Sari la conținut

Caut pula personala


Postări Recomandate

 

 ... ca e/sunt boshorogi impotenti, betivo-bosketari, impotenti si **spam editat**i, majoritatea care nici pula nu si-a mai vad de burtzi si grasime, gen stefan patima, petre petre, obsedatul obsegoazar, raffaello, picon si pipilica **spam editat**ii bosketari, troleu-aka marean ciroza boskete, old ghitza proxentul muist cu duba si apartamente sub-subinchiriate la sextor 3 bucale, si proxenetii psd care au luat toata zona aia in stapanire din frate-n frate si infractor la infractor inca din 2000'- ron alba iulia si bulavardele/zonele adiacente, ca si nashu, ticutza, krang/joker, limbist curisti si sarmani gen reghetron-gellu gun-cosmin r, doctor parnaie-si cele 2 variante de keyser soze, andreea good, seguristi parsivi gen deep river-magic blue si muistii, fostii moderatori, promotori, recenzori, pesti care deja au plecat la concurenta, aceiasi trupa de securisti, turnatori si sifonari muisti, care si-au gasit alti militieni si securisti curisti pe masura lor, gen a lu papleaca ala de gabor tablagiu pe care l-a facut sorina barbat, stalingrad si clonele lui pe ardeal, cautatorul coleric de **spam editat**e pe centru si moldova, thecat alt travestit curist penal, imbecilul ala muist pe braila-galati lopix/junior moraies/marean cristescu si cate clone o mai avea, ionica branzitu si gabitzu farmacistu pe constanta-mai nou zecile lor de clonele, toti niste viermi ordinari penali fara pic de onoare si caracter, niste infractori, bisnitari, guristi si gainari toata viata lor, toti pe 50-60 de ani, de supt pula si stat in genunchi, da o lepra ca astia sa ai parte. :D
  Vrei sa te mai simti OM, singura chestie este munca, onoarea, demnitatea si caracterul, independenta si libertatea sufletului, fara astea, orice solutie de compromis ai alege si ati alege majoritatea celor ca tine, ca sa stati total dependente si atarnate la pula unuia singur sau a miilor de barbati, din pacate si daca mai aveti un pic de ratiune, bun simt, caracter si o zeama de empatie/omenie in voi, tot ca niste gandaci va veti simti, in sufletul si in intimitatea voastra, acolo singure in cosmarul noptilor. :(
 

 

 

 

marinele, stiu ca ma iubesti ... am si ONOARE si DEMNITATE si CARACTER... doar ca fugi de mine ca dracu de tamaie ... =))  pentru ca sunt pierzania ta :D

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

patimosule, nu te-am bagat in seama ... si voi incepe sa te ignor.. e clar ca esti nefutut de ceva timp

Păi nici nu cer să fiu băgat în seamă, dar văd că mi-ai răspuns, deși puteai foarte bine să n-o faci. Am scris pe topicul ăsta prostesc pentru că din când în când mai citesc ce scriu unii alții și mă minunez și eu de înțelepciunea glumeață a unora.  

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

minuneaza-te in tacere :D

De obicei așa fac...nu-mi pierd timpul cu aberațiile de pe aici. Din când în când...mai zic și eu ceva. Iar tu te „prostești” de la an la an. N-ai niciun haz. Dacă ai face glume bune, m-aș amuza. 

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

anonna si tu ce oferi ?

anal,bukakke,facials etc ??

Sa se futa cand vrea ea si sa fie platita tot timpul. Eventual sa stea toata ziua pe seriale online si sa manance la restaurant. Nu ai tu pizda intr-atat de dulce ca sa meriti asta.

Daca aveai ganduri din astea la 20 si ceva de ani, ok, e varsta. Dar la 40+, pana mea, sa fim

seriosi. Du-te la tara, apuca-te de agricultura

Link spre comentariu

Sa se futa cand vrea ea si sa fie platita tot timpul. Eventual sa stea toata ziua pe seriale online si sa manance la restaurant. Nu ai tu pizda intr-atat de dulce ca sa meriti asta.

Daca aveai ganduri din astea la 20 si ceva de ani, ok, e varsta. Dar la 40+, pana mea, sa fim

seriosi. Du-te la tara, apuca-te de agricultura

 

ciocane, am un streang pentru tine :D

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sa se futa cand vrea ea si sa fie platita tot timpul. Eventual sa stea toata ziua pe seriale online si sa manance la restaurant. Nu ai tu pizda intr-atat de dulce ca sa meriti asta.

Daca aveai ganduri din astea la 20 si ceva de ani, ok, e varsta. Dar la 40+, pana mea, sa fim

seriosi. Du-te la tara, apuca-te de agricultura

Are 52 de ani.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...