Sari la conținut

Ana,0755581082


Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Dupa indelungi cautari la rugamintea unui amic care urmeaza sa vina din strainatate dupa multi ani acasa, cautari in care am avut neplacerea sa dau peste o gramada de fete de etnie obraznice si cu poze false, mare mi-a fost mirarea cand deja aproape resemnat mi-a deschis discret usa o faptura delicata, cu un corp de zeita, ceva deosebit cum nu as fi crezut ca pot gasi in orasul nostru, aproape ca am ramas fara glas nestiind ce sa mai spun.Bineinteles ca nu am putut refuza invitatia de a ramane si dupa ce i-am oferit cadoul pe care il merita cu prisosinta am inceput actiunea cu putin preludiu, un oral lent si f placut, dupa care am continuat cu un misionar, pozitie in care intr-un final am si finalizat.Fara sa exagerez, fata este de abonament, parerea mea, vorbeste frumos, nu te grabeste deloc este foarte curata si are un corp de zeita dupa cum am mai spus. Ms, Ana pentru clipele petrecute impreuna si sper sa revin cat de curand !

Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Am repetat ieri vizita la Ana. M-a asteptat intr-o rochita de tip plasa rosie mulata pe corp care ii statea nemaipomenit.Actiunea a decurs in mare cam la fel ca si data trecuta, pigmentata fiind de data asta si cu un doggy extrem de reusit.Deja ma cunostea asa ca am mai si povestit de una, de alta, mi s-a parut foarte deschisa, si chiar ai ce discuta cu ea.Frumoasa, sexy, senzuala, cu zambetul pe buze mai mereu,gfe ridicat mai alex dupa ce ajunge sa te cunoasca cat de cat  pt mine a fost o experienta f placuta si nu pot decat sa o recomand. Pacat ca pleaca deja duminica, asa am inteles. De revenit in orice caz cand ne va mai vizita!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...