Sari la conținut

Bianca - 0751352098


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna băieți, și eu am cunoscut-o pe acea Bianca și Daria, dar eu zic că nu e ea, am vizitat și eu zilele trecute pe aceasta din anunț, e cu totul alta persoană, părerea mea....

Poate e din aceeași R Moldova, și seamana la aspectul fizic puțin cu Bianca, dar Bianca era mult mai slăbuță și Finuta, și la fata avea trăsături mai frumoase ...

Și vocea era alta, la telefon ..

Am vizitat-o mult pe Bianca, și chiar as fi recunoscut-o....și mi-aș dori mult sa o revăd....

De Daria nu pot spune daca ar mai fi apărut, pt că nu o cunoscusem așa de bine ....

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 28 minute, alvasos a spus:

Buna băieți, și eu am cunoscut-o pe acea Bianca și Daria, dar eu zic că nu e ea, am vizitat și eu zilele trecute pe aceasta din anunț, e cu totul alta persoană, părerea mea....

Poate e din aceeași R Moldova, și seamana la aspectul fizic puțin cu Bianca, dar Bianca era mult mai slăbuță și Finuta, și la fata avea trăsături mai frumoase ...

Și vocea era alta, la telefon ..

Am vizitat-o mult pe Bianca, și chiar as fi recunoscut-o....și mi-aș dori mult sa o revăd....

De Daria nu pot spune daca ar mai fi apărut, pt că nu o cunoscusem așa de bine ....

 

 

Eu in continuare tind sa cred ca e Bianca. O sa merg zilele astea sa o vizitez și poate reușesc sa o întreb.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 3 minute, bogdan.alin a spus:

Eu in continuare tind sa cred ca e Bianca. O sa merg zilele astea sa o vizitez și poate reușesc sa o întreb.

Și eu, voi incerca sa o vizitez și să o întreb....dar chiar slabe șanse....

Daca afli ceva....sa ne spui ...

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 1 oră, alvasos a spus:

Și eu, voi incerca sa o vizitez și să o întreb....dar chiar slabe șanse....

Daca afli ceva....sa ne spui ...

Dacă compari una din pozele din anunțul vechi cu poza de la whatsapp de la numărul din anunțul nou o sa vezi cât e de clară asemănarea la trăsăturile feței.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...