Sari la conținut

Saveni


Postări Recomandate

La 29.06.2021 la 14:12, flavius99 a spus:

O gasesti zilnic "hoinarind" prin parc si piata...si cerand bani sub diferite pretexte...

Dar pt cei ce vor doar un oral rapid pentru "descarcare" sunt si doi tipi la care mai apeleaza liceenii sa se elibereze de stress...

Poti sa dai mai multe date de identificare te rog? Gen blonda bruneta... Inalta scunda grasa slaba... Sunt prin zona si i_as da o m**e daca as vedeao

Link spre comentariu
La 29.06.2021 la 14:12, flavius99 a spus:

O gasesti zilnic "hoinarind" prin parc si piata...si cerand bani sub diferite pretexte...

Dar pt cei ce vor doar un oral rapid pentru "descarcare" sunt si doi tipi la care mai apeleaza liceenii sa se elibereze de stress...

Poti verifica messanger_ul homunculus? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/29/2021 at 9:58 AM, flavius99 said:

Sunt doua in bodeasa dar sunt varza...mai bunicica e tipa de vreo 19 ani din bozieni, umbla toata ziulica prin zona pietii, inalta ...de un oral merge...

Detalii?

Link spre comentariu
Vizitator mejust522
Reputație: 0

M-am tot uitat după fata din parc dar nu pot sa îmi dau seama care e ,nu vine sa ceara bani cum zicea cineva mai sus

Link spre comentariu

Ce nenorociti de oameni, eu sunt PATROANA DE LA SALONUL  de mai sus despre care vorbeati, cum e posibil sa terfelesti numele unei persoane pe care nici macar nu o cunosti? Cineva din dorinta de a imi face rau s a folosit de numarul meu de telefon care este public prin prisma salonului pe care il detin, va rog frumos nu mai deranjati pe acest numar ca nu ma regasesc in nici o descriere si nu prestez nici un fel de serviciu, persoana care a facut acest lucru v a plati din punct de vedere penal, am facut plangere la politie iar cel care a facut asta probabil nu stie ca fiecare telefon, pc sau tableta are on un re un ip cu care poate fi identificat

Link spre comentariu
Acum 6 minute, Ramonasat a spus:

Ce nenorociti de oameni, eu sunt PATROANA DE LA SALONUL  de mai sus despre care vorbeati, cum e posibil sa terfelesti numele unei persoane pe care nici macar nu o cunosti? Cineva din dorinta de a imi face rau s a folosit de numarul meu de telefon care este public prin prisma salonului pe care il detin, va rog frumos nu mai deranjati pe acest numar ca nu ma regasesc in nici o descriere si nu prestez nici un fel de serviciu, persoana care a facut acest lucru v a plati din punct de vedere penal, am facut plangere la politie iar cel care a facut asta probabil nu stie ca fiecare telefon, pc sau tableta are  un un ip  si un id cu care poate fi identificat, va mulțumesc 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...