Sari la conținut

Andreea 0720671887 Super domnisoara !


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Salutare

E târziu și nu prea am chef de scris mai ales că sunt obosit și dimineața trebuie să mă trezesc devreme

Dar fata asta merită câteva cuvinte,nu mai rețin exact dar cred că de la ultima vizită și până acum a mai adus mici îmbunătățiri serviciilor în special la oral unde de câteva ori a reușit deep deși sincer nu prea mă așteptam la ce guriță mică are iar la normal este strâmtă și se mulează perfect a reușit performața să mă termine la lady on top ceea ce rar mi sa întâmplat în ultima vreme

Tot ce mai pot să spun este că a fost o revedere frumoasă și că am plecat mulțumit de la ea și cu siguranță o voi repeta azi eu nu prea am fost în formă și am rămas dator așa că trebuie să-mi iau revanșa

Mulțumesc Andreea

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Salutare

E târziu și nu prea am chef de scris mai ales că sunt obosit și dimineața trebuie să mă trezesc devreme

Dar fata asta merită câteva cuvinte,nu mai rețin exact dar cred că de la ultima vizită și până acum a mai adus mici îmbunătățiri serviciilor în special la oral unde de câteva ori a reușit deep deși sincer nu prea mă așteptam la ce guriță mică are iar la normal este strâmtă și se mulează perfect a reușit performața să mă termine la lady on top ceea ce rar mi sa întâmplat în ultima vreme

Tot ce mai pot să spun este că a fost o revedere frumoasă și că am plecat mulțumit de la ea și cu siguranță o voi repeta azi eu nu prea am fost în formă și am rămas dator așa că trebuie să-mi iau revanșa

Mulțumesc Andreea

Mersi, te pup :*
Link spre comentariu
Vizitator bruneta andreea
Reputație: 0

Hello dragi mei, de azi ofer :

- oral neprotejat în funcție de igiena

- normal doar cu prezervativ!

- french Kiss în funcție de igiena și de atracție!

- 69, sărutări, mângâieri corporale

Preturi:

- 150 finalizare (30 de minute)

- 250 h (60 de minute)

Pentru programări ma puteți contacta la 0733166764

Link spre comentariu
  • Oras:Siberia
  • Oras:Siberia

Am vizitat-o in turele trecute când a fost în Deva, nu o sa detaliez pentru că a trecut ceva timp, nu am postat recenzia pentru că pur și simplu am uitat, da că idee merita vizitată, drăguță, mereu cu zâmbetul pe buze, vorbareata, nu m-a grăbit deloc, tarif parca 150 finalizarea...recomand :*

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...