Sari la conținut

THREESOME👄👄GYULIA ��SI 👅👅👅DARYA💞💞🎀💚0728677555


Vizitator gyulia94

Postări Recomandate

Vizitator gyulia94
Reputație: 0

Bună dragule!

 

Suntem 2 fete puse pe şotii, o brunetă cu picioare lungi şi o blondă rubensiană, te asteptăm in cuibuşorul nostru de nebunii, unde iți garantăm plăcere maximă si revenire garantată.

Ne deplasăm si la hotel. 

 

SERVICII LA DUBLU: 

SHOW LESBY 

SEX ORAL NEP/PRO: in functie de igiena. 

SEX NORMAL DOAR PRO : diferite pozitii.

MASAJ DE RELAXARE/EROTIC: cu uleiuri aromatice

FACE SITTING

ROLE PLAY

KISSING

FRENCH KISSING -DOAR CU TINE

HAND JOBS

COF

COB

CIM - daca igiena este impecabila

SEX INTRE SANI CU FINALIZARE

SEX IN DUS

ANN-CUNN -se accepta

69

STRAP ON

SEX TOYS

FOOT FETISH/ FOOT WORSHIP

GFE - MAXIM

 

NU PRACTICAM ANAL! 

        +

ALTE MICI FANTEZII!

 

 

MODALITATE DE CONTACT:

 

TELEFON: 0728677555

 

PM

SMS

 

CADOU:  INCALL: 400RON/ 40 MIN

 

                600RON/ 80 MIN

 

       OUTCALL: 800 RON/ 80MIN

post-262055-0-91727500-1535447560_thumb.jpg

post-262055-0-53143800-1535447609_thumb.jpg

post-262055-0-75343600-1535447629_thumb.jpg

post-262055-0-79235400-1535447648_thumb.jpg

post-262055-0-08695800-1535447667_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"După cum am promis, mi-am făcut timp sa le vizitez pe Gyulia si Darya. Încântat de poze, sunat și făcut programare pentru sâmbătă, programare respectata de ambele părți, ajuns în zona piața alba iulia, am avut o plăcută surpriza... Fetele ma așteptau îmbrăcate foarte sexy, ciorapi cu bandă și costumațiile cerute. Am socializat la o țigară și o sticla de apa plată , dezbracat și dus la duș cu prosop curat luat din dulap, ajuns în dormitor am preferat sa le las pe fete sa se joace puțin.

Au început sa se sărute, sa se mângâie, deja micutu' era sus, am pus balonasul și am început cu Darya cu un oral umed și adânc. Timp în care Gyulia ma săruta pe corp.

Am trecut rapid la Gyulia, în poziția mea preferata, caprita, afișând un fund obraznic de bombat și ferm, schimbând cu Darya deasupra și terminând victorios.

Stat 1h și 15 min. ( 1 fin cu Darya, una cu Gyulia)

Note:

Oral 9 (protejat la cererea mea)

Normal 10 cu ambele

Igiena 10+++ (au facut dus inainte)

Locatie 9 -curata, primit prosop alb, papuci albi

Halat : 600 lei

P. S. : masajul la 4 mâini este senzațional, abia aștept sa pe revizitez peste 2 săptămâni când scap de spion.

De recomandat: CATEGORIC DA

Ciocane tari!"

 

Testate de mine fetele, acum aprox. o săptămână, am lăsat deja recenzie.

Va pup fetelor și va mulțumesc pentru clipele frumoase oferite! Abia aștept sa va revăd!

  • Like 2
Link spre comentariu

"După cum am promis, mi-am făcut timp sa le vizitez pe Gyulia si Darya. Încântat de poze, sunat și făcut programare pentru sâmbătă, programare respectata de ambele părți, ajuns în zona piața alba iulia, am avut o plăcută surpriza... Fetele ma așteptau îmbrăcate foarte sexy, ciorapi cu bandă și costumațiile cerute. Am socializat la o țigară și o sticla de apa plată , dezbracat și dus la duș cu prosop curat luat din dulap, ajuns în dormitor am preferat sa le las pe fete sa se joace puțin.

Au început sa se sărute, sa se mângâie, deja micutu' era sus, am pus balonasul și am început cu Darya cu un oral umed și adânc. Timp în care Gyulia ma săruta pe corp.

Am trecut rapid la Gyulia, în poziția mea preferata, caprita, afișând un fund obraznic de bombat și ferm, schimbând cu Darya deasupra și terminând victorios.

