Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0755331008

0755331008 0755 331 008

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
74 raspunsuri in acest thread

#1 a123

a123

Serious Contributor

• VIP Member
  • 378 Postari:
  • Inscris la:
    21 januari 2013
  • Reputatie: -217

Postat 01 september 2018 - 01:30

Anuntul e asta: https://www.publi24....7f7e6e6a54.html

Pentru cazul in care anuntul nu mai e valabil pozele sunt atasate mai jos. Colegii futaciosi din AR: e jale la voi pe forum, numai linkuri catre anunturi, cele mai multe is expirate, puneti naibii pozele in anunt.

Satul de piata slaba din TM, ma orientez spre AR, mereu am avut surprize placute acolo, si cea mai placuta e Lore, pacat ca nu mai e activa.

Iritat pentru ca Daria https://nimfomane.co...ete-0743548553/  ma apuc sa sun de la Libelula :-) fetele. Nimic, toate dorm la 12:30.

Ok, zic sa ma duc macar sa dau o tura prin AR, cand imi atrage atentia anuntul de mai sus. O sun, voce nicium ...nu stiu ce sa cred. Cum sta pe langa Sala Polivalenta, adica la 1 km de libelula mea cu teapa, imi zic hai sa o vad si ma car acasa.

La bloc vb cu ea, zice: pai vin de la chiosc, te vad. Si imi zambete foarte frumos o superba fatuca, dar naspa ... 19-20 ani. Ce sa fac? Fara experienta, alta dezamagire imi zic. Hai sa bem un suc sus, zice fatuca. Hai!

In lift imi dau deodata seama ca nu am pus mana pe un cur in spatiul ala ingust de cativa ani, i izic, ea rade si ma saruta. gata, alchimia e facuta.

Ajungem sus, are un pudel mic si dragut, cainii spun multe despre stapanii lor.

Ok, trecem la treaba, dar ce treaba!

Tipa e pasionala, e dezlanuita, stie sa mimeze perfect pasiunea, excitarea, nici prea prea, nici foarte foarte. Saruturi, pe buze, peste tot, un oral de nota 10 putin prea dur pentru mine, niste labii roz - o sa ii zic pink lips de acum - si curata.

Ok, nu ma tine acum mai mult de 10 minute un numar, singurul. Cred ca 6-7 :-)

Notele:

Aspect: 9 ,are 1,65, frumusica foc, ochi superbi si o privire directa, chiar in timp ce :-)

Tehnic: pizduta stramta rau, misto, fara gel sau shituri, stie clar sa si-o traga

Locatia: habar nu am, nu m-am uitat, impresia generala era de foarte curat

Oral: 9, putin prea repede si putin prea dur, dar se adapteaza la ce ii ceri

Normal: 10 cu stelute!

Pret: 150 un numar, aici nu am inteles eu prea bine, cum e la ora, la numar, la CIM - asta e taxat extra, dar stii dinainte, asta apreciez mereu, onestitatea, nu vrajeli de curve care dau punctaj negativ recenziilor negative, si totul se intoarce impotriva lor, in final.

Pfoaaaa, ce saniiiiiii, superbi, incredibili, craci faini, un corp de invidiat, dar sanii sunt punctul tare si important pentru mine, nu ma pot fute daca tzatzele nu sunt misto.

Maleabila, sta cum o pui, nu are figuri, cum spuneam - sincera, deschisa, misto. Deget inauntru nu, ca mai peste tot, din motive lesne de inteles, dar si asta afli din timp.

Concluzie: nu numai ca o recomand, dar e o perla tanara care se va pierde curand ori in strainataturi, ori in preturile crescute in curand.

Da, fata e pe treaba, vrea sa faca bani ca altfe lse facea inginer, numai ca nu te grabeste - la mine nici nu a fost cazul.
    Naspa ca ii suna telefonul, a uitat sa il inchida. Pe mine m-a excitat asa rau ca nu l-am mai auzit. Cica si ea =))))

Fisiere atasate

• Fisier atasat  1.png   95,62KB   20 download
    • Fisier atasat  2.jpg   89,15KB   11 download
    • Fisier atasat  3.jpg   148,74KB   9 download
    • Fisier atasat  4.jpg   248,32KB   9 download
    • Fisier atasat  5.jpg   196,33KB   7 download
    • Fisier atasat  6.jpg   203,29KB   8 download

