Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Uite ,hai să-ți explic mai pe băbește de regula nu prea sint omul care intra in polemici cu unul sau cu altul sint si destul de nou pe acest forum ( nu si la curvăsărie ) ,eu doar am constatat ca in cele 7 pagini unde se disputa idea întâlnirilor au scris sa nu spun majoritatea dar cei mai multi Recenzori cu credibilitate după care eu unu recunosc am beneficiat si cred ca Multi dintre aceștia au încercat sa ia legătura cu tine si din moment ce nu au recenzat nimic înseamnă foarte multă abureala iar daca cumva te simți jignita atunci scuze ca doar nu e o problema asta dar eu asta vad aici tu ori visezi sau fumezi ca nu prea se înțelege mare lucru .P.S. In curind ma întorc in tara ca nah sint plecat si eu cu treburi ca tot omul si am ceva amici pe la Milano unde este iarba si țigări de calitate iar daca nu fac o escala si pe la München unde stau citeva zile si știu un depozit cu băuturi super bune si preturi beton .P.S.S Fraților confutaciosi eu va doresc multă bafta la Domnița respectiva dar bunicul spunea asa; Avem o viata si o gaura in cur"✌

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu am treabă să înțeleagă cine trebuie, de aceea-s mai rapizi de mână si mai...norocosi.Mie imi place sa gandesc si "meseria" mă obligă sa ma exprim asa de...elastic.Nu stau sa ma justific...Să aveti o noapte buna!

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asa se intampla cand iei prea multe limbi....

Nu mizez pe ideea de cantitate si stii prea bine despre ce vorbesc...ai fost participant cu ale tale semi-teorii la discuții generale.Mi s-a intamplat uneori dar...atunci tot din cauza asa numitei calități ce poartă fiecare experiență în ea.

Important e ca cei care am reusit sa ii întâlnesc cat timp am fost in Cluj au prins o parte din ceea ce am dorit sa transmit prin interacțiunea avută cu ei...ocazional, sa zic asa.

Deci...prefer intensitatea, gradat si sigur.As zice chiar...lent si la țintă, ca senzație.Decât sa mă grăbesc in actiunile mele...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

In pauza de masa a fraierului. Doar n-ai crezut ca ea face altceva decat sa putrezeasca de lene si cand i se face foame de nevoie mai craceste pizda. Cum in alte locuri li s-o urat la fraieri de ea, a zis ca vine la orasul cu concentratia cea mai mare de retarzi naivi.

Ce idei tampite ai in cap...Asa esti tu de fel?Asta-i "normalitatea" ta si asa te prezinți tu public, hm...😞
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu mizez pe ideea de cantitate si stii prea bine despre ce vorbesc...ai fost participant cu ale tale semi-teorii la discuții generale.Mi s-a intamplat uneori dar...atunci tot din cauza asa numitei calități ce poartă fiecare experiență în ea.

Important e ca cei care am reusit sa ii întâlnesc cat timp am fost in Cluj au prins o parte din ceea ce am dorit sa transmit prin interacțiunea avută cu ei...ocazional, sa zic asa.

Deci...prefer intensitatea, gradat si sigur.As zice chiar...lent si la țintă, ca senzație.Decât sa mă grăbesc in actiunile mele...

 

Pai eu cand am zis prea mult m-am referit la prea mult in sens calitativ.... Dupa o perioada in care te simti prea bine , inevitabil va veni o perioada in care te vei simti mai rau. Dar parerea mea este ca uneori chiar merita sa te simti putin rau daca la un moment dat te-ai simtit cu adevarat bine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si totusi nici o recenzie.....

Am zis că plec si...am plecat!

Mai aveam putin si intram in vacanță, in fiecare lună imi iau zile si săptămâni libere pentru mine.Acum...a fost un pic mai devreme dacă oricum trebuia de urgenta să ma refac după micul inccident.Au fost doua zile de disconfort si una de durere...si consider că merit să imi acord atentie si ingrijire dacă am pretentia să fiu bine in continuare.Primul pas facut imediat după plecarea mea..a fost acordarea a trei ore de jacuzzi de mai multe feluri.ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Am zis că plec si...am plecat!

