Sari la conținut

Firea vs Dragnea


Vizitator caproshu

Postări Recomandate

Nu stiu cine va invinge dar o sa te crucesti cand vezi cum Gide\ la Antena 3 si Mircea Badea o sa il injure pe Dragnea si o sa dea cu kkt in el. Ca posturile Varanului sunt cu Firea, cu gashca din Voluntari. Oricum cearta asta e minunata...nu e bine sa vrei raul cuiva dar in cazul lor...cat mai rau sa le fie din partea mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Ca posturile Varanului sunt cu Firea, cu gashca din Voluntari.

Bine punctat. Io nu cred ca domnitza primaritza s-a rasculat asa, doar bazandu-se pe faptul ca pe ea nu au cum s-o dea jos de la PMB, ca oricum a avut scor mult peste partid in sine.

Nu. Nu cred.

Tare imi e ca in spatele ei se afla tocmai misculatiile Varanului. Cine crede ca asta isi "doarme" linistit batranetea, dupa cate a patimit el saracu, se inseala.

Omu' la asta se pricepe cel mai bine. La comploturi si miscari de culise.

 

Vedem ce o sa fie. Doar ca de bine nu miroase nicicum....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce parere aveti??Firica o sa-l mazileasca pe jigodia de dragnea,sau invers ??

Din pacate, Firea e mai dictatoare decat Dragnea. Mai bine pampalaul de Ponta sa revina in fruntea PSD decat Firea , oricum daca era sa nu fie afectata apropiata ei Speranta , Firea tacea malc despre abuzurile jandarmeriei.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Important acum, nu e cine se cocoață în fruntea P.S.D., ci să se rupă. Am anticipat asta într-o postare (nu mai știu dacă pe acest topic) și iată, se întâmplă mai repede decât credeam. Este un lucru firesc, pentru că Dragnea îți duce partidul în jos. Cum spuneam: încurcă-i drace, că și mie îmi place! 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Ce ar merge Firea la un gang bang cu vreo 5 pularai facuta prastie

Da de unu cu Irinuca lu' Daddy si Ginuta lu' Junioru' ce ziceti ???😆😈😂.

 

Stiu, poate's rau, dar eu unu zic ca astea (Irinuca mai ales) is mai curve decat fetili de pe site-ul nostru...

 

Barem astea recunosc ce sunt si cer banu pe fata ca sa presteze.

Link spre comentariu

..credeți ca nu a supt'o firea , ca sa ajunga asa sus intr'un timp scurt?poate a avut ea popularitate,dar tot pe spinarea prostilor din psd s'a 'ridicat'...iar prostii daca nu ar fi avut 'ceva' de castigat,nu ar fi sustinut'o....chiar si o muie facuta de ea cui trebuie...Toate damele din politica,trec mai intai prin birourile 'unora' si apoi in functie de 'prestația lor' sunt propulsate in funcții cheie.sunt o gramada de 'dame',care stau mai ascunse pt ca prezenta lor in anunite functii sa nu fie mediatizata,dar tot curve sunt...pt ca inteligenta lor nu le ajuta cu nimic,daca au.apropo,nu sunt misogin :))))

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Ce ar merge Firea la un gang bang cu vreo 5 pularai facuta prastie

Eu as vrea sa o vad fututa de niste negrii da ia cu pula de la 22 in sus...sa i o dea peste tot...

Link spre comentariu

Vizitator caproshu
Reputație: 0

Din pacate, Firea e mai dictatoare decat Dragnea. Mai bine pampalaul de Ponta sa revina in fruntea PSD decat Firea , oricum daca era sa nu fie afectata apropiata ei Speranta , Firea tacea malc despre abuzurile jandarmeriei.

Total de acord...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...