Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

Badoo, tinder e full option, disperati la greu gasesti. Aici ma cam insel... sau fb

 

si aici sunt la fel de disperati sa prinda cate o pizda moca

 

 

Am spus si voi repeta, topicul l-am deschis din plictiseala, nu sunt aici sa imi caut pularau sunt suficient de capabila daca vreau asa ceva sa-mi gasesc fara sa dau anunt pe un site de curvasareala.

 

Terminati cu mesajele pe whatsapp si de asemenea cu matarangile voastre jalnice pe care le tot postati pe acolo

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:GB
  • Oras:GB

si aici sunt la fel de disperati sa prinda cate o pizda moca

 

 

Am spus si voi repeta, topicul l-am deschis din plictiseala, nu sunt aici sa imi caut pularau sunt suficient de capabila daca vreau asa ceva sa-mi gasesc fara sa dau anunt pe un site de curvasareala.

 

Terminati cu mesajele pe whatsapp si de asemenea cu matarangile voastre jalnice pe care le tot postati pe acolo

Oricum it's not my fault cand zici de cei care vb anapoda si te deranjeaza in wasa, etc. Daca o luam sistematic gretuit nu e nici aerul din atmosfera orice are un pret pe lumea asta. E un stres in ziua de azi sa te complici cu o tampita sa incerci so bagi in pat si alte magarii. Platesti esti futut daca nu ai de ales papusa de silicon si te doare la carici.

Link spre comentariu

Oricum it's not my fault cand zici de cei care vb anapoda si te deranjeaza in wasa, etc. Daca o luam sistematic gretuit nu e nici aerul din atmosfera orice are un pret pe lumea asta. E un stres in ziua de azi sa te complici cu o tampita sa incerci so bagi in pat si alte magarii. Platesti esti futut daca nu ai de ales papusa de silicon si te doare la carici.

 

nu am zis ca ma deranjeaza ... pun in aplicare cea mai simpla metoda... am butonul de blocare

 

din cate imi dau seama, a devenit un chin pentru voi sa faceti curte unei femei...naspa

Link spre comentariu
  • Oras:GB
  • Oras:GB

nu am zis ca ma deranjeaza ... pun in aplicare cea mai simpla metoda... am butonul de blocare

 

din cate imi dau seama, a devenit un chin pentru voi sa faceti curte unei femei...naspa

Asta e, usor pt voi complicat pt noi baietii. Dar trag sperante la inteligenta artificiala sau de ce nu papusa de silicon. Dar momentan astept sa mai treaca timpul sa vedem cum progreseaza treaba asta.. tehnologia avanseaza repede ceea ce reprezinta un avantaj. Arat bine fizic nu sunt urat si am un servici perfect venituri care ma indeplinesc numai ca lumea e ca un rahat infectat si nu merita sa iti pui sufletul in joc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Citesc atâtea comentarii, unele răutăcioase, altele proasts dar nimeni cu nimic concret!

 

Eu am înțeles exact ce zice cucoana și orice om cu mintea la cap ar trebui sa înțeleagă fără sa pună prea multe întrebări.

 

Vrea pe unul sa fie disponibil oricând vrea pasariciul ei, în schimbul onorii de a te bucura de a sa păsărica e musai sa cotizezi la cheltuielile lunare.

 

Am văzut întrebări de genul ce oferă ea?!

 

Ce plm sa ofere, îți dă p#zda când are ea chef, atât! Nu a zis ca îți oferă același lucru la schimb și nici nu a precizat ca ar oferi ceva!

 

Are dreptate fata într-un post de mai sus, vă este lene sa mai faceți curte unei femei, sa vânați, vreți totul pe tavă... Plm!

 

Viata ie grele și oamenii ieste rău

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lupul55
Reputație: 0

Deschideti topicuri la misto,din plictiseala. Pacat ca totul e administrat in gluma aici,asa ca e plin de continut rezidual forumul asta. Plin de topice inutile si de discutii neserioase. Nu mai e vorba de recenzii aici,ci de aberatiile din capul unora plictisiti. 

Link spre comentariu

Deschideti topicuri la misto,din plictiseala. Pacat ca totul e administrat in gluma aici,asa ca e plin de continut rezidual forumul asta. Plin de topice inutile si de discutii neserioase. Nu mai e vorba de recenzii aici,ci de aberatiile din capul unora plictisiti. 

Bun venit in lumea penibilului :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...