Sari la conținut

Andreea 0720671887 Super domnisoara !


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

Salutare. Aspect:8 fata este de etnie, ceea ce nu ma deranjat neapărat, având în vedere că are o atitudine super ok pro client. Mica de statură, sâni medii spre mici, un fund mic și bombat numai bun de strâns și de împins..ma avertizat de la început ca este noua în domeniu și nu are multa experienta dar vrea sa facă pe placul clientului. Igiena 10 proaspăt ieșită de la duș, mirosea bine :D

Acțiunea: OP 7, nu a fost rău dar am avut parte de mult mai bune. Ceva tentative de deep, fără atenție la oo, un plus pentru ea ca nu s-a oprit decât atunci când iam spus. ON 9 ma lăsat să o întorc pe toate părțile, pe la spate având parte de o priveliște mișto, a avut momente când mă trăgea în ea..a fost chiar ok. Concluzia:merita vizitată, mam simțit bine cu ea, nu știu dacă eu o mai vizitez, pe principiul ca apar și alte căprioare care merită incercate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Ești țigancă?

Sau ciorex cum se zice pe aici

 

 

Nu sunt nici una, nici alta dragul meu ;)

 

 

Salutare. Aspect:8 fata este de etnie, ceea ce nu ma deranjat neapărat, având în vedere că are o atitudine super ok pro client. Mica de statură, sâni medii spre mici, un fund mic și bombat numai bun de strâns și de împins..ma avertizat de la început ca este noua în domeniu și nu are multa experienta dar vrea sa facă pe placul clientului. Igiena 10 proaspăt ieșită de la duș, mirosea bine :D

Acțiunea: OP 7, nu a fost rău dar am avut parte de mult mai bune. Ceva tentative de deep, fără atenție la oo, un plus pentru ea ca nu s-a oprit decât atunci când iam spus. ON 9 ma lăsat să o întorc pe toate părțile, pe la spate având parte de o priveliște mișto, a avut momente când mă trăgea în ea..a fost chiar ok. Concluzia:merita vizitată, mam simțit bine cu ea, nu știu dacă eu o mai vizitez, pe principiul ca apar și alte căprioare care merită incercate.

 

 

:thinking

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Salutare. Aspect:8 fata este de etnie, ceea ce nu ma deranjat neapărat, având în vedere că are o atitudine super ok pro client. Mica de statură, sâni medii spre mici, un fund mic și bombat numai bun de strâns și de împins..ma avertizat de la început ca este noua în domeniu și nu are multa experienta dar vrea sa facă pe placul clientului. Igiena 10 proaspăt ieșită de la duș, mirosea bine :D

Acțiunea: OP 7, nu a fost rău dar am avut parte de mult mai bune. Ceva tentative de deep, fără atenție la oo, un plus pentru ea ca nu s-a oprit decât atunci când iam spus. ON 9 ma lăsat să o întorc pe toate părțile, pe la spate având parte de o priveliște mișto, a avut momente când mă trăgea în ea..a fost chiar ok. Concluzia:merita vizitată, mam simțit bine cu ea, nu știu dacă eu o mai vizitez, pe principiul ca apar și alte căprioare care merită incercate.

Mersi,și te mai aștept cu drag :*

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Am vizitat-o pe dominisoara si am plecat foarte multumit de srviciile ei.

 

Tarif: 100lei/fin/30min     200lei/2fin/1ora

 

Ii simpatica, draguta si se vede ca ii place ceea ce face.

Vorbeste frumos cu tine.

Se implica in actul sexual cum trebuie.

Respecta timpul si nu te grabeste.

 

Din partea mea are nota 10.

De revenit: cu siguranta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Am vizitat-o pe dominisoara si am plecat foarte multumit de srviciile ei.

 

Tarif: 100lei/fin/30min     200lei/2fin/1ora

 

Ii simpatica, draguta si se vede ca ii place ceea ce face.

Vorbeste frumos cu tine.

Se implica in actul sexual cum trebuie.

Respecta timpul si nu te grabeste.

 

Din partea mea are nota 10.

De revenit: cu siguranta

Mersi,dar subliniază ca ai fost în Alba nu în Deva. Pupicei :*
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Hello dragilor, vreau sa va anunț ca voi reveni la voi în oraș. Va pupicesc și va aștept cu drag ❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...