Sari la conținut

Cristina din craiovita


Postări Recomandate

Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

buna :) cred ca o sa mai stau,pana după sărbători

Inseamna ca te prind in oras. De sarbatori o sa revin pentru cateva zile in  Craiova si vreau sa te vizitez.

Sper sa te gasesc atunci cand ajung eu. Ganduri bune

Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Inseamna ca te prind in oras. De sarbatori o sa revin pentru cateva zile in Craiova si vreau sa te vizitez.

Sper sa te gasesc atunci cand ajung eu. Ganduri bune

mai mult ca sigur o sa ma prinzi :) eventual după sărbători am să plec,depinde cum sta treaba cu covid-19...deci dacă te hotărăști o sa ne vedem!te pup,o zi plăcută :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Buna disponibila astăzi pana la 17:00! Serviciile sunt 100 o finalizare-include sex oral,sex normal,sex intre sânii,69,diferite poziții,atingeri și 250 o ora-cu mai multe finalizări +un masaj de relaxare cu ulei!va aștept cu drag,singura in locație mai multe detalii la 0720707993 :) pupicii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Serviciile sunt 100 de lei -o finalizare include sex oral,sex normal,69,diferite poziții,atingeri 250 o ora-cu mai multe finalizării+ masaj de relaxare cu ulei mai multe detalii la 0720707993 :) singura in locație

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Olla olla :) disponibila astăzi pana la 18:00 va aștept cu drag,singura in locație! Serviciile sunt 100-o finalizare,include sex oral,sex normal,69,diferite poziții,mângâieri și atingeri 250-o ora cu mai multe finalizării mai multe detalii la 0720707993 ☎ï¸â°ðŸ’‹ disponibil pentru programării :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...