Stat 1h și 15 min. ( 1 fin cu Darya, una cu Gyulia)

Note:

Oral 9 (protejat la cererea mea)

Normal 10 cu ambele

Igiena 10+++ (au facut dus inainte)

Locatie 9 -curata, primit prosop alb, papuci albi

Halat : 600 lei

P. S. : masajul la 4 mâini este senzațional, abia aștept sa pe revizitez peste 2 săptămâni când scap de spion.

De recomandat: CATEGORIC DA

Ciocane tari!"

 

Testate de mine fetele, acum aprox. o săptămână, am lăsat deja recenzie.

Va pup fetelor și va mulțumesc pentru clipele frumoase oferite! Abia aștept sa va revăd!

Recenzie falsă!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Le.am lasat si eu recenzie fetelor acum 2 saptamani

Salutare asa cum am spus astazi dimineata am ajuns in bucuresti si am vizitat-o pe Gyulia surpriza mare a fost sa aflu ca este colega cu darya pe care am vizitat-o zilele trecute tinand cont ca tot erau amandoua disponibile am zis ca nu ar strica sa incerc ceva nou mai exact un show erotic intre cele doua fete au acceptat dupa tigarile aferente am purces in dormitor unde au inceput sa se sarute sa se mangaie sa-u lasat cu gemete puternice nu am mai rezistat si m-am alaturat jocului gyulia a inceput cu un oral de parca ar fi inghitit-o nu alta in timp de darya intretine un fk delicios ce sa mai dezmat intr-un cuvant totul a durat aproximativ 75minute si am plecat cu promisiunea ca ne vom revedea curand .

Note: De data asta nu dau note asta ar insemna sa fie 10 pe linie

Halat: 600 ron

Futeti-le ca merita , spor la futut

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Le.am lasat si eu recenzie fetelor acum 2 saptamani

Salutare asa cum am spus astazi dimineata am ajuns in bucuresti si am vizitat-o pe Gyulia surpriza mare a fost sa aflu ca este colega cu darya pe care am vizitat-o zilele trecute tinand cont ca tot erau amandoua disponibile am zis ca nu ar strica sa incerc ceva nou mai exact un show erotic intre cele doua fete au acceptat dupa tigarile aferente am purces in dormitor unde au inceput sa se sarute sa se mangaie sa-u lasat cu gemete puternice nu am mai rezistat si m-am alaturat jocului gyulia a inceput cu un oral de parca ar fi inghitit-o nu alta in timp de darya intretine un fk delicios ce sa mai dezmat intr-un cuvant totul a durat aproximativ 75minute si am plecat cu promisiunea ca ne vom revedea curand .

Note: De data asta nu dau note asta ar insemna sa fie 10 pe linie

Halat: 600 ron

Futeti-le ca merita , spor la futut

 

Să ne băgam pula în gura voastră de pești fomiști :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare fraților!

Testate si futute bine!

 

Proaspăt întors de la fete m-am grăbit sa las o recenzie la rugamintea lor,pt ca merita. Sper sa nu omit nici un detaliu.

Sa începem :

Ajuns la rond, la pireus, respectat programarea și primit la timp, urcat, apartament curat, mare, primit de fete în lenjerii sexy.

Condus în camera unde am mai sporavait la o țigară și o Sticla cu apa plata rece., invitat la dus de către fete care mi-au oferit un prosop alb din dulap +papuci.

Întors în camera, fetele s-au dus la duș pe rand pt a se "improspata", un mare plus pt amândouă.

Acțiunea a început cu Giulia pe spate și Daria deasupra, care o săruta pe sâni pana a ajuns la piersicuta epilata și frumos mirositoare. Un show pe toată cinstea cu limbi și gemete (reale, cel puțin asa s-a simțit).

Tovarășul imediat s-a trezit la o asa priveliște și s-a înfipt în gura Giuliei care l-a executat cu limba, scuipat, lins tot ce trebuie , atenta și la zonele adiacente. Am pus balonul și am futut-o caprita pana la finalizare.

Igienizata zona de către fete, mers la baie (ca asa e frumos și corespunzător), și surpriza.... Daria a întrat și ea în dus, apucandu-l pe tovarăș cu buzele într-un oral de vis adânc și umed. Simțind ca îmi dau drumu, am mutat acțiunea în dormitor, am început sa o ling pe Daria de se băteau turcii la gura mea. Femeia e înnebunită după limbi, geme într-un mare fel. Am pus balonul și am penetrat-o pana aproape de finalizare. Am terminat la ea în guriță glorios.

