Sari la conținut

Ina 0731959044


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Anunțul nu mai este valabil. Cred că i-am stricat planul de afaceri peștelui. Deși ceva îmi spune că tipa nu se întoarce la școală...

nu se mai intoarce la nici o școală. Ă mai prestat cateva zile sub numele de Beatrice pe Cantemir. A mai fost un mare scandal dupa care peștii au luat o pauză. Se pare ca au revenit cu noi metode (alt nume poze singura în locație, peștii jos la bloc ca sa nu poata fi saltati). Probabil mai e activa cu alt anunt poze false etc
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Exact ce spune Boy...filajul il face potera in incercarea de a pune mana pe traficantii de **spam editat**e, dar pozeaza si clientii care intra-ies...asta e problema

este cel mai grav caz de **spam editat** de cand citesc acest forum. Diicot-ul probabil ca stie dar se face ca ploua caci așteaptă să fileze întreaga rețea. Ce fac ăștia nu e într-un sat de la cuca macaii e in centrul Bucurestiului ci într-un bloc cu banci la parter si sedii ale diverselor firme chiar ale serviciilor (SRI, SIE etc). Indiferent cat de corupt ar fi sistemul nu cred ca nu va face nimic. E clar însă că telefonul ei este interceptat si toti care o viziteaza vor da cu subsemnatul.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

cazul este unul deosebit de grav. Nu e vorba de o pustoaica de etnie care mai are 1 an pana la 18. Este vorbă de un copil. Fata este 100 la suta alba. Nu pot intelege ce e în mintea acestor hiene de pești. Va dati seama la ce abuzuri e supusă acea copilă mai ales ca din cate inteleg e singura în apartament. Va dati seama cati **spam editat**i isi da drumul în ea sau cine stie la ce perversiuni o supun căci nu se poate apăra sau ripostă în vreun fel. Toti se dau smardoi dar la un caz din asta nu face nimeni nimic.

Ai pus punctul pe i. Printre multii **spam editat**i ii avem si pe xoxo. Intreaba-l ce a simtit cand se juca cu **spam editat**. Cum sa nu iti fie scarba de asemenea **spam editat**i ??? Ar trb castrati si spanzurati de coaie, inchisi in spitalele din Romania

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Degeaba faceti sesizari anonime, nu le ia nimeni in considerare indiferent de ceea ce relatati daca nu sunt datele complete ale celui care face adresa. Ce trebuia facut?nu la ultimul episod, in primul moment cand s a aflat varsta fetitei, la Cluj, Cantemir, etc.trebuia facuta o "potera" cu cativa zmei de pe aici, m as fi bagat si eu la cauza asta, care sa extraga saraca copila de sub exploatarea unui peste prajit si predata DGASPC. Daca eventualul filaj asteapta sa prinda intreaga grupare si o lasa pe fata pe mana tuturor care platesc pentru sex,copilul sigur este sau va avea traume.

Link spre comentariu

Degeaba faceti sesizari anonime, nu le ia nimeni in considerare indiferent de ceea ce relatati daca nu sunt datele complete ale celui care face adresa. Ce trebuia facut?nu la ultimul episod, in primul moment cand s a aflat varsta fetitei, la Cluj, Cantemir, etc.trebuia facuta o "potera" cu cativa zmei de pe aici, m as fi bagat si eu la cauza asta, care sa extraga saraca copila de sub exploatarea unui peste prajit si predata DGASPC. Daca eventualul filaj asteapta sa prinda intreaga grupare si o lasa pe fata pe mana tuturor care platesc pentru sex,copilul sigur este sau va avea traume.

eronat, la sesizarile anonime organu statului, in cauza DIICOT se sesizeaza din oficiu, aici e din oficiu , mi s-a confirmat asta azi de dimineata ca am intrebat de fata pe cineva mai sus pus.

o completare, se sesizeaza don oficiu daca plangerea anonima e cu toate detaliile si cu detalii adevarate ce se pot verifica,

acum verifica.

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Degeaba faceti sesizari anonime, nu le ia nimeni in considerare indiferent de ceea ce relatati daca nu sunt datele complete ale celui care face adresa. Ce trebuia facut?nu la ultimul episod, in primul moment cand s a aflat varsta fetitei, la Cluj, Cantemir, etc.trebuia facuta o "potera" cu cativa zmei de pe aici, m as fi bagat si eu la cauza asta, care sa extraga saraca copila de sub exploatarea unui peste prajit si predata DGASPC. Daca eventualul filaj asteapta sa prinda intreaga grupare si o lasa pe fata pe mana tuturor care platesc pentru sex,copilul sigur este sau va avea traume.

pe cei de la filaj ii intereseaza sa isi rezolve misiunile si atat nu le pasa de copil. Uneori buturuga mica răstoarnă carul mare, uneori urmăresc un copil din asta găsesc ceva mult mai mare,(a mai fost un caz la sabagh în acțiune anul trecut), e probabil ca peștii fetiței sa fie in legatura cu dealeri de droguri și alte genuri de infracțiuni (șantaja, tâlhării etc). Oricum mai e si o chestie de unde stiti ca peștii fetiței nu au camere ascunse și filmează actele sexuale, cei care spuneau că trebuie testată de bătrânul george (userul celebru cel care supune la perversiuni extreme aplicând dominare pasivă unor copile-exemplu Vanesa 18) ce e în mintea lor?
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pe cei de la filaj ii intereseaza sa isi rezolve misiunile si atat nu le pasa de copil. Uneori buturuga mica răstoarnă carul mare, uneori urmăresc un copil din asta găsesc ceva mult mai mare,(a mai fost un caz la sabagh în acțiune anul trecut), e probabil ca peștii fetiței sa fie in legatura cu dealeri de droguri și alte genuri de infracțiuni (șantaja, tâlhării etc). Oricum mai e si o chestie de unde stiti ca peștii fetiței nu au camere ascunse și filmează actele sexuale, cei care spuneau că trebuie testată de bătrânul george (userul celebru cel care supune la perversiuni extreme aplicând dominare pasivă unor copile-exemplu Vanesa 18) ce e în mintea lor?

ai pus punctul pe i. O sa li se infunde si astora odata si odata.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

eronat, la sesizarile anonime organu statului, in cauza DIICOT se sesizeaza din oficiu, aici e din oficiu , mi s-a confirmat asta azi de dimineata ca am intrebat de fata pe cineva mai sus pus.

o completare, se sesizeaza don oficiu daca plangerea anonima e cu toate detaliile si cu detalii adevarate ce se pot verifica,

acum verifica.

Pai ce au ca punct de plecare, un nr de tel și o adresa generica (unirii 63), măcar dacă aveau adresa completă. Cine a fost la ea putea sa culeaga mai multe info si sa facă o sesizare (se juca de-a detectivul particular).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...