Sari la conținut

Andreea 0720671887 Super domnisoara !


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

cred ca ai gresit orasul.doreai sa scrii la ALBA

Nuu,o sa vin și la Deva dar momentan nu găsesc deloc locație. Toate sunt ocupate!

Link spre comentariu
  • Oras:Siberia
  • Oras:Siberia

Vizitat azi domnișoara pentru prima data, au fost mici “probleme de natura fizica” dar au fost din cauza mea, eram grăbit puțin stresat ca trebuia sa plec din localiatate, ea nu a avut nici o vina, fata are atitudine pro client își da silință și ii iese, vorbește frumos, se poarta furmos, zâmbește, nu m-am simțit grăbit deloc,la fizic arată bine, e frumușică, nu o sa dau note ca nu m-a pricep, o recomand cu mare drag, m-am simțit foarte bine in compania ei și sper sa stea cât mai mult și sa ne bucurăm de prezenta ei. De revenit cu siguranța o sa revin :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Vizitat azi domnișoara pentru prima data, au fost mici “probleme de natura fizica” dar au fost din cauza mea, eram grăbit puțin stresat ca trebuia sa plec din localiatate, ea nu a avut nici o vina, fata are atitudine pro client își da silință și ii iese, vorbește frumos, se poarta furmos, zâmbește, nu m-am simțit grăbit deloc,la fizic arată bine, e frumușică, nu o sa dau note ca nu m-a pricep, o recomand cu mare drag, m-am simțit foarte bine in compania ei și sper sa stea cât mai mult și sa ne bucurăm de prezenta ei. De revenit cu siguranța o sa revin :)

Mulțumesc,te mai aștept cu drag! :*

Link spre comentariu

Andreea...am vizitat*o in această seara o tipă super cu care ai ce discuta super vorbareața,te face sa te simți bine în compania ei! nimic de reproșat frumușică,curată corp bine proporționat, apartament curat baie cu tot ce trebuie! O singură problemă a fost nu credea câți ani am😊!pe scurt dacă vreți o companie plăcută e păcat sa nu treceți pe la ea! spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Fiindca am vazut multe comentarii pozitive, am decis sa merg si eu la domnișoara. Asa ca voi face o mica recenzie.

 

Am sunat la nr de telefon. Mi-a raspuns foarte amabila si am facut o programare pe care a respectat-o.

 

Locatia: Ușor de gasit, un apartament curat, primitor, in care sta singura.

 

Aspect: Arata foarte bine, ca in poze. Are forme frumoase. Sanii sunt fermi si fundul bombat.

 

Atitudine: Eh, cred ca aici m-a impresionat cel mai tare. Atitudinea pro client este punctul ei forte. Stie sa se faca placuta, ai ce discuta cu ea si ii place sa glumeasca. In plus, zambeste mereu.

 

ON: Bine realizat, isi da mult interesul

NP: Chiar se implica. Am schimbat cateva pozitii, sta cum vrei (si deasupra) si nu comenteaza deloc, nu te grabeste. Cred ca ii place ceea ce face.

 

Cadoul: 200 pentru o ora

De revenit? Pentru mine, da.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bonjour.

Fiind in trecere prin Deva am mers pe mana recenziilor voastre si am contactat-o pe turturica. Raspuns prompt de fiecare data. Este o tanara slim, sani si carne tare pe ea, deschisa, cu rabdare.

Halat: 100 fin, 200 ora cu 2 fin. Optat pentru varianta 2.

Ajuns la locul faptei, m-a asteptat cu zâmbetul pe buze, o fatuca frumusica. O bila neagra pentru ca a cerut banul inca de la intaminare intr-un mod nu foarte client orientated @ Andreea mai ai de lucru putin aici.

Are rabdare, nu te grabeste, poftit la dus, servit cu suc / apa.

M-a intrebat de vreo 2 ori daca sunt singur ca vreau sa incepem, eu militand pentru actiune de la bun început. Am schimbat câteva pozitii, incearca sa se implice. Personal am optat pentru totul protejat.

Notele, dpmdv:

Locatie: 7 - zona ok, locuri de parcare insa apartamentul, desi spatios, cam lasa de dorit.

Aspect: 9, insa doar pentru ca prefer duduile mai implinite :)

OP: 8, putin mecanic, insa isi da silinta, incearca si DT

NP: 9, ok, am fost mulțumit

GFE:? A incercat, nu prea are cu cine pentru ca nu prea ma intereseaza

FK: habar n-am, nu e pe lista mea

De recomandat? Eu zic ca da, faceti-va vreme si mergeti pe la ea, e chiar ok

De revenit? Nu stiu daca mai ajung in zona insa daca o gasesc in alta parte, cu siguranta.

Mersi, Andreea, si sedere placuta!

Sule tare, gents.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...