Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Acum serios, daca in halul asta ne sunt tratati banii,  eu chiar nu ma mai duc deloc la curve.

Niciun respect pentru bunul muncit.

Altii pentru bancnota aia cu Eminescu muncesc doua saptamani.

aia e de pe publi 24

Si a stat si 2 finalizari in 15 min l-am satiafacut maxim :)))))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acum serios, daca in halul asta ne sunt tratati banii,  eu chiar nu ma mai duc deloc la curve.

Niciun respect pentru bunul muncit.

Altii pentru bancnota aia cu Eminescu muncesc doua saptamani.

pai eu muncesc pt banii mei. Nu ziceati voi ca suntem curve si sugem pula :))) uite ca nu o facem degeaba.
Link spre comentariu

Pot sa ma laud si eu cu cat am facut azi? :)))

 

post-271605-0-96351000-1534802452_thumb.jpg

Cocalara, dar si evazionista pe deasupra care se lauda cu bani evazionisti, deci ilegali.

E ca si cum te-ai lauda cu bani furati. 

Alexcocalaru  ala macar are bani legali imprumutati/munciti si pusi la banca de unde plateste impozit.

Tu nu!  

 

Acum oricine te poate da la ANAF:

Date de contact ale autorității

 

 

Da, e misto sa te dai smechera fata de alti fraieri care muncesc o saptamana pentru o bancnota de 200 lei, dar degeaba daca tu lucrezi in regim contraventional/ilegal.

 

Tu nu!  

 

Da, e misto sa te dai smechera fata de alti fraieri care muncesc o saptamana pentru o bancnota de 200 lei, dar nu uita ca aia sunt bani  evazionisti  si infractionali. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cocalara, dar si evazionista pe deasupra care se lauda cu bani evazionisti, deci ilegali.

E ca si cum te-ai lauda cu bani furati. 

Alexcocalaru  ala macar are bani legali imprumutati/munciti si pusi la banca de unde plateste impozit.

Tu nu!  

 

Acum oricine te poate da la ANAF:

Date de contact ale autorității

 

 

Da, e misto sa te dai smechera fata de alti fraieri care muncesc o saptamana pentru o bancnota de 200 lei, dar degeaba daca tu lucrezi in regim contraventional/ilegal.

 

 

Tu nu!  

 

Da, e misto sa te dai smechera fata de alti fraieri care muncesc o saptamana pentru o bancnota de 200 lei, dar nu uita ca aia sunt bani  evazionisti  si infractionali.

 

Depresivule, împușcă-te!
  • Minus 4
Link spre comentariu

pai eu muncesc pt banii mei. Nu ziceati voi ca suntem curve si sugem pula  :))) uite ca nu o facem degeaba.

Treaba ta ce faci, dar nu publici poze cu bani evazionisti.Stii ca sunt si agenti ANAF care verifica forumul asta.

Inclusiv securistii de la PSD care nu mai stiu de unde sa faca rost de bani pentru buget ca sa le dea la pensionari. 

Pe mine care lucrez in regim legal pe mai putini bani si platesc impozit  ma ofenseaza treaba asta fiindca nu cotizezi  deloc la  impozit,  iar banii aia se duc pe produse straine sau pe ce posete irosesti tu, nu in tara, deci nu  dezvoltare, nu in modernizat scoli si spitale.

 

Te-ai dat de gol singura numai de-a dracu sa te lauzi. Ai zis ca daca vrei sa fii desteapta e sa te prefaci proasta. Eu vad ca mai mult vrei sa fii o proasta care se da desteapta.  

Ce ti-au facut Xoxo si cu Brett furandu-ti poze de pe Facebook  sunt mizilicuri pe langa ce ai facut tu ACUM   fiindca demonstrezi ca  provoci pagube de mii de lei statului roman neplatind impozit si facand profit din activitati in regim ilegal/contraventional.  

Mai si te lauzi in gura mare pe topic ca ai  PESTI, adica protectori neautorizati carora le platesti pentru  protectie prin hotel sub forma de contract.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu e 200k de euro?932000 adica 9 miliarde de lei vechi?

sunt 20 de mii de euro cash si vreo 200 de mii in banca. dar pentru unii e grea matematica. ce trece de 1163 de lei cat au ei minim pe economie, e greu de numarat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...