Sari la conținut

Bruneta Senzuala ✿ tomis plus ✿ 0730042515


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Care dintre voi a vorbit cu fosta colega ca eu o injur pe forum cu un cont fals... chiar nu este frumos ce faceti...eu nu am dc sa o injur pe colega..

 

ce ai fumat? :bad  :bad  :bad  Care din noi sa raspundā?Care colega? Sti unde se duce lumina,cand stingi curentul?

Ai o "problema" expune si tu mai detaliat, ceva gen " Salut baieti si fete ,m-am sunat  fosta colega " NUMELE EI",ca eu as vb de rau pe aici pe forum....etc..etc..etc.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Nu se conpara Nimika cu Romanika !!!

 

Poi sami spuniti voi...voi tati ajtia moi unblati...ci tara din lumea asta ari pizidi moi mijto si moi multi pi cap di locuitor futator dicit tarisoara asta binecuvintata ???!!!

 

;)

Peste Prut se pune?:)

  • Like 1
Link spre comentariu

 

 

ce ai fumat? :bad :bad :bad Care din noi sa raspundÄ?Care colega? Sti unde se duce lumina,cand stingi curentul?

 

Ai o "problema" expune si tu mai detaliat, ceva gen " Salut baieti si fete ,m-am sunat fosta colega " NUMELE EI",ca eu as vb de rau pe aici pe forum....etc..etc..etc.

 

 

NU AM FUMAT NIMIC 😂... DACA AM POSTAT PE ACEASTA PAGINA INSEAMNA CA DESPRE FATA ASTA E VORBA...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fatah...mii imi plasi cafeluta...si imi plasi si di tini...da imi moi plasi si di colejili tali (bini...daca am inteles io bini tu cu Diana nu pria oi fost coliega...doar cu Cristina)...da io li stu si pi ieli.

 

Asa ca cind iesti in orasi lasa un semn aci...si ni organizam...cu drag !!! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...