Sari la conținut

Nesimţită, grăbeşte, minte pe faţă - 0749865665 / 0743519939


Vizitator kenyn69

Postări Recomandate

Vizitator kenyn69
Reputație: 0
Iniţial când am vazut anunţul de pe publi24, în prima poză, cea cu spatele şi chiloţeii de dantelă, până să merg la ea sa o văd, pe publi24 era o blondă slăbuţă cu nasul mare.

Am intrat la ea, foarte modern apartamentul, curat, nimic de reproşat aici. Merg până la baie, când intru în dormitor îmi cere banii, îi plătesc.

 

Începem treaba şi după vreo 5 minute de misionar, în timp ce o futeam vorbeam despre pizde care pun poze aiurea şi i-am închis gura cu faptul că

i-am spus că nu e ea în anunt pentru că nu are par blond, a dat-o la întors şi a zis să mă uit atent la ea la par că acum s-a vopsit brunetă.

 


După care i-am spus că poza din anunt cu blonda aia avea nasul mare, iar ea nu îl avea, atunci a clacat si a izbucnit într-un râs dinăla ruşinat (ceea ce e rar la curve, ruşinea zic)

după vreo 3 minute de vorbit şi futut (doar pe spate si pe o parte accepta), la doggy zice că a avut operaţie (mânca câcat, părerea mea).


 

Deci: Nu face doggy. Undeva pe la 10 minute de futut, când să mă apuc şi eu să dau mai serios ca să termin, ce crezi că face nebuna ? A răspuns la telefon în repetate rânduri unor clienţi pe care îi programa în timp ce o futeam fapt care nu m-a deranjat neaparat doar ca eu am plătit pentru jumate de ora şi nu ştiu dacă am futut-o mai mult de 15 minute.

 

Deci mă grabeşte ca-i vine urmatorul client şi la început a şi cerut +70 pentru „oralul ei special” pe care desigur l-am refuzat, am mirosit-o că încerca să scoată cât mai mult ceea ce din nou e lipsă de respect faţă de client.

Am plătit 130 pentru 30 min de sex care s-a dovedit a fi sub 15 minute si cu restricţii.

Nu m-a deranjat că a minţit pe fata, până la urmă nu poţi să mergi la o curvă şi să te astepţi sa îţi zică adevărul :))

 


Tipa e o brunetă ţigancă genul ăla de ţigancă cu pielea albă dar ţigancă atât în comportament cât şi în gândire. Are ceva tatuaje, fundul e micuţ e frumos dar se simte că e muncită tare când o strângi de buci.

Vaginul nu e foarte strâmt, deşi am rupt un prezervativ, probabil erau de proastă calitate pentru că în misionar nu e strâmtă deloc. Deci e cam veştejită şi cred că are pe la 30 de ani, vreo 160, tâţe mici.

 


Foarte curat la ea, şerveţele umede şi tot confortul doar că nu îşi respectă clienul şi nu oferă serviciul întreg pe care l-ai platit şi care te-ai înţeles cu ea la început.

Măcar dacă plăteşti o finalizare, să tacă şi să se fută până termini, că dacă pune presiune, pula mai poţi să termini.

 

Eu unul nu pot termina sub presiune, e deranjant şi mă distrage când vorbeşte la telefon cu alt client şi il programeaza,

după care zice hai repede că în 5 minute vine altul...

 

Per total, nu recomand, eu unul nu m-aş reîntoarce la ea şi să o plătesc pentru astfel de „servicii”.

Anunţurile sunt diferite însă este aceaşi adresă deci aceaşi fată, POZE FALSE ÎN AMBELE ANUNŢURI.

Nu cred că avea colegă în cameră şi chiar dacă îşi schimbă numărul să ştii că adresa este:

Libelula, pe dreapta lângă Milano, 49-53 Etajul 10, nu-mi mai amintesc apartementul, decât că este exact pe stânga cum ieşi din lift.

 

Baftă mă băieţi, la cât mai puţine dinastea!

post-272524-0-45805800-1535120641_thumb.png

post-272524-0-25707200-1535120656_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Nu mai sta acolo, s-a mutat vizavi pe Bulevard, deasupra la Diplomat Cafe, unde mai are o colega. Are 21 ani tigancusa, o cheama Larisa, numele real. Si, da, e super tzepara, feriti-va.

colega ei e blonda slabuta cumva?

face treaba?

Link spre comentariu

E o tiganca din neanul cetarnarilor....are un pestecioara si el cu aspect de semiboschetar...ATENTIE proprietari de locatii...tiganca e bivalenta ,prostituata si hoata,e racuta 2 plangeri la politie pt.furt,ultimul furt gen gainarie tiganeasca e urmatoarea:in ziua cand trebuia eliberat apartamentul a furat prelungitorul si a smuls priza gevis din perete ples ultra mizeria care a lasat o...interesant e ca am chemat niste baieti de la dezinsectie...am gasit purici,probabil a mai fost acasa la ea intr e timp...precizez ca in ultima zi va fura ceva,asta e regula ei tiganeasca,plus ca nu mi a predat cheia

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu sunt alta persoana care am scris postarea ce i s a intamplat amicului meu dar nu e verificata ...povestea,deci cine vrea confirmare sa ma contacteze pe mine ,logistica,nu pe proprietar care nu e de competenta sa vina la mine proxenetul sau oricine pt lamuriri suplumentare

Link spre comentariu

Eu sunt alta persoana care am scris postarea ce i s a intamplat amicului meu dar nu e verificata ...povestea,deci cine vrea confirmare sa ma contacteze pe mine ,logistica,nu pe proprietar care nu e de competenta sa vina la mine proxenetul sau oricine pt lamuriri suplumentare

Link spre comentariu

  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Eu sunt alta persoana care am scris postarea ce i s a intamplat amicului meu dar nu e verificata ...povestea,deci cine vrea confirmare sa ma contacteze pe mine ,logistica,nu pe proprietar care nu e de competenta sa vina la mine proxenetul sau oricine pt lamuriri suplumentare

nu are o colega blonda micuta?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...