Sari la conținut

�👀💋Regina sexului oral🙈😲� DEEPTHROAT/FACE-FUCK ++++ 💜👅0784482719


Vizitator carladristor

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Am sa relatez si eu pe scurt experienta mea, si va las sa trageti singuri concluzia:

De mentionat ca am fost la vechea locatie aproape de rond Baba Novac, inainte sa se mute.

Programat pe whatsapp, ajuns la locatie, tinut ~30 minute in fata blocului (deoarece adormise si a facut un dus), intr-un final imi ofera indicatii si ma invita inauntru, unde astepta aproape goala ascunsa dupa usa. Domnita este miniona, si cam foarte voluptoasa. Daca este de etnie nu stiu si nu ma intereseaza. Ca gentleman ce sunt m-am dus cu o sticla de vin si o cutie de bomboane, insa nu avea tirbuson sau pahare la locatie. Am ales varianta 1h cu 2 fin, am achitat inainte 150 lei. M-a intrebat cum vreau ? M-am asezat pe pat, a inceput cu un oral care nu m-a dat deloc pe spate in ciuda recenziilor (am avut parte de oraluri mai bune de la foste prietene), nu a acordat deloc atentie zonelor adiacente, desi nu am cerut-o, ma asteptam sa se ocupe ea de la sine din moment ce se autoproclama destul de indraznet "regina sexului oral", dupa maxim 2-3 minute s-a plictisit si a zis sa incercam normal, nemaicontand macar parerea mea, punand mana pe prezervativ. Am inceput misionar, nu s-a implicat deloc, statea cu ochii inchisi, si nu schita nici un geamat. Nu a facut FK desi este specificat in anunt, ci doar niste pupicuri pe buze de clasa gimnaziala, si alea oarecum fortate, apoi am trecut la doggy, unde a zis sa nu mai dau asa tare ca o doare (nici nu poti sa zici ca sunt dotat) cand am cerut cu ea deasupra a zis ca nu face asa ceva, fara sa spuna motivul. Una doua primea mesaje, la care le si citea si raspundea, spunand ca trebuie sa raspunda ca este un prieten bun (pe telefon observand poza cu un bebe). Mi-a zis ca nu trebuie sa tin prea mult pentru ca trebuie sa mai "lucreze" si ea, a spus si facut multe chestii care iti taiau tot cheful, si iti dadeau senzatia ca este foarte pe graba. De mentionat ca am stat aproape in bezna, doar la lumina laptopului, a zis ca lumina nu merge, insa in lustra nu era nici un bec montat. In timpul actiunii mi s-a facut foarte cald, curgeau apele pe mine, si se simtea foarte tare lipsa unui aparat de aer conditionat. Toti factorii astia m-au afectat si nu am reusit sa finalizez normal, ci doar la oral. Toata actiunea a durat in jur de 30 minute, si desi am achitat 150 lei pentru 2 finalizari, nici nu i-am cerut si nici nu mi-a propus sa imi returneze o parte din bani cum de altfel mi s-ar fi parut normal. Toata distractia de 30 minute m-a costat in jur de 200 lei incluzand micul cadou si taxiul. Nu a fost deloc cum ma asteptam, si m-am simtit profund dezamagit si oarecum jefuit. Parerea mea e ca toata actiunea merita maxim 50 lei. Inteleg ca poate nu am avut eu click cu ea, dar totusi arat destul de decent si ingrijit, si as fi meritat mai multa atentie. Sunt sigur ca o sa iti amintesti cine sunt, insa nu ai ce sa obiectezi. Singura parte pozitiva care pot sa o enumar e faptul ca a parut ca e singura in locatie. Vorbind la modul general, multe anunturi si recenzii sunt ultra umflate, iar realitatea este alta. Te astepti ca daca mergi si platesti pentru un serviciu sa si beneficiezi de el, tinand cont ca faci un efort financiar. La ele este fix opusul, stramba din nas, nu se implica si nu stiu cum sa te expedieze mai rapid, daca s-ar putea sa mergi doar sa le lasi banii si sa pleci ar fi perfect. Eu unul nu o sa mai revin, iar data viitoare ma voi documenta mai bine inainte sa ma hotarasc asupra unui anunt, insa daca o fata precum cea in discutie ajunge in top este cea mai mare greseala. Acum astept o replica pe masura.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...