Sari la conținut

Doamna casatorita, 0722966960


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm si eu ce s-a afirmat mai sus: este foarte greu sa stabilesti o intalnire cu ea, efectiv iti lasa senzatia ca nu vrea sa te primeasca. aveti vreun sfat ca sa ajungi la ea? Am incercat toate variantele posibile si niciun rezultat.

Link spre comentariu
  • Oras:Ghici
  • Oras:Ghici

Confirm si eu ce s-a afirmat mai sus: este foarte greu sa stabilesti o intalnire cu ea, efectiv iti lasa senzatia ca nu vrea sa te primeasca. aveti vreun sfat ca sa ajungi la ea? Am incercat toate variantele posibile si niciun rezultat.

 

Eu am vizitat-o prin ianuarie, si nu am intampinat nici un fel de probleme in a-mi face o programare. Incearca sa suni cu o ora, o ora si jumatate inainte (adica sa nu suni cand esti in zona, pentru ca, cel mai probabil, nu te va primi, pentru ca lucreaza pe baza de programari). Fii politicos, foloseste dvs cand vorbesti cu ea - na, doamna are peste 45 de ani, deci ceva mai de moda veche. Daca tot nu merge, poate esti mult prea tanar fata de ea, ori, pur si simplu, a sesizat ceva care nu-i place sau nu-i inspira incredere la tine. Situatie in care nu poti decat sa-i accepti decizia, pana la urma toti avem simpatii si antipatii.:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm si eu ce s-a afirmat mai sus: este foarte greu sa stabilesti o intalnire cu ea, efectiv iti lasa senzatia ca nu vrea sa te primeasca. aveti vreun sfat ca sa ajungi la ea? Am incercat toate variantele posibile si niciun rezultat.

Eu as suna, as zice din prima ca am discutat recent și știu serviciile, acum am sunat pentru o programare. Azi sunt disponibil între 10-13 (de exemplu). Când ne-am putea întâlni?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La 150 - 200lei mergeti frate si futeti o puștoaica.....va excita fantezia de casatorita,dar este o prostituata veche de 50 ani care activeaza de 20 ani🤢

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare! A mai fost cineva de curand? O sun sa fac programare si imi spune mereu sa o sun dupa ora 4.o sun la 4 imi spune dupa 5 o sun iar si imi spune sa o sun dupa 9 dimineata.

Daca reușesc sa ajung la ea vin si cu recenzie..

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salutare! A mai fost cineva de curand? O sun sa fac programare si imi spune mereu sa o sun dupa ora 4.o sun la 4 imi spune dupa 5 o sun iar si imi spune sa o sun dupa 9 dimineata.

Daca reușesc sa ajung la ea vin si cu recenzie..

Posibil sa o puna sotul sa se futa ptr bani iar ea tot refuza daca nu e sotul de fata ca sa evite futaiurile multe. Alta explicatie nu gasesc. Si ii spune aluia ca nu sunt clienti.
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator yaksha98
Reputație: 0
La 30.04.2021 la 15:25, matiz a spus:

Oare mai este activa?... 

https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-kLNL9X#

Inca pare ca este activa doamna!

Link spre comentariu

Am fost de vreo 3 ori la ea, cred că am avut noroc. Foarte indecisa duduia. De ceva timp incerc sa mai ajung dar nu reușesc. O sun, îmi spune sa revin când sunt în zona apoi îmi blochează nr deși îi vorbesc frumos, respectuos.Mi-a blocat 3 cartele. Cred că de ceva timp nu e prea zdravănă femeia, depresiva

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 22.07.2021 la 14:56, awsome a spus:

Am fost de vreo 3 ori la ea, cred că am avut noroc. Foarte indecisa duduia. De ceva timp incerc sa mai ajung dar nu reușesc. O sun, îmi spune sa revin când sunt în zona apoi îmi blochează nr deși îi vorbesc frumos, respectuos.Mi-a blocat 3 cartele. Cred că de ceva timp nu e prea zdravănă femeia, depresiva

Gata frate, stearsa de pe lista…plm ne rugam cu bani de ea? Sa se duca la munca.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Am fost si eu de 2 ori la ea. Prestatia este ok, dar varsta isi spune cuvantul. Doamna are peste 50 de ani si executa un oral foarte ok, chiar insistent. Normalul umed si natural, dar si cu lubrifiant din belsug. Anal chiar placut.

Un total note:

Oral neprotejat: 8

Normal protejat: 8.5

Anal protejat: 8

GFE, FK: lipsa.

Tarif: 150 lei/h sau 200lei/h cu anal inclus.

Per ansamblu la preturile acestea nu prea se merita tinand cont si de varsta si lipsa GFE, FK, dar daca are balta peste, de ce nu?!

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...