Sari la conținut

Amenintari cu moartea pe forum ..oare e normal sa nu se baneze asemenea useri


Postări Recomandate

  • Oras:C
  • Oras:C

Cat e scorul?

Intreb pentru o prietena :))))

  La fix ! =))

Uite aici ca tot sunteti multi Bucuresteni care n-aveti loc de olteni ! Unghia in gat =)))))

 

 

https://scontent.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40502025_958902277649926_3808682032070918144_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c8e670ccff13cbf064cb7fadac133e38&oe=5BF8E536

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

E sexybomba.com femeia iti dai seama la 50 cu 100 =)) #aideplm

Pe 50 sa intre el.

 

Tarifele mele sunt 100/200 plus extra-uri ! Uita'te ca nu eu am deschis acel topic ci imbecilul de neapitzi... no comment

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Acest om.e bolnav psihic. Imi deschide intruna topicuri precum as fi in craiova...si imi pune numerele de telefon pe craiova.

 

Daca mai continui nu se va termina frumos treaba asta.. voi apela la cale legala ! Sa iti iasa forumu si pe gura si pe nas !!!! Chiar luni cand ajung acasa ma voi ocupa de asta daca se mai continua ! Postarea numerelor mele fara acordul meu si datelor mele personale pe forum !

post-88565-0-77171500-1535838105_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:C
  • Oras:C

Ce basini si-a luat in cam CANCERIGENA , acum 3-4 ani cand futeam eu pe 350 ora la Barbie am informatii ca ea se futea pe 20/30 lei nr. si 50 lei ora pe centra la Pitesti, este ceva acolo de ii zice culmea  . ironia sortii  ''pe craiovei''  dar nu am inteles exact ce e strada sau cartier sau pensiune nu stiu  , numai BALENA Ucigasa poate sa ne zica.

Eu deaia nu m-am dus la ea cand a fost in Craiova de se milogea de pula mea sa ma duc sa i-o dau la supt noaptea !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Eu atat am avut de adaugat. Se va lasa urat daca nu incetati imi a ma hartuii in mediul online postandu-mi anunturi publicitare fara acordul meu si folosimdu-mi identitatea !

 

O sa ma ocup luni de asta ! I-am dat si lu pisicuts pm ! Asa ceva e inadmisibil !

Link spre comentariu
  • Oras:C
  • Oras:C

Eu atat am avut de adaugat. Se va lasa urat daca nu incetati imi a ma hartuii in mediul online postandu-mi anunturi publicitare fara acordul meu si folosimdu-mi identitatea !

 

O sa ma ocup luni de asta ! I-am dat si lu pisicuts pm ! Asa ceva e inadmisibil !

WTF ce se pise Piturca pe tine =))))))))))) bine frateloooooooo 

Eu nici nu stiam ca esti in Craiova .cand ai venit fa Scroafo iar ?ca parca ai spus ca numai vi !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pe 50 sa intre el.

 

Tarifele mele sunt 100/200 plus extra-uri ! Uita'te ca nu eu am deschis acel topic ci imbecilul de neapitzi... no comment

 

Te am intrebat eu de tarife ?

La 200 de lei mai pun 50 si merg la una de ti pica ochii n gura nu la dita huiduma de se rupe salteaua la pat cand se aseaza ;) 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

WTF ce se pise Piturca pe tine =))))))))))) bine frateloooooooo 

Eu nici nu stiam ca esti in Craiova .cand ai venit fa Scroafo iar ?ca parca ai spus ca numai vi !

 

=))) pastrati.o pt voi acolo fratilor sa nu vina si prin alte parti oricum se misca greu 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:C
  • Oras:C

Te am intrebat eu de tarife ?

La 200 de lei mai pun 50 si merg la una de ti pica ochii n gura nu la dita huiduma de se rupe salteaua la pat cand se aseaza ;)

asta daca se pune in lift se rup corzile in loc sa urce ,coboara la subsol ajunge la Dracu direct =)))))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...