Mai aveam putin si intram in vacanță, in fiecare lună imi iau zile si săptămâni libere pentru mine.Acum...a fost un pic mai devreme dacă oricum trebuia de urgenta să ma refac după micul inccident.Au fost doua zile de disconfort si una de durere...si consider că merit să imi acord atentie si ingrijire dacă am pretentia să fiu bine in continuare.Primul pas facut imediat după plecarea mea..a fost acordarea a trei ore de jacuzzi de mai multe feluri.ðŸ˜

Dar în locația "centrala" din Cluj te spălai la cismeaua din curte?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Vorbit cu dansa rezultatul asteptat "fura curent" una intrebam eu alta zicea dansa.... multi suntem cu program incarcat si pentru niste servicii care le platim nu ar trebui sa fie asa greu sa faci o programare mai ales daca domnisoara raspunde la tel. Poate o fi avand servicii bune dar nu merita efortul....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Repet...că probabil e mai usor a se intelege din a doua. ☺

Am zis că plec si...am plecat!

Mai aveam putin si intram in vacanță, in fiecare lună imi iau zile si săptămâni libere pentru mine.Acum...a fost un pic mai devreme dacă oricum trebuia de urgenta să ma refac după micul inccident.Au fost doua zile de disconfort si una de durere...si consider că merit să imi acord atentie si ingrijire dacă am pretentia să fiu bine in continuare.Primul pas facut imediat după plecarea mea..a fost acordarea a trei ore de jacuzzi de mai multe feluri.ðŸ˜

Dar în locația "centrala" din Cluj te spălai la cismeaua din curte?

Despre ce locație vorbesti?😯

Am zis că am locuință, însă nu vreau si nu îmi permit să fac acolo întâlniri vreodată cu oameni necunoscuți.E absurd si sunt sigură că e ușor de înțeles...!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vorbit cu dansa rezultatul asteptat "fura curent" una intrebam eu alta zicea dansa.... multi suntem cu program incarcat si pentru niste servicii care le platim nu ar trebui sa fie asa greu sa faci o programare mai ales daca domnisoara raspunde la tel. Poate o fi avand servicii bune dar nu merita efortul....

Parcă "problema" era că...nu răspund la telefon!!!!

Eu nu intenționez să fiu rea sau prea personală, însă mi se ridică o...întrebare, sunt om si am libertatea de a gândi!

Voi pentru ce scrieti pe acest topic...pentru a induce pe alții in eroare sau pentru a orienta?

Daca tot suntem la o rubrica de orientare si informare spun să fie necesară o anume atentie si sa priviți un pic ce se scrie inainte...contrazicerile acestea flagrante bat la ochi si nu este in "spiritul" comunității.Să aveti o seara buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Parcă "problema" era că...nu răspund la telefon!!!!

Eu nu intenționez să fiu rea sau prea personală, însă mi se ridică o...întrebare, sunt om si am libertatea de a gândi!

Voi pentru ce scrieti pe acest topic...pentru a induce pe alții in eroare sau pentru a orienta?

Daca tot suntem la o rubrica de orientare si informare spun să fie necesară o anume atentie si sa priviți un pic ce se scrie inainte...contrazicerile acestea flagrante bat la ochi si nu este in "spiritul" comunității.Să aveti o seara buna!

Ba, voi sunteti tembeli? Asta face misto de tot forumul. Probabil ca si pozele si filmele is false, le-om gasi pe ceva site furate. Hai sa o ignoram, sa isi traiasca viata. Pisicutz ar trebui sa intervina, ca fata asta polueaza forumu...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ba, voi sunteti tembeli? Asta face misto de tot forumul. Probabil ca si pozele si filmele is false, le-om gasi pe ceva site furate. Hai sa o ignoram, sa isi traiasca viata. Pisicutz ar trebui sa intervina, ca fata asta polueaza forumu...

Altă prostie care-o mai faceti si eu...risc sa nu fiu de acord!!!

