Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

nu te-ai gandit ca s-ar putea sa-m placa 21 si sa dispar din peisaj? =)))

după cum te cunosc...spune la copii povestea asta..nu unuia care ..avem aceeași vârstă..sa din serioși..deși știm că serioșii se fwt in cur
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu te-ai gandit ca s-ar putea sa-m placa 21 si sa dispar din peisaj? =)))

Nu iti dau ocazia sa dispari din peisaj! Si daca sunt reali 21cm ce faci? Ma lasi sa intru adanc cu ea toata?

 

Hai lexluthor spunei fetei cu cat o platesti nu mai vorbi atat fara sens!

Link spre comentariu

Nu iti dau ocazia sa dispari din peisaj! Si daca sunt reali 21cm ce faci? Ma lasi sa intru adanc cu ea toata?

 

Hai lexluthor spunei fetei cu cat o platesti nu mai vorbi atat fara sens!

Putulica, nu te mai flendura cu ea pe aici ... e de toata jena ... pfffff.... auzi tu ...21cm ... doar vise tinere, doar vise....

 

 

stii, am vazut zilele trecute unul cu un parpalac... din nefericire, bietul de el, nu avea nimic pe sub parpalac si, cand zarea o femeie, il desfacea sa isi arate minunatia in toata splendoarea ei ... nu cumva erai tu? daca erai tu, vezi ca nu arata prea falnic...era exact ca punctul ala din panoul de trageri din poligon =)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lesin!

 

Si daca este totul real din ce spun?

 

Ce pariu facem?

Daca mint iti platesc 1000€

Daca nu mint ma lasi sa fac cu tine facefuck? Te si fut rau de iti dau lumea peate cap sau preferi sa ma platesti?

 

 

Facem pariul?

 

Dar sa fii femeie nu gay!

Link spre comentariu

Lesin!

 

Si daca este totul real din ce spun?

 

Ce pariu facem?

Daca mint iti platesc 1000€

Daca nu mint ma lasi sa fac cu tine facefuck? Te si fut rau de iti dau lumea peate cap sau preferi sa ma platesti?

 

 

Facem pariul?

 

Dar sa fii femeie nu gay!

 

"lesini" ??? pe bune???? doar femeile lesina ... dar nu ma mir... in zilele astea, barbatii au devenit femei si femeile barbati ...Nu-i asa ca ai avut o miscare eleganta din mana cand ai citit ce am scris?   sa nu-mi raspunzi, parca te si vad ridicand o mana si, cu degetelul mic ridicat, ai invartit-o din incheietura ca si cum ai fi spus: "tu, draga, e adevarat!"

 

ce-mi plac mie pizdele astea, le fut in cur cu mare placere ...te risti?

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca esti gay dute la sectiunea ts/tv accepta aia si cu siguranta va veti simti bine

aici e mai ....funny...gasesc putoi ca tine carora le place sa s-o ia intre buci dar nu vor sa recunoasca .... am succes maxim ! =)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca dai o cafea să îl vezi pe Moș Cracila și tu o să fii Zâna Zânelor haha

Bai saracie! Vezi ca te cauta christiano_29 sa va futeti toti 3 in cur !!! Faceti cu schimbul!!

 

Sunt curios cat mi-ar lua sa te fac sa taci, sau nu ;)

Cred ca trebuie sa ii pui pe toti 3 fata in fata si ai scapat gratis! Se vor fute in cur toti 3 in fiecare zi

Link spre comentariu

Bai saracie! Vezi ca te cauta christiano_29 sa va futeti toti 3 in cur !!! Faceti cu schimbul!!

 

 

Cred ca trebuie sa ii pui pe toti 3 fata in fata si ai scapat gratis! Se vor fute in cur toti 3 in fiecare zi

Te bagi că prostul in seama..de fapt așa ești tu.. băști
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...