Sari la conținut

Bruneta slabuta, doar deplasari 0723736680


Postări Recomandate

ce ami place cand se baga cate unu in seama sa corecteze el poate o scris omu de pe telefon si asa io scris tastatura

poate decat sa te uiti la greselile lu altu mai bine teai uita la greselile tale

sau te plictisesti nu ai ce face si ai zis tu sa te ei de cineva

plina lumea de p........

Link spre comentariu

ce ami place cand se baga cate unu in seama sa corecteze el poate o scris omu de pe telefon si asa io scris tastatura

poate decat sa te uiti la greselile lu altu mai bine teai uita la greselile tale

sau te plictisesti nu ai ce face si ai zis tu sa te ei de cineva

plina lumea de p........

M-am corectat singur, eu am scris și recenzia și corecția.

Link spre comentariu

Am avut si eu o intalnire cu domnisoara asta si cred ca e cazul sa fac o recenzie.

Sunat, voce placuta la telefon, programat ora, mi-a comunicat 100/nr, 200/h, totul protejat, zice ca nu face ON... am acceptat si asa. Ajunge la mine, deschid usa si am zis ca l-am prins de picior pe D-zeu, o frumusete de femeie la usa mea. povestim 1 min, dau cadoul pt 1h, si merge la dus (ma bucuram ca e curata...). De aici incepe partea mai urata: cand iasa de la dus, sa-mi pice fata, urme puternice de la sarcina: sani lasati (ma sateptam pt ca mai mentionase un coleg) si problema cea mai mare burta mare cu pile care atarna, abdomenul ii arata ca a unei batrane de 70 ani (fara exagerare).

Incepe un oral destul de bine executat, mai ales ca era cu prezervativ, dar nu tine ritmul constant, nu ai sanse sa termini asa. Dupa o vreme se ridica si soldatu, incercam un reverse cowgirl, si de aici problema 2: cum se pune cu spatele catre mine ma loveste o "aroma" care mi-a omorat soldatul in mai putin de 10 secunde.... mai incerca sa-l trezeasca cu un oral dar era cazut la datorie. Facem pauza, mai povestim cateva minute, (stie sa vorbeasca si sa se faca placuta), face iar oral, se ridica soldatul si incercam capra, unde am reusit sa dau vreo 2 minute doar pana a murit iar soldatul de la miros si imaginea burtii. Inca putin oral, speram sa finalizez asa, dar nu am resit si am zis ca e cazul sa ii spun la revedere.

Note : 9,5 la fatza (un zambet de inger), 9 la corp imbracata, 5,5 la corp dezbracata. Igiena 6 (de apreciat ca a facut dus inainte si dupa, dar ceva tot nu e ok acolo...). Atitudine 8, stie sa se faca placuta. OP 7,5 (are tehnica buna, mai ale ca e cu prezervativ, dar nu tine ritm constant). NP nu am prea apucat sa vad cum e ca mi-a murit....

Concluzie finala: de revenit?... poate daca isi rezolva problema cu igiena si si aspectul abdomenului, fiecare dupa gusturile lui... Sper sa se corecteze problemele ca are potential totusi, mia ales comparand cu ce avem prin zona...

 

Exact asa mi s-a intamplat si mie. Am intalnit-o pe domnisoara la Petrosani si cand am vazut-o am fost foarte placut impresionat. Asta pana s-a dezbracat... Mirosul de care spuneai tu l-am simtit si eu si cand am scos soldatul am vazut o scurgere rosiatica pe prezervativ... Poate era virgina... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...