Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

Vizitator olʎ
Reputație: 0

Mai e valabil??

 

 

Nu mai este frate, gata, a gasit, anuntul se poate inchide.  :laugh2

 

PS. Se va deschide saptamana asta unul cu "  caut acumulatori de 9 volti, DURACELL sau VARTA, care sa tina minim 8 ore"  :laugh2

Link spre comentariu

Nu mai este frate, gata, a gasit, anuntul se poate inchide.  :laugh2

 

PS. Se va deschide saptamana asta unul cu "  caut acumulatori de 9 volti, DURACELL sau VARTA, care sa tina minim 8 ore"  :laugh2

 

te fac guru meu personal =)))

Link spre comentariu
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
    Din ciclu, cautzi si tu pe mortzii ma-tii, cimitiru poate. :D

  La cat de distrusa e mumia asta turnator-sekurista, nascuta-n paleolitic-spre interbelic, de doar 44 de ani pe care i-a prins la cutremuru' din 77, d-aia si scapand, avand pene suficiente ca sa zboare de la etaju 4 si nu sa sara/moara, o sa-si soteze vibratoarele si o sa-si bage/piarda bateriile de 9v in kizdalaul ala mai distrus/explodat kear si decat fasia gaza, cred ca un 12 V cu 200A/h, ar intra mai fest, acolo unde intra si ficusu cu ghiveci cu tot... sa nu va puna dreaq sa-i donatzi panouri solare, ca tiganii/calu/vaca-n living, isi pun fotovoltaicele in baie/beci, pa post de carpete/tablouri, noroc cu postasu care ii aduce pensia lu ma-sa ca mai stie cum o keama si unde/pe ce craca/copac/cuib mai locuieste... auzi si la scleroza-n placi asta, jucatoare la bursa in pula mea, joaca precum graurii prinsi in plasa inainte de ciulama, sau ca nemuritorii aia de la azilu de batrani, ala ie bingo fa nebuno, nu bursa, bitcoiele mele si monero/cim pa muie/oki sa-i dau lu lopix. :D

  Aurolako, mai bine ti-ai cauta/arvuni un loc de veci, decat pula, macar iti plateste statu, si crucea, si lautarii/popkii curisti, si casa din 4 scanduri si un cui(si nu cui d-ala de thc in mm de aspirator, care si paianjenii ii tragi pe nara cu praf cu tot), ca daca te parlesc ca pe grauri/cioare la crematoriu, deja ar trebui sa incepi sa-ti vinzi din organe pentru a-ti ajunge banii ca sa te faca ca la rostisor/borcan/ulna/plm. :D

 



...sa mai adaugi inca doi pui/nepoate de cioara/graure si pt promaovarea asta, manca-te-ar melcii si thc-ul, pardon DTT-ul. :D
  • Like 1
Link spre comentariu

 

    Din ciclu, cautzi si tu pe mortzii ma-tii, cimitiru poate. :D
  La cat de distrusa e mumia asta turnator-sekurista, nascuta-n paleolitic-spre interbelic, de doar 44 de ani pe care i-a prins la cutremuru' din 77, d-aia si scapand, avand pene suficiente ca sa zboare de la etaju 4 si nu sa sara/moara, o sa-si soteze vibratoarele si o sa-si bage/piarda bateriile de 9v in kizdalaul ala mai distrus/explodat kear si decat fasia gaza, cred ca un 12 V cu 200A/h, ar intra mai fest, acolo unde intra si ficusu cu ghiveci cu tot... sa nu va puna dreaq sa-i donatzi panouri solare, ca tiganii/calu/vaca-n living, isi pun fotovoltaicele in baie/beci, pa post de carpete/tablouri, noroc cu postasu care ii aduce pensia lu ma-sa ca mai stie cum o keama si unde/pe ce craca/copac/cuib mai locuieste... auzi si la scleroza-n placi asta, jucatoare la bursa in pula mea, joaca precum graurii prinsi in plasa inainte de ciulama, sau ca nemuritorii aia de la azilu de batrani, ala ie bingo fa nebuno, nu bursa, bitcoiele mele si monero/cim pa muie/oki sa-i dau lu lopix. :D
  Aurolako, mai bine ti-ai cauta/arvuni un loc de veci, decat pula, macar iti plateste statu, si crucea, si lautarii/popkii curisti, si casa din 4 scanduri si un cui(si nu cui d-ala de thc in mm de aspirator, care si paianjenii ii tragi pe nara cu praf cu tot), ca daca te parlesc ca pe grauri/cioare la crematoriu, deja ar trebui sa incepi sa-ti vinzi din organe pentru a-ti ajunge banii ca sa te faca ca la rostisor/borcan/ulna/plm. :D
 
...sa mai adaugi inca doi pui/nepoate de cioara/graure si pt promaovarea asta, manca-te-ar melcii si thc-ul, pardon DTT-ul. :D

 

 

 

anunta-ma daca ai nevoie de loc de veci, e totul aranjat pentru mine dar pot pune o vorba buna la gropar sa-ti faca si tie ceva cu stil, langa mine :D

 

Link spre comentariu

anunta-ma daca ai nevoie de loc de veci, e totul aranjat pentru mine dar pot pune o vorba buna la gropar sa-ti faca si tie ceva cu stil, langa mine :D

 

ÃŽl vrei lângă tine și în viața de apoi..asta da iubire adevărată ha ha ha🤣🤣🤣🤣, glumesc
Link spre comentariu

normal ca il vreau ... cu cine mai servesc eu cafeau dimineata daca nu cu cel mai fervent admirator al meu ?! =))

normal ca il vreau ... cu cine mai servesc eu cafeau dimineata daca nu cu cel mai fervent admirator al meu ?! =))

Waw așa o fi că prea o spui din inima ..ți ai deschis cumva fan club?
Link spre comentariu

eu nu am idee sa fi deschis vreunul dar daca exista... esti binevenit :D

Nu,fac și nici nu vreau să fac parte..că te respect,țin la tine,asta este altceva..și.. chiar as vrea să te cunosc, serios vb ,dar..daca ai vrea să știi ce mă retine vb in particular.. oricum ai tot respectul meu 🌹🌹🌹🌹🌹🥂🥂
Link spre comentariu

Nu,fac și nici nu vreau să fac parte..că te respect,țin la tine,asta este altceva..și.. chiar as vrea să te cunosc, serios vb ,dar..daca ai vrea să știi ce mă retine vb in particular.. oricum ai tot respectul meu

oricine intra in fan-clubul meu (de care nu stiu) ma respecta, ca vrea sau nu vrea...pana si marinelu o face dar asa e el, mai slobod la gura....deh, lipsa de pasare (avand in vedere ca inca nu s-a deschis sezonul) face mari ravagii in capul lui :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...