• 4
    alergic la cocalari

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 curvar45

curvar45

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 37 Postari:
    • Inscris la:
      17 september 2017
  • Reputatie: 26

Postat 02 september 2018 - 12:40

Bună ziua dragi prieteni futangii,o nouă "prietenă" adăugată la palmares, o dulceață de fată,corp bestial , sâni demențiali, ochii albaștri f.f. frumoși,lucrarea a fost de nota 10 la toate capitolele ,doar un minus care mi la spus de la început timp de acțiune doar 15 minute la o finalizate dar în acest timp a fost foarte harnică și-a dat toată silința să mă simt bine.Locație:10,Aspect:10**,On:10, Dt:10, Lot:10 ,Np:10. De recomandat: Da, da și iarăși da.
    • 0

#3 grigoroiu11

grigoroiu11

VIP Member

• VIP Member
    • 1410 Postari:
    • Inscris la:
      08 februari 2018
  • Reputatie: 354

Postat 02 september 2018 - 01:52

in poze arata bine,dar mie la tel. mi-a cerut 250 pt 30 min fara cim,acum fiecare stie ce vrea si cat da

• 1

#4 curvar45

curvar45

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 37 Postari:
    • Inscris la:
      17 september 2017

Postat 02 september 2018 - 02:05

În realitate arată mai bine decât în poze,eu sunt de părere că nu a cerut mult la cum arată și ce meserie știe
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 a123

a123

Serious Contributor

• VIP Member
    • 378 Postari:
    • Inscris la:
      21 januari 2013

Postat 03 september 2018 - 06:43

ma bucur ca v-am luminat cerul cu o stea noua =)))

• 1
    alergic la cocalari

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 florinzx

florinzx

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 123 Postari:
    • Inscris la:
      23 augustus 2017
  • Reputatie: 20

Postat 04 september 2018 - 11:31

Face cumva si anal!!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 a123

a123

Serious Contributor

• VIP Member
    • 378 Postari:
    • Inscris la:
      21 januari 2013

Postat 04 september 2018 - 12:16

Face cumva si anal!!

E o intrebare? Daca da, foloseste telefonul din titlu, eu nu am fost curios. Daca eram, intrebam. Si iti spuneam si tie.

Vrei sa o sun eu?

:-)

• 0
    alergic la cocalari

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 petru marius

petru marius

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 92 Postari:
    • Inscris la:
      26 februari 2015
  • Reputatie: 35

Postat 05 september 2018 - 05:09

ma bucur ca v-am luminat cerul cu o stea noua =)))

ai foarte multa dreptate in tot ceea ce ai scris despre domnisoara, eu as mai adauga ca este foarte frumoasa si are bun simt ceea ce este foarte important,merita sa fie vizitata, eu nu ii inteleg pe foarte multi de pe aici care merg la fel de fel de rapandule,expirate, nesimtite, si lipsite de 7 ani deacasa,in loc sa le neglijam cu totii eliminandu-le din sistem le incurajam, in felul acesta nu o sa putem face niciodata curatenie,in concluzie va spun ca merita sa o vizitati si respectati

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 a123

a123

Serious Contributor

• VIP Member
    • 378 Postari:
    • Inscris la:
      21 januari 2013

Postat 05 september 2018 - 08:17

ai foarte multa dreptate in tot ceea ce ai scris despre domnisoara, eu as mai adauga ca este foarte frumoasa si are bun simt ceea ce este foarte important,merita sa fie vizitata, eu nu ii inteleg pe foarte multi de pe aici care merg la fel de fel de rapandule,expirate, nesimtite, si lipsite de 7 ani deacasa,in loc sa le neglijam cu totii eliminandu-le din sistem le incurajam, in felul acesta nu o sa putem face niciodata curatenie,in concluzie va spun ca merita sa o vizitati si respectati

Exact: sunt laudate rapandule jegoase ca dejectia aia de Cristina Urina  si fetele cu adevarat misto sunt neglijate. Dar trebuie sa le laudam ca sa stie si altii de ele.

