Sari la conținut

Cristina din craiovita


Postări Recomandate

  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

100 de lei o finalizare,o finalizare include sex oral,sex normal,69,diferite poziții,mângâieri și atingeri!250 o ora cu mai multe finalizări!iar pentru poze doar ce mi-sa spus ca trebuie sa fac nu știu ce cont sa pot posta poze!🙂și chiar nu știu sa fac eu conturi,care vrea sa vina la mine e bine primit,iar dacă nu îți place ce vezi,poți pleca liniștit!daca citești din topicul asta,am pus și ceva poze in trecut e adevărat,dar nu s-a schimbat nimic,poate doar anii!😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii

100 de lei o finalizare,o finalizare include sex oral,sex normal,69,diferite poziții,mângâieri și atingeri!250 o ora cu mai multe finalizări!iar pentru poze doar ce mi-sa spus ca trebuie sa fac nu știu ce cont sa pot posta poze!și chiar nu știu sa fac eu conturi,care vrea sa vina la mine e bine primit,iar dacă nu îți place ce vezi,poți pleca liniștit!daca citești din topicul asta,am pus și ceva poze in trecut e adevărat,dar nu s-a schimbat nimic,poate doar anii!

Ai inteles gresit. Ca sa incarci niste poze nu iti trebuie cont. Sa iti faci cont  rosu aici pe sitese referea cel ce a zis legat de cont. Apropo, folosesti wapp ? Vreau sa discutam mai detaliat cateva lucruri.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...