Jump to content

Caut pula personala

Recommended Posts

• Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Asa cum spune titlul topicului, am decis ca e timpul sa-mi gasesc o pula personala :D dar nu oricum, ci una care sa intruneasca anumite conditii:   Sa fie apta de munca la orice ora din zi si din noap

Topic de anvergura

Cu o pulă personală vei deveni o fată banală, așa cum sunt multe altele. Cu ce vei fi tu deosebită? Pe curve le futem...și nu mai știm de ele până nu ne vine cheful din nou de futut. Iar una de casă e

Posted Images

Acum 14 ore, anonna a spus:

😜🤪

alchimistule, e suficient ca ma ofer pe mine... am talente ascunse ;) ;)🤪

i-auzi, ma nebuno. canti la pian c-o mana si cu cealalta pictezi? Scoate si tu talentele la iveala ca sa ne lamurim si noi. La ghici am mai mers si n-am avut noroc :)) 😏

• Haha 1
Acum 13 ore, alchimist17 a spus:

i-auzi, ma nebuno. canti la pian c-o mana si cu cealalta pictezi? Scoate si tu talentele la iveala ca sa ne lamurim si noi. La ghici am mai mers si n-am avut noroc :)) 😏

uite, d'asta am avut mereu succes... nu am dat nimic moca...... La mine totul costa, mai ales talentul :P

cu mine nu pierzi nimic ...garantat :P

• 2 weeks later...

Dand un ochi pe aici in minte mi-au venit scene din desenele animate cu ED, EDD & EDDY... le stiti? Cred ca EDD era natangul

dar sa va faceti o idee ce mi-a trecut prin cap ... sunt baloanele alea cu aer de la intrarea unor magazine ... aerul umfla manechinul iar mainile se misca haotic 🤣

VREAU PULA!