Sari la conținut

Domnisoara jucausa- 0737312002


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat-o eu astazi. Pozele nu sunt reale,la fata este uratica,dar la corp arata bine (miniona,dar cu sani mari si fermi,cur bombat,futabila..). Am ramas pt o finalizare,on si np. Oralul slabut,mecanic si cateva incercari timide de deep. La normal insa da contre,te trage spre ea,e f ok. Finalizat in prez,facut dush si plecat.

100 fin,platiti inainte. In bucatarie mai era o colega,am auzit-o vorbind la telefon,dar n-am vazut-o cum arata. E de revenit pt o descarcare,mai ales ca in camera e semi intuneric si nu se vede bine fatza. Igiena ok,n-am simtit niciun miros suspect,iar dupa ce m-am spalat si am plecat era si ea cu prosopul pregatita sa intre sa se spele (nu stiu daca chiar a intrat 😀).

Sa aveti spor!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Mie una mi-a zis ca a avut o zi proasta la 7-8 clienți și eu eram la ea la ora 20:00 și a mai luat unul după mine :))))

Pai si cati naiba voia sa aiba 10-12? Intrebarea e ce fac majoritatea fetelor cu acesti bani, pentru ca raportat la salariul mediu din Romania ele castiga destul de bine. Unele nu sunt foarte ingrijite de exemplu.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ionuutzuu
Reputație: 0

Pai si cati naiba voia sa aiba 10-12? Intrebarea e ce fac majoritatea fetelor cu acesti bani, pentru ca raportat la salariul mediu din Romania ele castiga destul de bine. Unele nu sunt foarte ingrijite de exemplu.

Tu cred ca habar n-ai câți bani face o fata care arata cât de cât ok la metropol la cum sunt ele pe repede înainte. Crezi ca dacă nu erau cel puțin 20 de inși pe seara își mai dădeau cu o tonă de lubrifiant la fofoloanca înainte să intrii în ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat-o eu astazi. Pozele nu sunt reale,la fata este uratica,dar la corp arata bine (miniona,dar cu sani mari si fermi,cur bombat,futabila..). Am ramas pt o finalizare,on si np. Oralul slabut,mecanic si cateva incercari timide de deep. La normal insa da contre,te trage spre ea,e f ok. Finalizat in prez,facut dush si plecat.

100 fin,platiti inainte. In bucatarie mai era o colega,am auzit-o vorbind la telefon,dar n-am vazut-o cum arata. E de revenit pt o descarcare,mai ales ca in camera e semi intuneric si nu se vede bine fatza. Igiena ok,n-am simtit niciun miros suspect,iar dupa ce m-am spalat si am plecat era si ea cu prosopul pregatita sa intre sa se spele (nu stiu daca chiar a intrat ).

Sa aveti spor!

 

Dar cum e....grasuta....slabuta?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Pai si cati naiba voia sa aiba 10-12? Intrebarea e ce fac majoritatea fetelor cu acesti bani, pentru ca raportat la salariul mediu din Romania ele castiga destul de bine. Unele nu sunt foarte ingrijite de exemplu.

Ii decarteaza lu iubi sa bage la aparate 😂sau ruleta 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Tu cred ca habar n-ai câți bani face o fata care arata cât de cât ok la metropol la cum sunt ele pe repede înainte. Crezi ca dacă nu erau cel puțin 20 de inși pe seara își mai dădeau cu o tonă de lubrifiant la fofoloanca înainte să intrii în ea?

Intrebarea este " cate dintre ele.spun adevarul ?! " pe mine m-au sunat fete de la metropol sa ma intrebe cum e in alte orase , ca cica acolo d-abia fac 3 4 clienti pe.zi.

..

 

Deci...

Asa si eu pot sa iti spun tie " fa fac 300 milioane pe zi " dar in realitate sa nu fie asa , faptul ca telefonul suna nu inseamna ca si vin cei care suna :) majoritatea in pitesti suna ca tampitii ca sa vada tarif si locatie sunt multi care suna de ani de zile zilnic ! Aceleasi intrebari...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...