Sari la conținut

Sex in doliu


celibi

Postări Recomandate

Cam cat timp e bine sa stau fara sa mai fac nebunii daca mi-a murit cineva in familie? Ca nu prea stiu.

 

condoleante!nu are nici o legatura sexul cu doliul,cel mai mult conteaza cum simti tu in sufletul tau.Daca durerea este prea mare cred ca e logic,ca nu ti mai arde,cu toate ca e posibil daca faci sex sa ai o oarecare usurare,sa poti durerea mai usor
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cam cat timp e bine sa stau fara sa mai fac nebunii daca mi-a murit cineva in familie? Ca nu prea stiu.

 

în principiu, nu amesteci capra cu varza. Omu' s-a dus, nu-l mai întorci. Nu văd sensul, să nu mai faci sex o perioadă.

 

Bine, asa cum s-a spus și mai sus, depinde de gradul de rudenie. Poți fi afectat o vreme, să-ți afecteze și viața sexuală, caz în care, trebuie să-ți revii cât mai repede.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Practic nu e o legatura de sange intre noi, imi era unchi. Dar aveam o relatie apropiata.

 

Presupunand ca nu trollezi, ma gandesc ca ideea cea mai buna e sa te ghidezi dupa ce-ti zice mintea ta / sufletu' tau. Nu stiu cu cat ai fi mai impacat sufleteste, la modul real, daca ti-ai impune o perioada de pauza dupa cum a zis thecat, sau unu' sau altu' de pe forumu' cutare, sau dupa cum zice gura lumii c-ar fi general acceptat in societatea romaneasca.

 

(Din nou, scuze ca ma repet) - daca nu incerci sa trollezi, sincere condoleante, omul respectiv sa se odihneasca in pace.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Practic nu e o legatura de sange intre noi, imi era unchi. Dar aveam o relatie apropiata.

sunt și io unchi.

Sfatul, pentru nepot, rămâne-dăla buci, lasă vrăjeala :))))

Ah, prima luna, după ce crăp, cu dedicație, ca tare i-a mai plăcut pysda :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator notsecure
Reputație: 0

ai grija ca daca nu a trecut inca dincolo, mai sta in preajma celor la care a tinut... deci daca simti o mana pe coaie cand dai la buci, fa cruce repede si leaga-ti o lumanare de pula.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ai grija ca daca nu a trecut inca dincolo, mai sta in preajma celor la care a tinut... deci daca simti o mana pe coaie cand dai la buci, fa cruce repede si leaga-ti o lumanare de pula.

ai uitat sa menționezi-sa aibă dreaq grija, sa nu bage lumânarea aprinsa-n pyzda, ca ne-am ars :)))
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator notsecure
Reputație: 0

Cat credeti ca mai rezist fara sex? Deja e a 4-a zi. De maine cred ca nu mai rezist fara sa fut.

asta e ala sofer de microbuz care da o laba dupa fiecare cursa... laba nu e sex! poti sa o faci linistit ca unchi-tu nu se supara; cel mult se distreaza cu celelate rude de dincolo lol

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...