Aduceți acuzatii...fără nici o acoperire si in profesia mea, de obicei, mă pasionează să "demontez"!

Unde vezi tu mistoul?

Arata-mi si mie, sa stiu la ce mă uit si sa nu existe neînțelegeri. 😊

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ba, voi sunteti tembeli? Asta face misto de tot forumul. Probabil ca si pozele si filmele is false, le-om gasi pe ceva site furate. Hai sa o ignoram, sa isi traiasca viata. Pisicutz ar trebui sa intervina, ca fata asta polueaza forumu...

Tu ii acorzi creditul de a il considera fata. Eu de mult timp banuiesc (pe langa ce ai constatat si tu) ca avem de-a face cu un transvestit. In una din poze se si vede ca are pula.

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Tu ii acorzi creditul de a il considera fata. Eu de mult timp banuiesc (pe langa ce ai constatat si tu) ca avem de-a face cu un transvestit. In una din poze se si vede ca are pula.

 

"Nush" ce sa zic, ceva cu siguranta da cu rest in toata problema, totusi sunt suspect de multe poze si filmulete online, ca sa fie furate. Nu mai retin 100% sigur, dar parca-parca, in perioada de inceput a activitatii ei (lui..? :) ) pe forum, a avut si ceva review-uri - repet, nu mai stiu exact daca-i asa si cat de credibile erau...

 

Parcă "problema" era că...nu răspund la telefon!!!!

Eu nu intenționez să fiu rea sau prea personală, însă mi se ridică o...întrebare, sunt om si am libertatea de a gândi!

Voi pentru ce scrieti pe acest topic...pentru a induce pe alții in eroare sau pentru a orienta?

Daca tot suntem la o rubrica de orientare si informare spun să fie necesară o anume atentie si sa priviți un pic ce se scrie inainte...contrazicerile acestea flagrante bat la ochi si nu este in "spiritul" comunității.Să aveti o seara buna!

 

In cazul in care nu are dreptate CF, eu vad treaba in felul urmator: am inteles ca suntem mai multi care n-am dat de tine la telefon (nu stiu cat au incercat altii, eu personal intr-adevar doar de vreo 3 ori). O fi de-nteles ca oi fi fost ocupata, si e OK ca nu suni inapoi. Pana la urma, nu-i rau nici sa fii selectiva, e alegerea ta si dreptul tau.

 

Dar, spre exemplu - PM-ul pe care ti l-am trimis eu in 31 august apare inca necitit azi, 13 (treisprezece) zile mai tarziu. In fond nici aia nu-i bai, ca nu s-a sfarsi lumea daca nu te-om intalni niciunu', dar ideea e, daca vrei sa nu fii suspectata de trolling, un pic (doar un pic) mai multa atentie la feedback si contactul cu potentialii clienti n-ar strica. Poti continua si asa, dar atunci nu te mira daca unii se mai enerveaza, altii te mai iau la misto etc :)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am spus ca am adormit cu geamul deschis chiar in prima noapte de furtuna si ca al meu corp a luptat cu brio contra racelii...insa n-am răcit!!!

In viața mea de adult am avut două raceli, a fost ca alcolul...pentru că n-am stiut, mă credeam smechera fără sa cunosc prea multe.E adevarat ca mintea si corpul meu sunt puternice...dar neglijența se plăteste.

Zilele acestea doar mi-am acordat odihnă si am redus din activitățile prea solicitante, am luat vitamine, am fost la sauna si am primit masaj in fiecare zi.

Dar o placere scurtă si intensă, un cunnilingus si o penetrare soft până la deschiderea aceea minunată in adâncimi...nu cred ca este contraindicată.

In plus, am spus că saptamana viitoare rămân in Cluj doar dacă gasesc o solutie...de a prelungi sederea aici.Ai mei vor sa imi facă un apartament separat aici la casă si renovarile incep luni...

O zi plăcută sa aveti!

Oare pe asta/asta n-au transferat-o la Cluj pe Marinescu pt. investigatii speciale la etaj?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...