Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

 

Asa cum spune titlul topicului, am decis ca e timpul sa-mi gasesc o pula personala :D dar nu oricum, ci una care sa intruneasca anumite conditii:

 

Sa fie apta de munca la orice ora din zi si din noapte, cand i se scoala ghiocului meu

Sa nu comenteze la conditiile de munca la care este supusa zilnic

Sa nu comenteze cand este pusa pe standby

Sa produca suficient cat sa acopere cheltuielile lunare

 

 

Astea sunt conditiile de inceput .

 

Ai gasit-o de atunci și până acum? Sau e la fel ca trifoiul cu 4 :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

stii ca acum e la moda daca nu ai pensie si loc de munca trebuie sa iei ei 80% din salariu ... asa ca... sa te vad :D

asta e ghicitoare sau proverb? :) raspuns aproape final : cine stie bravo lui :)

Link spre comentariu

Eu stiu ca floaca ta ajunge pt un mop de 400grame. Asa ca nu fii modesta!

mey, petrisor, tu ai stat sa-mi masori floaca... nu e frumos sa nu spui la lume ... explica tu lumii cum stateai in genuchi, incercand cu limba sa numeri fiecare fir din floaca... hai, nu fii timid, povesteste cum ma implorai sa-ti fac dungi pe spate cu nuiaua cand greseai numaratoarea

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

mey, petrisor, tu ai stat sa-mi masori floaca... nu e frumos sa nu spui la lume ... explica tu lumii cum stateai in genuchi, incercand cu limba sa numeri fiecare fir din floaca... hai, nu fii timid, povesteste cum ma implorai sa-ti fac dungi pe spate cu nuiaua cand greseai numaratoarea

Inca mai ai fantezii cu mine! Doar cu ele ramai......nu imi plac femeile cu floaca mare

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...