este dezinvolta, draguta, joviala si zambitoare. Nu e o frumusete, dar e genul care iti pica cu tronc. E mai degraba slim, bronzata. Girl next door.

Locatie: 9

GFE: 10

ON 10

NP 8-9 (eu sunt cam dificil)

1 fin - 100 leuti.

bună.,ma bucur ca te-ai simțit bine în compania mea și ca am reușit sa fiu pe placul tău. Te pup pe data viitoare
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...