• 0
    alergic la cocalari

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 >magarusulfutacios<

magarusulfutacios

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 527 Postari:
    • Inscris la:
      16 juni 2018
  • Reputatie: 284

Postat 05 september 2018 - 09:18

Fata lucreaza pana la ora 8. Nu o lasa sindicatul sa munceasca mai mult?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 delkim2

delkim2

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      01 februari 2018
  • Reputatie: 5

Postat 06 september 2018 - 01:14

Am vizitat-o si eu pe frumoasa blonda , programarea a decurs ok, confirmare cu 15 min inainte la bloc am asteptat cateva minute , presupun sa coboare cel dinaintea mea, aici un minus cam pe banda rulanta ca si cand m-am imbracat a vb cu altul ca sa astepte cateva minute. In rest cam pe fuga actiunea dar serviciile ok si de calitate isi da interesul este amabila , frumoasa , o papusa de fata.
    Aspect: 10 , nu ai ce baga de vina
    Oral: 8 putin cam hard pt gustul meu dar ok, te priveste in timpul actiunii , atentie si la alte zone
    Normal: 8 nu am rezistat numai o pozitie , stramta , epilata , etc
    Tarif: 150 fin
    De revenit, numa sa nu fie chiar asa pe banda rulanta totul si ar fi chiar de top
    • 1

#12 gratis

gratis

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 14 Postari:
    • Inscris la:
      12 september 2016
  • Reputatie: 0

Postat 07 september 2018 - 09:26

Salutare! Am și eu o întrebare, și sper sa nu supăr pe nimeni: fata e cumva de "etnie"? Parcă duce puțin înspre.. Repet, no ofense. Mulțam fain!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 curvar45

curvar45

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 37 Postari:
    • Inscris la:
      17 september 2017

Postat 07 september 2018 - 12:48

În realitate arată mult mai bine decât în poze, părerea mea este că nu este de etnie
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 gratis

gratis

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 14 Postari:
    • Inscris la:
      12 september 2016
  • Reputatie: 0

Postat 07 september 2018 - 01:32

Mulțumesc!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#15 >fixchix<

fixchix

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 281 Postari:
    • Inscris la:
      24 maart 2016
  • Reputatie: 24

Postat 07 september 2018 - 08:51

15 minute??? Dush nu mai facem ? Ne futem ca iepurii? Dam de 3 ori din cur si gata? Ce programul pulii e asta?
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#16 login2000

login2000

VIP Member

• VIP Member
    • 1521 Postari:
    • Inscris la:
      31 augustus 2015
  • Reputatie: 1750

Postat 07 september 2018 - 09:38

[quote name="fixchix" post="5097499" timestamp="1536346272"]

15 minute??? Dush nu mai facem ? Ne futem ca iepurii? Dam de 3 ori din cur si gata? Ce programul pulii e asta? Dreptate ai colegu. Într-adevăr fata este frumoasă,primitoare prietenoasă,ajuns la ea m-am cerut la duș și zice dar cu șervețele umede nu e bine după care spune că avem 15 minute. Mi-am cerut scuze ma înțeles nu a părut să se supere și am plecat. Păcat este chiar frumoasă și la față și la corp.
    • 8

#17 florinzx

florinzx

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 123 Postari:
    • Inscris la:
      23 augustus 2017
  • Reputatie: 20

Postat 08 september 2018 - 02:39

Am fost si eu la ea. E genu fast-fuck. Pacat ca fata e draguta. Pentru mine nu e de revenit. Si atentie, s-ar putea sa dati nas in nas cu urmatoru ei client( ori pe scari ori in lift). Daca aveti norocu sa nu va terminati in maxim 25 minute , asta e ... asa va si lasa , cu o erectie cat china.Deci din punctu meu de vedere ar cam fi de evitat.
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 tulda

tulda

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5508 Postari:
    • Inscris la:
      09 februari 2014
  • Reputatie: 3733

Postat 09 september 2018 - 12:45

Am plecat în 30 de secunde de la ajungerea în hogeac, e clar , bani o interesează, restul nu contează,

Măcar nu am risipit aiurea timp și bani pentru fițele unor :excl: ''ciorani''

Aceasta postare a fost editata de tulda: 09 september 2018 - 12:47

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#19 >magarusulfutacios<

magarusulfutacios

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 527 Postari:
    • Inscris la:
      16 juni 2018
  • Reputatie: 284

Postat 09 september 2018 - 11:50

Ce repede a trecut de la "noua stea" la "de evitat" 😂😂😂😂
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#20 curvar45

curvar45

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 37 Postari:
    • Inscris la:
      17 september 2017

Postat 09 september 2018 - 01:55

Cam multe pretenții la uni pt. 30 de Euro ,puneți și voi la bataie 100 de Euro și imediat se schimbă treburile
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

1 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi