Sari la conținut

Nominalizari pentru Retardatii Forumului (2018)


  

166 membri au votat

  1. 1. Care-i cel mai retardat?

    • Ion de la Raion si clonele
      26
    • Prostitution
      0
    • Brett
      10
    • Xoxo
      98
    • Picon
      3
    • Miky77
      4
    • Avpop
      23
    • Miskin
      2
    • Dr.Parnassus
      0


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ursule , ce faci ? Iar copiezi  idei si texte , total anapoda , ca sa te dezvinovatesti ?

 

Stiu ca ti-ai dori nespus sa nu ma mai vezi pe aici sau sa fiu banat , **spam editat**ule de nepoate  , dovedit  , sa nu uitam asta. .

 

Deci nu te mai ambala asa si pedala in zadar , ca uite ce spune asta si nu-l crede nimeni , pun pariu.

 

https://media2.giphy.com/media/K6riXdyHwhGlG/giphy.gif

 

Mars la sah in parc si ciocul mic ,  pana nu te salta si ptr. promovarile "nevinovate" !!!

Meriti primul loc poponare! 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Tu ești ăla care mureai in curul Deliei Piața progresul?Ăla care ai vrut să te sinucizi când stoarfa a dispărut să-și trateze sifilisul?

Ai-de PLM, Limburicii anali modificați genetic au prins glas.

Ala era mihaitgv, bosorog retardat si schelorzat. Ala de asemenea a descoperit ca juma de forum futea o **spam editat** anul trecut dar cui ii pasa, va faceati laba cand citeati cum niste bosorogi bolsevici dateau limbi in pizda la **spam editat** si avea orgazme

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ala era mihaitgv, bosorog retardat si schelorzat. Ala de asemenea a descoperit ca juma de forum futea o **spam editat** anul trecut dar cui ii pasa, va faceati laba cand citeati cum niste bosorogi bolsevici dateau limbi in pizda la **spam editat** si avea orgazme

Care e **spam editat**,da un link.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ursule , ce faci ? Iar copiezi  idei si texte , total anapoda , ca sa te dezvinovatesti ?

 

Stiu ca ti-ai dori nespus sa nu ma mai vezi pe aici sau sa fiu banat , **spam editat**ule de nepoate  , dovedit  , sa nu uitam asta. .

 

Deci nu te mai ambala asa si pedala in zadar , ca uite ce spune asta si nu-l crede nimeni , pun pariu.

 

 

Mars la sah in parc si ciocul mic ,  pana nu te salta si ptr. promovarile "nevinovate" !!!

Esti incredibil de prost.Nu te vrea nimeni banat,2 ani ne-am distrat si am ras cu lacrimi citind postarile tale unde ne povesteai ce mare patron de hotel esti,ce mare dezvoltator imoboliar esti,despre vilele tale din nordul capitalei..................Cu totii am ras in hohote cand am vazut poza ta unde erai imbracat in zdrente.

  • Like 1
Link spre comentariu

Care e **spam editat**,da un link.

Eii care, pai tu stii cel mai bine ca tu iei **spam editat**e sub sutana ta ca sa le faci enoriasele tale, pai cum care ca ai doua, o olteanca si o ardeleanca, alege intre cele doua pe care o ataca mihaitzatgv? Sau esti atat de batran incat te-a lasat memoria, bosorog pishorcos?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...