Sari la conținut

La mine la hotel te astept 0771061295


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De fel sunt mai nebun....imi place sa risc maxim...la cate tepe am luat....cate bunoace am gasit din intamplare....la cate le.am rupt esofagul tot din intamplare....cum plm sa nu o vizitez pe Brintzessaa asta.......

 

 

Facut programare.....ajuns nu a raspuns

 

facut iar programare...am stat 30 min in fata blocului si am plecat ca nu a rasp.

 

 

facut prog. am ajuns am urcat am intrat.....

 

ap modest...cu bucatarie camera in stanga cu o canapea mica un sifoner parca si ce mi.a sarit in ochi...un pc cu un SIMULATOR pt avioane gen....3 monitoare manete etc plm. .. cika e al sotului, pizda fiind maritata! MDAAA ASA ZICEAM SI EU!

 

BAI SINCER, M AM SPERIAT....urat rau, am stat 10 min de vb cu ea si mi am testat dl penis sa vad daca se trezeste...PAUZA! urata la fata, urata la corp, zicea un coleg pe aici ca "e buna la corp", ppssssss nimic bun. Un singur lucru am apreciat si am ramas uimit sa zic asa....cum a inzestrat o mama natura cu pizda aia...labii aia mari......PLM tot sa o freci in pizda in dusmanie!!! ATAT, pt asta am fost sa vad ce e de capul ei. In afara de pizda nimic.

tarif MARE. 150f 250h dar le incurca sau joaca la doua capete. Are mai multe tarife, 100f 200h de negociat nu neg.

 

Asa ca, pt mine e o pizda nula!

 

pacat de pizda ei ca sta pe un corp NASOL.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Sincer eu nu înțeleg cum puteți merge la asemenea specimene insalubre! Nu se vede după cum arată că sunt pline de boli, adevărate bombe biologice, după cum bine zicea un coleg?!

Și după aceea mergeți la fetele curate de pe forum, să le contaminați și pe ele, iar ele pe noi!

Ar trebui să fiți banați fără milă, toți centuriștii ăștia!

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...