Note: oral 9 ( cim cu Daria)

Normal 10 cu ambele (știu sa se miște în pula )

Aspect: Giulia 9, sânii puțin lăsați dar foarte apetisanti

Daria 8, putina burtica dar per ansamblu sexy, sâni frumosi

Igiena: 10+ fără mirosuri suspecte, dușate ambele, miros a parfum și-n pizda

Ambele bronzate

Locatie: 8 curat și mare , apa calda vine mai greu.

Gfe: 10+ sunt pisicoase atât cât trebuie

Show lesby: e 100% real deci 10

Halat: 600 înmânati la final.

Au meritat fiecare bănuț.

Petrecut aproximativ 70 min fără graba

De revenit? Da. Poate fac fetele și abonamente lunare.

Va pup fetelor. Ne revedem cu siguranță.

 

Spor la futut fraților!

Link spre comentariu
Vizitator darya90
Reputație: 0

Salutare fraților!

Testate si futute bine!

 

Proaspăt întors de la fete m-am grăbit sa las o recenzie la rugamintea lor,pt ca merita. Sper sa nu omit nici un detaliu.

Sa începem :

Ajuns la rond, la pireus, respectat programarea și primit la timp, urcat, apartament curat, mare, primit de fete în lenjerii sexy.

Condus în camera unde am mai sporavait la o țigară și o Sticla cu apa plata rece., invitat la dus de către fete care mi-au oferit un prosop alb din dulap +papuci.

Întors în camera, fetele s-au dus la duș pe rand pt a se "improspata", un mare plus pt amândouă.

Acțiunea a început cu Giulia pe spate și Daria deasupra, care o săruta pe sâni pana a ajuns la piersicuta epilata și frumos mirositoare. Un show pe toată cinstea cu limbi și gemete (reale, cel puțin asa s-a simțit).

Tovarășul imediat s-a trezit la o asa priveliște și s-a înfipt în gura Giuliei care l-a executat cu limba, scuipat, lins tot ce trebuie , atenta și la zonele adiacente. Am pus balonul și am futut-o caprita pana la finalizare.

Igienizata zona de către fete, mers la baie (ca asa e frumos și corespunzător), și surpriza.... Daria a întrat și ea în dus, apucandu-l pe tovarăș cu buzele într-un oral de vis adânc și umed. Simțind ca îmi dau drumu, am mutat acțiunea în dormitor, am început sa o ling pe Daria de se băteau turcii la gura mea. Femeia e înnebunită după limbi, geme într-un mare fel. Am pus balonul și am penetrat-o pana aproape de finalizare. Am terminat la ea în guriță glorios.

Note: oral 9 ( cim cu Daria)

Normal 10 cu ambele (știu sa se miște în pula )

Aspect: Giulia 9, sânii puțin lăsați dar foarte apetisanti

Daria 8, putina burtica dar per ansamblu sexy, sâni frumosi

Igiena: 10+ fără mirosuri suspecte, dușate ambele, miros a parfum și-n pizda

Ambele bronzate

Locatie: 8 curat și mare , apa calda vine mai greu.

Gfe: 10+ sunt pisicoase atât cât trebuie

Show lesby: e 100% real deci 10

Halat: 600 înmânati la final.

Au meritat fiecare bănuț.

Petrecut aproximativ 70 min fără graba

De revenit? Da. Poate fac fetele și abonamente lunare.

Va pup fetelor. Ne revedem cu siguranță.

 

Spor la futut fraților!

Mulțumim frumos pt recenzie. Te pupam și te așteptam cu drag și alta data! :* : *

Link spre comentariu
Vizitator darya90
Reputație: 0

Salutare fraților!

Testate si futute bine!

 

Proaspăt întors de la fete m-am grăbit sa las o recenzie la rugamintea lor,pt ca merita. Sper sa nu omit nici un detaliu.

Sa începem :

Ajuns la rond, la pireus, respectat programarea și primit la timp, urcat, apartament curat, mare, primit de fete în lenjerii sexy.

Condus în camera unde am mai sporavait la o țigară și o Sticla cu apa plata rece., invitat la dus de către fete care mi-au oferit un prosop alb din dulap +papuci.

Întors în camera, fetele s-au dus la duș pe rand pt a se "improspata", un mare plus pt amândouă.

Acțiunea a început cu Giulia pe spate și Daria deasupra, care o săruta pe sâni pana a ajuns la piersicuta epilata și frumos mirositoare. Un show pe toată cinstea cu limbi și gemete (reale, cel puțin asa s-a simțit).

