Sari la conținut

Buncăcine


Postări Recomandate

Din recenzia facuta de tine gicu san reiese ca isi merita toti banii. In afara de recenzia facuta de tine in care ai ridicat.o in slavi nu am mai vazut o alta parere. Posibil asa sa fie. As vrea sa vad cand mai trece si altcineva pragul acestei dameze daca se confirma aceste postari. Voi trece si eu in zilele urmatoare ca sa vad apoi voi face si eu o recenzie. Sunt curios.

Link spre comentariu

Am citit ca sus ca nu doresti sa iti faci reclama. Eu cred ca daca doresti sa faci bani si sa nu uitam pt ce esti pe acest site, scopul e ca sa itj faci reclama ca sa faci bani. Iar reclama iti poti face tu si cei care te ajuta sunt clientii care te viziteaza. In afara de o persoana care a facut multe postari laudandu.te nu am vazut alte recenzii fie pozitive fie negative de aici si sunt sceptic in acest sens. Pana la proba contrarie cred ca adevarul e chiar adevar.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Nu caut reclama !!! Sunt aici pe acest forum doar Pt a Răspunde unelor întrebări . Cu recenzii sau fără telefonul îmi suna îți spun sincer . Atât aici cât si la Cluj unde nu am avut nici topic deschis 1 an de zile . Clienții mei sunt liberi sa facă ce vor doar eu i-am rugat sa nu facă recenzie propiu zisa cum ar fi povestind acțiunea . Citește te rog și mai sus și pe celălalt topic și poate înțelegi . Te pup . O zi de luni frumoasa îți doresc .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Tocmai De asta insistam ca nu vreau recenzii !!! Sa nu lungim subiectul aiurea . Nu e nevoie de reclama , de laude și de altceva . Care dorește sa vina vine .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...