Sari la conținut

Andreea 0720671887 Super domnisoara !


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Am vazut o pe fuga cand am fost la maria si datorita recenziilor de aici am zis sa-i fac si ei o vizita..locatie pe dn vizavi de vila diana,pustoaica cam prea brunetica ca sa nu zic altfel,bine la mine asta nu e neaparat o problema,ca si aspect nu are nimic atragator desi nu e urata,țâte mici,cur la fel....plusurile ar fi ca e stramta si are o atitudine de nota 10...in schimb la capitolu sex mai are de invatat, oral mecanic de maxim 6 iar la normal doar sta cum o pui si mai geme destul de fals din cand in cand......cu greu un 5 De revenit poate dupa ce mai capata experienta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

#specialguest, multam pt info.țin să cred și eu că este novice in business-ul ăsta.

In poze pare super ok. Și dacă are și atitudine cum ziceai și tu...restul se învață.

Nimeni nu se naște cur.a

Sperăm ca Marya sa îi fie reper și un lector bun pe parcurs.

Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Am vazut o pe fuga cand am fost la maria si datorita recenziilor de aici am zis sa-i fac si ei o vizita..locatie pe dn vizavi de vila diana,pustoaica cam prea brunetica ca sa nu zic altfel,bine la mine asta nu e neaparat o problema,ca si aspect nu are nimic atragator desi nu e urata,țâte mici,cur la fel....plusurile ar fi ca e stramta si are o atitudine de nota 10...in schimb la capitolu sex mai are de invatat, oral mecanic de maxim 6 iar la normal doar sta cum o pui si mai geme destul de fals din cand in cand......cu greu un 5 De revenit poate dupa ce mai capata experienta.

bună dragule, dar nu știu dacă ți am spus dar eu nu prestez de foarte mult timp. Și dacă nu îți plăcea fizicul meu nu ma mai vizitai. Sa ai o zi faina!
Link spre comentariu
Vizitator between 3
Reputație: 0

Specialguest69.... sincer esti in alt film.... cum poti sa spui ca nu e nimic atragator la Andreea?! Te auzi?! Ea a spus ca e la inceput...

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Andreea draga am zis mai sus ca nu esti urata,acuma.nici vreo bomba sexi nu esti,adica am.mintit eu cu ceva cand am zis ca nu ai cur, nu ai țâțe? Nici la față nu esti vreo printesa cu toate astea am specificat ca nu esti urata si ca mai ai de invatat. Nu cred ca am scris ceva fals in recenzie. Between tu de ce te agiti asa? Ia-o in plm acasa daca iti place asa de mult da nu mai comenta de-am pulea la recenzii daca nu sunt cum vrei tu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...