Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

te anunt cand vreau sa dau in patima alcoolului 

 

 

 

pana atunci ... sa vina pula sa am de unde alege :D

Adevarata odisee cautarile tale, dar cred ca cel mai bine se conformeaza cu standardele tale daca iei vreo 5 pule in loc de una, oboseste prima bagi a doua ... and so on .

Si la cheltuelile lunare tot mai usor daca sunt mai multi care cotizeaza, deci daca stam sa ne gandim tot la aceeasi meserie ne intoarcem.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Adevarata odisee cautarile tale, dar cred ca cel mai bine se conformeaza cu standardele tale daca iei vreo 5 pule in loc de una, oboseste prima bagi a doua ... and so on .

Si la cheltuelile lunare tot mai usor daca sunt mai multi care cotizeaza, deci daca stam sa ne gandim tot la aceeasi meserie ne intoarcem.

 

 

nu e graba, man, s-o gasi una si pentru mine :D.... fiecare surub isi gaseste piulita :D sau invers :D

Link spre comentariu
Reputație: 1930

Buna. Sunt interesat de anutul tau daca mai este valabil. Sunt din Ct, insurat, posed auto, bani etc. As fi disponibil pt sex ocazional in schimb, Cum facem sa luam legatura?

 

;)

 

am la profil un numar de telefon .... ce simplu!!!! ;)

Link spre comentariu
Reputație: 1930

si viceversa.....

 

petrica, esti printre putinii pe care daca as pune mana, l-as bate pana i-ar da borsul pe nas si, nu ca ma laud, dar chiar am suficienta forta si nerv sa fac acest lucru ... Prostia ma nevrozeaza rau de tot 

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

petrica, esti printre putinii pe care daca as pune mana, l-as bate pana i-ar da borsul pe nas si, nu ca ma laud, dar chiar am suficienta forta si nerv sa fac acest lucru ... Prostia ma nevrozeaza rau de tot 

Mamaie eu te inteleg. Greu cu floaca si varsta ta sa mai vezi vreo maciuca vie. Cat despre bataie.....keep dreaming! O intrebare de final...te-ai enervat uitandu-te in oglinda, este?

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...