Sari la conținut

Treesome cu Natalia si Andreea


Postări Recomandate

  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Natalia si Andreea, suntem doua brunete focoase ,va asteptam la un treesome de neuitat.serviciile noastre sunt;

 

Sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

Sex normal obligatoriu protejat

69

Cunilingus

Analingus

Finalizare orala sau corporala

 Cadoul este de 200 finalizarea ( 30 min.) 400 ora ( sau doua finalizari)

 

 

                                                     Telefon; 0757.113.540

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Natalia si Andreea, suntem doua brunete focoase ,va asteptam la un treesome de neuitat.serviciile noastre sunt;

 

Sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

Sex normal obligatoriu protejat

69

Cunilingus

Analingus

Finalizare orala sau corporala

 Cadoul este de 200 finalizarea ( 30 min.) 400 ora ( sau doua finalizari)

 

 

                                                     Telefon; 0757.113.540

Si Andreea cine e?

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Natalia si Andreea, suntem doua brunete focoase ,va asteptam la un treesome de neuitat.serviciile noastre sunt;


 


Sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena


Sex normal obligatoriu protejat


69


Cunilingus


Analingus


Finalizare orala sau corporala


 Cadoul este de 200 finalizarea ( 30 min.) 400 ora ( sau doua finalizari)


 


 


                                                     Telefon; 0757.113.540


Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Posted 28 August 2018 - 12:35 PM

Natalia si Andreea, suntem doua brunete focoase ,va asteptam la un treesome de neuitat.serviciile noastre sunt;

 

Sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

Sex normal obligatoriu protejat

69

Cunilingus

Analingus

Finalizare orala sau corporala

 Cadoul este de 200 finalizarea ( 30 min.) 400 ora ( sau doua finalizari)

 

 

                                                     Telefon; 0757.113.540

 

post-234646-0-43564800-1536037593.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Natalia ,eu am facut deja o recenzie la intalnirea cu tine, si era cu media 9.50, chestia e ca nu o gasesc. ma rog, ma uit mai atent mai incolo ,acum am de lurcu rau.

 

Pentru colegi: recomand cu trei semne de exclamare.

 

Cine e colega ta, ma intere un trio.

Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Natalia ,eu am facut deja o recenzie la intalnirea cu tine, si era cu media 9.50, chestia e ca nu o gasesc. ma rog, ma uit mai atent mai incolo ,acum am de lurcu rau.

 

Pentru colegi: recomand cu trei semne de exclamare.

 

Cine e colega ta, ma intere un trio.

post-234646-0-66115100-1536037468.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Gata, am fost la fete azi. Stat doar 20 de minute, scurt, dar misto. Cu siguranta ma intorc sa ma ocup mai bine ca am cam dat rasol azi.

Fetele au fost foarte vorbarete si primitoare. Mi-au placut. E o combinatie interesanta cu Andreea mai matura si mai chill, si Natalie care-i ca iepurashul Duracell, intre ele au doua nivele diferite de energie care acopera toate nevoile sa zic asa.

La actiune a fost foarte misto, mi se pare ca a decurs totul natural si in principiu toata lumea s-a simtit bine. Desi abia ne-am cunoscut, chiar m-am simtit ca si cum ar fi fost asa ceva intre prieteni (cu beneficii). Nici nu mai stiu cine a inceput, dar fetele s-au ingramadit la ON una dupa alta, ba impreuna, si pe rand, parca ar fi fost un concurs care o suge mai bine, si pot sa spun ca amandoua s-au descurcat excelent.

La NP Andreea mi-a bagat o calaritura de-am crezut ca ma rupe in doua cu tot cu pat. Din pacate a trebuit s-o intrerup pt ca voiam sa apuc sa intru si prin micutza un pic, si pana acolo mi-a fost... Andreea are experienta si stie pe unde sa umble si cum sa umble in timp ce eu dadeam de zor la Natalie mai intai in misionar si apoi in doggy. Odata ajuns la caprita n-am mai putut sa ma opresc, mai ales ca am descoperit si o oglinda mare pe perete, a fost ceva de vis... am prins micutza de buci cu mainile, la fundul ala mic poti sa apuci literalmente o buca-n fiecare mana, si am tras-o-n pula ceva de nedescris (asta peste ce se mai infigea si ea). Gafaieli si gemete de jur imprejur, si cu ochii ba in jos la cum se infigea tzepesh in micropasarica micutei, ba la oglinda pentru o privire de ansamblu, ba la Andreea care-mi incuraja outzele de la spate cu mana... absolut genial... simtzeam ca-mi plezneste inima-n piept de la efort dar nu am putut sa ma opresc pana nu am explodat in pasarica micutzei (best cardio ever).

 

Experienta a fost grozava, foarte erotica, foarte fun, m-am simtit super cu fetele astea doua, chiar ca mai bine nici nu se putea, poate doar mai mult timp. Sigur revin saptamana asta sa aprofundez ca mi-s nesatul si mai vreau.

PRO:
- Locatie misto

- Erotism

- Raport pretz/calitate excelent
- ON super.

- Bubu stie meserie nu gluma.

- RRila este super lipicioasa, sexy si energica.

- Sinergie foarte buna intre fete, la fizic, prestatie cat si la caracter.

- NP misto, relativ stramte amandoua.

CON:
- Fetele nu-s niste frumuseti. Sunt asa gen, colega de clasa / vecina de bloc. Mie mi-au placut, si in general ma simt mai atras de fetele "realiste", cu tot cu imperfectiunile lor, care le confera unicitate, fatza de papushile "perfecte" care par sa fie toate trase la xerox (nu ca m-as da inapoi de la a fute vruna :P).

- N-am decat o singura pula.

Data viitoare sper sa pot sa ma ocup mai mult de Bubu ca-mi pare rau ca n-am calarit-o bine azi. Vreau sa ma urc peste ea si s-o intzep lung si bine asa cum imi place mie, in timp ce RRila o sa-mi repete in ureche "rau ratzushca ramurica" ca tare ma excita cand o aud.

Va pup gagicilor, ramaneti "fierbinti", ne revedem in curand ;)
 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...