Sari la conținut

Nu mai sunt bani de pensii si salarii !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Inseamna ca i-ai facut o impresie foarte buna. Ai un farmec aparte, nu ?

Te-n noroc de stalinist !  :laugh2

Auzi, vii in parc sa te pisi pe javrete ? Scrie-ti testamentul inainte ! Da' n-ai ce sa lasi, este ? N-ai nimic, nici macar casa  :laugh2  :laugh2

Am charm și charismă, fă, așa e!

Să vorbești de stalinism tu, adoratoarea PSD-ului și a lui Dragnea, e cel puțin nesimțire!

P.S. În care parc, fă, că tu te plimbi prin Reînvierea!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am charm și charismă, fă, așa e!

Să vorbești de stalinism tu, adoratoarea PSD-ului și a lui Dragnea, e cel puțin nesimțire!

P.S. În care parc, fă, că tu te plimbi prin Reînvierea!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Esti de acord sa-ti pun poza ? Sa-ti vada toata lumea charmul si charisma.  Hai fă, te bagi ?

Nickname-ul tau ar trebui sa fie Beria, esti facut dupa chipul si asemanarea lui. Poate ai acelasi destin  :laugh2

Da, la Reinvierea.Ti-am luat urma, acolo ai garsoniera, acolo se pişă Athos şi Asia. O să ti-o inunde  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Esti de acord sa-ti pun poza ? Sa-ti vada toata lumea charmul si charisma.  Hai fă, te bagi ?

Nickname-ul tau ar trebui sa fie Beria, esti facut dupa chipul si asemanarea lui. Poate ai acelasi destin  :laugh2

Da, la Reinvierea.Ti-am luat urma, acolo ai garsoniera, acolo se pişă Athos şi Asia. O să ti-o inunde  :laugh2  :laugh2

Sunt de acord să mă piș pe tine, pe Athos și Asia. Ai înțeles, bășitură imundă?

Marș, în p.m.!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt de acord să mă piș pe tine, pe Athos și Asia. Ai înțeles, bășitură imundă?

Marș, în p.m.!

Am înţeles, da. Vrei să te fută Athos în găozul ăla mare cât tunelul de metrou şi să-ţi iasă pă gură.

Bine, dorinţa-ţi va fi îndeplinită.

Ce băşinos eşti ! Beria !  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am înţeles, da. Vrei să te fută Athos în găozul ăla mare cât tunelul de metrou şi să-ţi iasă pă gură.

Bine, dorinţa-ţi va fi îndeplinită.

Ce băşinos eşti ! Beria !  :laugh2  :laugh2

Eu zic să stai pe bucile tale alea scofâlcite și să nu-ți forțezi norocul! Nu te baza pe javrele tale, că 1 meleon de volți îi neutralizează de tot și apoi plângi că ti-au murit copiii!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu zic să stai pe bucile tale alea scofâlcite și să nu-ți forțezi norocul! Nu te baza pe javrele tale, că 1 meleon de volți îi neutralizează de tot și apoi plângi că ti-au murit copiii!

 

Pana scoti tu electrosocul, ai ramas fara beregata  :laugh2  :laugh2

Mare stalinist poti sa fii, electrosocurile sunt folosite de trupele de interventie pentru restabilirea ordinii. De 3 ori Beria !

Da' crezi ca ai avea curaj ? Vii sa vedem ? Cum zici tu, la Reinvierea  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pana scoti tu electrosocul, ai ramas fara beregata  :laugh2  :laugh2

Mare stalinist poti sa fii, electrosocurile sunt folosite de trupele de interventie pentru restabilirea ordinii. De 3 ori Beria !

Da' crezi ca ai avea curaj ? Vii sa vedem ? Cum zici tu, la Reinvierea  :laugh2

Se găsesc "la liber", proasta pulii, caca-m-aș pe tine, potăile tale și janadarmii tăi iubiți! Marș dreaq, murătură!
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

LASATI BA CA ARE MAMI BANI DESTUI SA REFACA ECONOMIA ROMANEASCA SARACILOR!  

 

Numai daca vrea.  Trebuie sa o rugati frumos in genunchi.  

N-avem bani sa ingenunchem in fata ei. Daca ar fi gratis, i-am baga si limba-n anus, da' cum n-avem bani ca nu vine pensia, nu putem visa. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Se găsesc "la liber", proasta pulii, caca-m-aș pe tine, potăile tale și janadarmii tăi iubiți! Marș dreaq, murătură!

Păi bineînţeles că se găsesc la liber, prostălăule. N-am afirmat contrariul, ce  tot mănânci căcat acolo.

Uite mah, tu cu un electroşoc d'ăla în mână (sau două, dacă vrei) şi potaia în faţa ta. Te vezi ? Ce crezi că se-ntâmplă ?

Să ai pampersii pe tine  =))  =))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Păi bineînţeles că se găsesc la liber, prostălăule. N-am afirmat contrariul, ce  tot mănânci căcat acolo.

Uite mah, tu cu un electroşoc d'ăla în mână (sau două, dacă vrei) şi potaia în faţa ta. Te vezi ? Ce crezi că se-ntâmplă ?

Să ai pampersii pe tine  =))  =))

Se întâmplă că mă piș pe tine și potăile tale, retardato!
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

:(

 

trist... au futut si banii din rezerva

Oricum sunt BANI FALSI. 

 

Mereu omiteti faptul ca BANII TIPARITI DE STAT, SI CU ATAT MAI MULT DE STATUL ROMAN, SUNT FALSI. Inflatia inseamna HOTIE. 

 

Cel mai important capital este INCREDEREA, statul v-a impus "increderea" si v-a furat vietile. 

 

Si noi ne furam intre noi. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...