Sari la conținut

Singura Stapana din Constanta - 0732971236


Postări Recomandate

Ședințe de dominare profesionale la un preț special în luna februarie.

 

 

Vrei sa fii dominat de o stapana adevărata și să îți transformi fantezia intr-o experiență de neuitat??? atunci te aștept în locația mea de lux, acolo unde visele devin realitate prin ședințe de dominare gard și soft,umilire fizică și verbala,spanking,foot-fetish, penetrare,uro, cunnilingus, annilingus,masturbare,facesitting,cbt,și alte fantezii.Detin cătușe, vibratoare,caluse,biciuri,și multe altele.Pretul incepe de la150 lei ședința de 1 ora.Te aștept la mine intr-o locație centrală de lux sau la hotel.

 

Anunț postat de damă .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...io akuma imi dau siama ka voi ajtea diva plaşi calcatu ân pişioari, linsu chizdocului pişat da nispalat, strapoanili stapînili strapunjili...sunți tăți o speşii loială, fideluţă, masochistă ! Aştiptati ku lunili...ku rabdari di fer...doar doar o gasiti savă lase...savă ofiere marea onoari săi linjiti chişatu din pizda !!! Pi bani !!!

 

Ie tare !!!

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da tătuşi...ironiia lucrurilor ie ka di iera una buna, una cari futi normal (oral, normal, masaj ierotic) dară ku servişii di Top...greu di prins, ka doar deh, doritori ie multi la astea...voi sigur vinieati di ziceati: "neserioasă...inposibil di contactat tielefonic!".

 

La astea di va vîră latexu la crapatura avieti răbdari sa insistati...ku lunili...aniii !

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Hai mai lasati-ne cu "singura stapana ".. Vrajeli ieftine..o fii stapana pe sine..daca ai un bici,un strapon,multa vorbaraie si faci uro,nu inseamna ca esti neaparat o stapana... O stapana adevarata stie ce inseamna asta,intotdeauna vine cu ceva nou,e deschisa catre client,nu da buleli,mai ales pt bani!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Hai mai lasati-ne cu "singura stapana ".. Vrajeli ieftine..o fii stapana pe sine..daca ai un bici,un strapon,multa vorbaraie si faci uro,nu inseamna ca esti neaparat o stapana... O stapana adevarata stie ce inseamna asta,intotdeauna vine cu ceva nou,e deschisa catre client,nu da buleli,mai ales pt bani!

 

ai dreptate!! Cati nu sunt zugravii-gletuitorii,conteaza cum gletuiesti si cum zugravestii.Mai stiu eu niste port surubelnita,"leaga " in doza ,intreruprator si priza si se cred elecrticenii sau alti doar"trag" cabluri pe,patul de clabluri si se cred profesionisti( pe multi electricieni daca ii intrebi cum se formeaza NULUL pe vapor nu stiu).Revenid la oile noastre,despre aceasta asa zisa stapana, plm nu stiu ce sa zic nu ma fascineaza chestii de genul ..dar dupa ce am citit in forum " aista nui triaba, "(cum ar zice amilica)

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Noutăți despre Alina, autoproclamata ,,singura stăpână,, din C-ta? Personal nu cred că mai activează. După ce a făcut eforturi să își mobileze apartamentul în stil BDSM a dispărut din peisaj.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...