Sari la conținut

Aida28


iosif1

Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Asta am scris eu nu fac reclama la nimeni fata este speciala cu totu asta e părerea mea face un oral superb și se implica în tot ce face nu ca în alte părți unde am fost și aveau pești în casa sau te repezeau ca vor sa termini mai repede ca au pe alt client jos la scara

Link spre comentariu

Cosmind de cand iti permiti tu sa vb asa la adresa mea? Pana acum faceai recenzii bune. Spre informarea celor care vb multnsi prost eu din octombrie pana acum o luna jumate nu am mai lucrat si nici anunt nu am mai avut cine s a folosit de numele meu sa isi ea tamaie si lumanari. Eu nu am facut deplasari si nici nu fac si mai ales cum vb tu prostii aiurea ca ma duc pe 80 de lei vb la adresa cui vrei tu si vezi ca a aparut o alta fata care face deplasari si face de toate.

Link spre comentariu

Eu nu am facut niciodata deplasari la hotel nu am pretins niciodata ca am 18 ani in viata mea nu am intrat cu vreun client fara sa fac dus si cred ca la armata nu te au invatat bunele maniere cred ca doamna care vine la tine in unitate sa te reguleze se da drept mine domnisoara de la etj 9 de la e4 cred ca vrei sa spui vezi ca mananci bors mult si inca o data daca mai pui pozele mele pe siteuri te reclam sa te simti bn. Eu nu am si nici nu am avut niciunu din nr care le scrieti voi in topicuri decat cel cu 917 asa ca intai informativa si pe urma vb mult si prost

Link spre comentariu

Cand oi vb eu de voi urat sau voi injura eu atunci sa va permiteti si voi nu v am deranjat nu v am cerut de mancare si app nu am fost niciodata pe galati mi s au furat pozele de n ori si numele nu mai tarziu de acum 2 sapt era una aida pe net dar cu alte poze asa ca va rog frumos nu mai comentati aiurea mai ales ca nu am lucrat atata timp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...