Sari la conținut

Cristina din craiovita


Postări Recomandate

  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Poți să dai tu 10000 de mesaje fara poza N ai sanse

ce te face să crezi asta?sunt oameni care au mai fost,ma cunosc,știu ce servicii fac!Așa ca persoanele care au mai fost,s-au simțit bine in compania mea,și văzând ca eu scriu ca sunt disponibila,ma pot suna pentru programări!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

De foarte multă vreme recenzii cioc.

Poze la fel.

ok!am spus deja ca nu știu sa pun poze!iar dacă persoanele care vin de pe acest site nu lasă recenzii,eu nu pot obliga pe nimeni!asa ca părerile sunt împărțite,cine a mai fost știe despre ce e vorba,cine nu a mai fost și așteaptă recenziile altor bărbații sa poată veni la mine e fix problema lor!
  • Like 1
Link spre comentariu

Dispus la o sedinta foto la prima vizita. Fotografii realizate cu aparat foto dslr profesional. Tot vad ca sunt discutii pe tema pozelor :)

Nu dispozitivul de facut poze cred ca e problema ci faptul ca nici tu ai nici ea nu aveti cont care sa va permita sa postati poze aici. Trebuie sa aveti cont platit pentru a putea posta poze. Dar poti sa mergi cu aparatul si sa faci o sedinta foto personala ;)

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Nu dispozitivul de facut poze cred ca e problema ci faptul ca nici tu ai nici ea nu aveti cont care sa va permita sa postati poze aici. Trebuie sa aveti cont platit pentru a putea posta poze. Dar poti sa mergi cu aparatul si sa faci o sedinta foto personala ;)

despre acel cont e vorba....chestia e ca nu ma pricep a face cont...poate pe viitor o sa îmi explice cineva și o sa pot pune poze!in trecut știu ca mergea fără probleme,și puneam și poze....acum din cate am înțeles este vorba de un cont,contracost și nu pricep cum pot face acel cont :)
  • Like 1
Link spre comentariu

despre acel cont e vorba....chestia e ca nu ma pricep a face cont...poate pe viitor o sa îmi explice cineva și o sa pot pune poze!in trecut știu ca mergea fără probleme,și puneam și poze....acum din cate am înțeles este vorba de un cont,contracost și nu pricep cum pot face acel cont :)

Daca folosesti varianta "mobile", in stanga sus sunt 4 liniute orizontale. Dai pe ele ai acolo ai varianta de "upgrade". Mai departe te descurci tu :)

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Daca folosesti varianta "mobile", in stanga sus sunt 4 liniute orizontale. Dai pe ele ai acolo ai varianta de "upgrade". Mai departe te descurci tu :)

gata ca am văzut!:)mulțumesc pentru ajutor
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator neymarjrfive
Reputație: 0

Iar pentru ce care aștepta pozele,in zilele următoare o sa postez câteva poze cu mine :)

de abia așteptăm, totuși trebuie sa ne facem și noi o idee la cine mergem
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

de abia așteptăm, totuși trebuie sa ne facem și noi o idee la cine mergem

te înțeleg perfect,dar din punctul meu de vedere nu totul consta intr-o poza....poate de multe ori ai fost atras de fotografie și când ai ajuns să ai contact cu persoana respectiva nu ti-a mai plăcut la fel de mult ca poza ;) de poze toți sunteți doar atrași,dar cred ca caracterul omului contează mai mult ca o simpla poza :)
  • Like 2
Link spre comentariu

te înțeleg perfect,dar din punctul meu de vedere nu totul consta intr-o poza....poate de multe ori ai fost atras de fotografie și când ai ajuns să ai contact cu persoana respectiva nu ti-a mai plăcut la fel de mult ca poza ;) de poze toți sunteți doar atrași,dar cred ca caracterul omului contează mai mult ca o simpla poza :)

De acord, dar daca nici macar poza nu iti place, atunci eviti sa faci drumul de pomana. Atunci cand iti place poza si realitatea nu, inseamna ca ceva e in neregula si de cele mai multe ori avem de-a face cu poze false care nu reflecta realitatea, nu ca ar fi alta persoana in poze ;).

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

De acord, dar daca nici macar poza nu iti place, atunci eviti sa faci drumul de pomana. Atunci cand iti place poza si realitatea nu, inseamna ca ceva e in neregula si de cele mai multe ori avem de-a face cu poze false care nu reflecta realitatea, nu ca ar fi alta persoana in poze ;).

nu era vorba de poze false,eu mă refeream ca bărbați sunt in general atrași de poze,aspect etc!era vorba ca ești posibil sa fii atras sexual,gen sa vezi o poza sa îți placa,sa te excite intr-un fel sau altul,și când ajungi sa te vezi cu persoana in cauza,sa nu îți placa caracterul ei,modul de a vorbi cu tine,modul de a te face sa te simți bine....sunt de acord ca pozele contează,dar mai mult pun preț pe caracterul unei femei :)
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Scuze ca intervin. Poze ai putea pune pe alte siteuri si dupa acea sa postezi aici  linkul si cineva le va pune. Exemplu de site fiind acesta: https://imgur.com/

Faci repede un cont si poti pune cate poze vrei.

Sper sa te ajute, daca nu vrei sa platesti pentru un cont aici.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...