Sari la conținut

Simona 0720196179


Postări Recomandate


  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Sunat in jurul orei 17.00. O voce tanara si vioaie mi-a raspuns. Eram hotarat sa o chem acasa si fiind o zona oarecum centrala,in cele din urma, a acceptat. In mod normal se deplaseaza doar la hotel, nu are locatie. A fost foarte rapida si in 15 minute a ajuns la usa. O fata blonda de 19-20 de ani, putin plinuta, fara burta si cu carnea tare. Piesa de rezistenta sunt sanii mari si deloc lasati. Fata este vorbareata si destul de placuta fiind dintr-un sat de pe langa Ploiesti, dar locuind in acest moment in Targoviste. A inceput cu un oral executat destul de prost, ajutandu-se de mana. Am pus apoi caciulita si am trecut la normal cu ea deasupra, o priveliste foarte placuta, amplificata de faptul ca se misca bine. Am trecut apoi la pozitia misionarului unde am terminat repede si datorita gemetelor ei. Daca sunt protocolare sau nu, e la decizia fiecaruia. Mie mi-au placut. Din pacate, nu accepta sarutari, dar par sa ii placa mangaierile.Am platit 100 de lei un numar. O ora este 200 de lei

Note:

Oral-6

Normal-9

Succes !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...