Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 14 ore, anonna a spus:

😜🤪

alchimistule, e suficient ca ma ofer pe mine... am talente ascunse ;) ;)🤪

i-auzi, ma nebuno. canti la pian c-o mana si cu cealalta pictezi? Scoate si tu talentele la iveala ca sa ne lamurim si noi. La ghici am mai mers si n-am avut noroc :)) 😏

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, alchimist17 a spus:

i-auzi, ma nebuno. canti la pian c-o mana si cu cealalta pictezi? Scoate si tu talentele la iveala ca sa ne lamurim si noi. La ghici am mai mers si n-am avut noroc :)) 😏

uite, d'asta am avut mereu succes... nu am dat nimic moca...... La mine totul costa, mai ales talentul :P

 

cu mine nu pierzi nimic ...garantat :P

Link spre comentariu

Dand un ochi pe aici in minte mi-au venit scene din desenele animate cu ED, EDD & EDDY... le stiti? Cred ca EDD era natangul

 

dar sa va faceti o idee ce mi-a trecut prin cap ... sunt baloanele alea cu aer de la intrarea unor magazine ... aerul umfla manechinul iar mainile se misca haotic 🤣

 

 

VREAU PULA!

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
La 27.08.2018 la 18:54, anonna a spus:

Asa cum spune titlul topicului, am decis ca e timpul sa-mi gasesc o pula personala :D dar nu oricum, ci una care sa intruneasca anumite conditii:

 

Sa fie apta de munca la orice ora din zi si din noapte, cand i se scoala ghiocului meu

Sa nu comenteze la conditiile de munca la care este supusa zilnic

Sa nu comenteze cand este pusa pe standby

Sa produca suficient cat sa acopere cheltuielile lunare

 

 

Astea sunt conditiile de inceput :D

 

 

Îl știu eu pe unu @dyerseve ii place sa dea  limbi e docil urmeaza toate instrucțiunile meticulos 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 ore, anonna a spus:

tu esti obraznic ... de tot doar in formol si numai erectila  :D ...cat despre obiecte imprumutate, evit sistemul :D

Obraznic, doar puțin si cand e nevoie 😂. Cat despre treaba cu formolul, suna dubios tare 😁. Uneori e mai bine sa împrumuți, scapi de bătaie de cap 😂😂😂

Link spre comentariu
La 04.12.2021 la 14:45, just_evo a spus:

Annona e de fapt un băiat care a deschis topic în speranța de a strânge 200 de posturi ca să vadă contenul gratis al fetelor.

Bingo!!!!

 

ai castigat potul cel mare

 

 

pe vremea mea cea mai cunoscuta intrebare era: Mai ai frati? 🤪

 

 

 

 

 

PS: cred ca am pe aici peste 1000de postari si in afara faptului ca nu prea ma intereseaza ce se balmajeste pe aici , stiu cam tot ce trebuie sa stiu .... Vrei vreun pont? sau sa-ti pun o vorba buna pe langa vreo fata.... dar te costa :P

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
On 8/27/2018 at 6:54 PM, anonna said:

Asa cum spune titlul topicului, am decis ca e timpul sa-mi gasesc o pula personala :D dar nu oricum, ci una care sa intruneasca anumite conditii:

 

Sa fie apta de munca la orice ora din zi si din noapte, cand i se scoala ghiocului meu

Sa nu comenteze la conditiile de munca la care este supusa zilnic

Sa nu comenteze cand este pusa pe standby

Sa produca suficient cat sa acopere cheltuielile lunare

 

 

Astea sunt conditiile de inceput :D

 

 

1. Check

2. Check (nu exista prea mult)

3. Check

4. Check 

Unde aplic? :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...