Tovarășul imediat s-a trezit la o asa priveliște și s-a înfipt în gura Giuliei care l-a executat cu limba, scuipat, lins tot ce trebuie , atenta și la zonele adiacente. Am pus balonul și am futut-o caprita pana la finalizare.

Igienizata zona de către fete, mers la baie (ca asa e frumos și corespunzător), și surpriza.... Daria a întrat și ea în dus, apucandu-l pe tovarăș cu buzele într-un oral de vis adânc și umed. Simțind ca îmi dau drumu, am mutat acțiunea în dormitor, am început sa o ling pe Daria de se băteau turcii la gura mea. Femeia e înnebunită după limbi, geme într-un mare fel. Am pus balonul și am penetrat-o pana aproape de finalizare. Am terminat la ea în guriță glorios.

Note: oral 9 ( cim cu Daria)

Normal 10 cu ambele (știu sa se miște în pula )

Aspect: Giulia 9, sânii puțin lăsați dar foarte apetisanti

Daria 8, putina burtica dar per ansamblu sexy, sâni frumosi

Igiena: 10+ fără mirosuri suspecte, dușate ambele, miros a parfum și-n pizda

Ambele bronzate

Locatie: 8 curat și mare , apa calda vine mai greu.

Gfe: 10+ sunt pisicoase atât cât trebuie

Show lesby: e 100% real deci 10

Halat: 600 înmânati la final.

Au meritat fiecare bănuț.

Petrecut aproximativ 70 min fără graba

De revenit? Da. Poate fac fetele și abonamente lunare.

Va pup fetelor. Ne revedem cu siguranță.

 

Spor la futut fraților!

Mulțumim frumos pt recenzie. Te pupam și te așteptam cu drag și alta data! :* : *

Link spre comentariu

Salutare fraților!

Testate si futute bine!

 

Proaspăt întors de la fete m-am grăbit sa las o recenzie la rugamintea lor,pt ca merita. Sper sa nu omit nici un detaliu.

Sa începem :

Ajuns la rond, la pireus, respectat programarea și primit la timp, urcat, apartament curat, mare, primit de fete în lenjerii sexy.

Condus în camera unde am mai sporavait la o țigară și o Sticla cu apa plata rece., invitat la dus de către fete care mi-au oferit un prosop alb din dulap +papuci.

Întors în camera, fetele s-au dus la duș pe rand pt a se "improspata", un mare plus pt amândouă.

Acțiunea a început cu Giulia pe spate și Daria deasupra, care o săruta pe sâni pana a ajuns la piersicuta epilata și frumos mirositoare. Un show pe toată cinstea cu limbi și gemete (reale, cel puțin asa s-a simțit).

Tovarășul imediat s-a trezit la o asa priveliște și s-a înfipt în gura Giuliei care l-a executat cu limba, scuipat, lins tot ce trebuie , atenta și la zonele adiacente. Am pus balonul și am futut-o caprita pana la finalizare.

Igienizata zona de către fete, mers la baie (ca asa e frumos și corespunzător), și surpriza.... Daria a întrat și ea în dus, apucandu-l pe tovarăș cu buzele într-un oral de vis adânc și umed. Simțind ca îmi dau drumu, am mutat acțiunea în dormitor, am început sa o ling pe Daria de se băteau turcii la gura mea. Femeia e înnebunită după limbi, geme într-un mare fel. Am pus balonul și am penetrat-o pana aproape de finalizare. Am terminat la ea în guriță glorios.

Note: oral 9 ( cim cu Daria)

Normal 10 cu ambele (știu sa se miște în pula )

Aspect: Giulia 9, sânii puțin lăsați dar foarte apetisanti

Daria 8, putina burtica dar per ansamblu sexy, sâni frumosi

Igiena: 10+ fără mirosuri suspecte, dușate ambele, miros a parfum și-n pizda

Ambele bronzate

Locatie: 8 curat și mare , apa calda vine mai greu.

Gfe: 10+ sunt pisicoase atât cât trebuie

Show lesby: e 100% real deci 10

Halat: 600 înmânati la final.

Au meritat fiecare bănuț.

Petrecut aproximativ 70 min fără graba

De revenit? Da. Poate fac fetele și abonamente lunare.

Va pup fetelor. Ne revedem cu siguranță.

 

Spor la futut fraților!

Inscris 3 septembrie. Recenzie 4 septembrie. 100% "reala"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...