Sari la conținut

MUTUMIM cfr Cluj


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am belit-o pe coeficient. O sa ne batem cu amatorii, în turul 1 preliminar.

Trăiască Nașii, Corelonii, Patronii de cluburi nehaliti, toți groparii fotbalului romanesc.

 

Bă, o fi el Hagi cum o fi, dar avea dreptate, în 98.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am belit-o pe coeficient. O sa ne batem cu amatorii, în turul 1 preliminar.

Trăiască Nașii, Corelonii, Patronii de cluburi nehaliti, toți groparii fotbalului romanesc.

Bă, o fi el Hagi cum o fi, dar avea dreptate, în 98.

Vezi dacă nu i-au făcut statuie, ca să fie bine și să nu fie rău?
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Hagi e un analfabet care nu stie nici intre ce ani a domnit Stefan cel Mare.

O fi,dar ca jucator a fost tare de tot..cred ca nu ai varsta necesara sa vorbesti despre el la modul asta !!!!

Link spre comentariu

O fi,dar ca jucator a fost tare de tot..cred ca nu ai varsta necesara sa vorbesti despre el la modul asta !!!!

Poate ca nu ne place Hagi 100% ca om dar a fost un fotbalist imens, o legenda. Toata stima pentru el. Eu sunt dinamovist dar ma supara cand la meciuri galeria noastra face misto de el. Sunt copii si tineri care nu l-au apucat jucand. Pacat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Poate ca nu ne place Hagi 100% ca om dar a fost un fotbalist imens, o legenda. Toata stima pentru el. Eu sunt dinamovist dar ma supara cand la meciuri galeria noastra face misto de el. Sunt copii si tineri care nu l-au apucat jucand. Pacat.

In viata nu poti sa fii sclipitor in toate..macar Hagi,a facut ceva DOAR pe banii lui,nefiind ajutat de nimeni...

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Să te umilească o echipă de bucătari, ospătari și instalatori, asta înseamnă să fii mafiot!

 

incontestabil, umilinta e evidenta si de rasunet! bucatarii, sa nu uitam, i-au mai umilit si pe legia...asa ca, daca vb despre coicidente sunt cam multe, ceea ce ma face sa cred ca luxemburghezii, oricat am crede sau nu, joaca ceva :)))))))))))))) ceea ce arata - daca  nu era clar - cat de jos, fotbalistic, am putut sa ajungem :)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

incontestabil, umilinta e evidenta si de rasunet! bucatarii, sa nu uitam, i-au mai umilit si pe legia...asa ca, daca vb despre coicidente sunt cam multe, ceea ce ma face sa cred ca luxemburghezii, oricat am crede sau nu, joaca ceva :)))))))))))))) ceea ce arata - daca  nu era clar - cat de jos, fotbalistic, am putut sa ajungem :)

Nene, ok, dar 8 din ei sunt "în campu' muncii"!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Suntem pe val. Doar ca pe ala din adancuri...

Idiotii astia au schimbat antrenorul dupa 3 meciuri... Si au crezut ca pe aia, "amatorii", o sa-i joace din figuri. Ce sa le ceri? Iata ca au luat ce-si ia tot PSD-UL...

 

Boul de Bekkli fute jucatori pe banda rulanta. El cauta mijlocas domne', care sa dea si goluri, sa joace si la inchidere, sa dea pase geniale etc.

Plm, cred ca nici Modric nu i-ar fi pe plac. Daca face un meci mai ezitant, gata, nu e bun, nu e de Steaua... Un mare idiot...

Are noroc de bani, pacalind pe unii si altii cu vanzare de jucatori de duzina pe bani multi. Multi ptr noi, bineinteles.

Da, si Real face d'astea. Ia jucatori de zeci de milioane si freaca banca sau nu confirma. Dar aia sunt la mii de ani distanta, ca performante si potential.

 

Hai s-o vedem si pe doamna Nationala lu' Gurita... Tare mi-e ca o sa fie GROASA...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...