Sari la conținut

Carla,noua in oraș???


zubatu

Postări Recomandate

Alt dobitoc ce nu are suficientă inteligență ca să știe UNDE se pune o întrebare. Dacă atât nu știe, CUM să o formuleze corect e clar că e mult peste capacitatea lui.

 

Uite cum apar asistații sociali la iveală.

Sa imi bag pula in ma-ta de retardat,ce ocupatie ai si tu bai distrusule,toata ziua pe un forum despre curve faci pe moderatoru:))))Du-te drecu de handicapatu drecu  la un psiholog.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Sa imi bag pula in ma-ta de retardat,ce ocupatie ai si tu bai distrusule,toata ziua pe un forum despre curve faci pe moderatoru:))))Du-te drecu de handicapatu drecu  la un psiholog.

Mai dute ma sa sugi pula tu corectezi pe toti sugaciule. Hai sa ne intalnim sa-ti fut vreo doi pumni in gura lasa adresa
Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Uite analfabetii cum prind glas. Sunt atat de idioti incat n-ar sti cum sa taie o felie de paine avand cutitul in mana. Asistati sociali si pe forum si in viata reala, fac parte dintre aceia ce asteapta alegerile electorale ca sa primeasca cate un chil de ulei si o galeata.

Kilogram mă dobitocule se scrie si se pronunța cum ai scris.Martalogule cu muci la cur.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Uite analfabetii cum prind glas. Sunt atat de idioti incat n-ar sti cum sa taie o felie de paine avand cutitul in mana. Asistati sociali si pe forum si in viata reala, fac parte dintre aceia ce asteapta alegerile electorale ca sa primeasca cate un chil de ulei si o galeata.

sa o fut pe mata laba trista
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Se vede analfabetismul tau din modul cum pui virgulele. Varianta scrisa de mine este acceptata si am folosit-o cu intentie, face parte di nivelul maxim de cunostinte dobandit de cel caruia m-am adresat. 

 

Ati cam baut cerneala in scoala astia ce scrieti p'aci.

Tu cred ca esti oltean ma sugaciule p'aci.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...