Sari la conținut

Vicious Girls


joecondo

Postări Recomandate

Salut.

Da am fost eu.

Vreau sa va relatez cu ce respect suntem tratați noi clienții, cei care le aducem profituri.

Acum câteva zile întreb pe whatsapp detalii despre masaj. Cu un sictir pe cea care mi a răspuns îmi spune doar trei preturi 200, 250 și 300. Întreb care sunt diferențele și mi se răspunde ca permisivitatea. Rog sa mi se spună concret și primesc Block. Mare respect pt client.

Întru și cer detalii de pe alt număr. La fel doar preturi. Când întreb despre diferențe mi se răspunde : " Date n pula de gaozar" și apoi sunt blocat și pe acest număr de telefon Cu mare respect suntem tratați.

Sunindumi se de doua ori doar prețul fără alte detalii este clar ca sunt puși pe japca fără a oferi nimic în schimb.

Ca să întăresc ceea ce spun va relatez pe scurt întâmplarea de astăzi. Fără a le spune ca am vorbit pe whatsapp ma programez și ma duc astăzi. Aleg ca deșteptul masajul la 300 ora cică fiind cel mai permisiv. Mare teapa masaj de relaxare nota 4, masaj erotic nota 0 și o laba trista uleioasa. La 200 lei probabil ca doar îți arată fata, o vezi, plătești și pleci. Oricum ești mai câștigat cu 100 lei.

De revenit NICI GÂND.

SUCCES DAR SALONUL VA MURI CURAND

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost mai demult, abia se deschisese. Fetele erau destul de ok (2 erau cand am fost), dar pareau semi-sechestrate si clar erau timorate de matroana negricioasa la vreo 45-50 care facea pe receptionera. Bineinteles nu e de revenit, cuib patronat de ciori groaznice.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna ziua tuturor!

 

A fost un inceput greut asa este, dar tinem cont de feedback-ul vostru si am facut cateva schimbari. Am imbunatatit calitatea personalului si suntem mult mai atenti la detalii. Vrem sa va oferim o experienta cu adevarat speciala si credem ca avem tot ce ne trebuie: 6 fete pricepute si provocatoare, curatenie, respect. In plus, ne-am propus sa fim activi aici si sa comunicam cu voi constant.

 

Poze cu fetele gasiti aici: https://viciousgirl.ro/ro/vicious-girl-salon-masaj-erotic/ - inclusiv cu Sofia pe care o gasiti din nou la noi in salon!  :gifs_ojos

 

Nu ne credeti pe cuvant, veniti sa va convingeti singuri, cu o reducere de 10% pentru membrii forumului si noua noastra promotie Happy Hours – reducere de 50 lei la toate masajele de luni pana vineri, intre orele 12:00-16:00!

 

Pentru reducere mentionati ca sunteti membru al forumului si se va aplica pentru orice masaj. Va asteptam!

Link spre comentariu

Bună seara.

La acest salon am avut o experiență tare ciudata la care nu mă așteptam la astfel de surprize. Am făcut programare,am ajuns la salon am fost întâmpinat de o fata de culoare simpatica mă invitat in Recepție am primit o băutură din partea casei au venit 3 fete drăguțe am ales o minionă bruneta și creată la corp arata foarte bine Laura am platit masajul de 300 de lei în camera am primit un masaj bunicel de relaxare de nota 7 dar fără sa fiu întrebat fata s a apucat de treabă fără să îi zic că nu vreau sex ne protejat. Am fost șocat că la sfârșitul masajului sa îmi spună că mă costă 100 de lei că are nevoie sa își cumpere tratament pt zona intimă. Soc,soc,soc,soc.

Vă dați seama că am fost sa îmi fac analizele după.

Rog conducerea sa verifice fetele și să i a măsuri în această privință.

Eu unul nu mai doresc sa trec prin acest bordel sub acoperire.

După ce am plecat am făcut legătura la ce încerca Recepționeră sa îmi explice că decât Laura este profi și o sa plec mulți că este o fata mai mermisibila in masaj dar nu mă așteptăm să am parte de sex normal ne protejat.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Bună seara.

La acest salon am avut o experiență tare ciudata la care nu mă așteptam la astfel de surprize. Am făcut programare,am ajuns la salon am fost întâmpinat de o fata de culoare simpatica mă invitat in Recepție am primit o băutură din partea casei au venit 3 fete drăguțe am ales o minionă bruneta și creată la corp arata foarte bine Laura am platit masajul de 300 de lei în camera am primit un masaj bunicel de relaxare de nota 7 dar fără sa fiu întrebat fata s a apucat de treabă fără să îi zic că nu vreau sex ne protejat. Am fost șocat că la sfârșitul masajului sa îmi spună că mă costă 100 de lei că are nevoie sa își cumpere tratament pt zona intimă. Soc,soc,soc,soc.

Vă dați seama că am fost sa îmi fac analizele după.

Rog conducerea sa verifice fetele și să i a măsuri în această privință.

Eu unul nu mai doresc sa trec prin acest bordel sub acoperire.

După ce am plecat am făcut legătura la ce încerca Recepționeră sa îmi explice că decât Laura este profi și o sa plec mulți că este o fata mai mermisibila in masaj dar nu mă așteptăm să am parte de sex normal ne protejat.

 

Ai fost violat?!?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...