Sari la conținut

Lorena Slim 📨 0720513202


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost din nou aseara la d.ra Lorena! Servicii ireprosabile, asa cum stim cu totii :atm !! Sper sa ne incante cu prezenta ei mult timp de acum incolo la noi in oras. Oral executat cu delicatete si cu f mare atentie la zonele adiacente; se implica la normal, iar pe la spate ai o priveslite super :hug1  !!  Note- oral 9.5, normal 10, de anal nu am intrebat, fata f curata si zambitoare, locatie f buna si usor de reperat, zona Ciresica!! Sper sa o vizitez in curand :feet    P.S.-  daca nu raspunde la tel, insistati, eu asa am facut si am reusit intr-un final!! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am fost din nou aseara la d.ra Lorena! Servicii ireprosabile, asa cum stim cu totii :atm !! Sper sa ne incante cu prezenta ei mult timp de acum incolo la noi in oras. Oral executat cu delicatete si cu f mare atentie la zonele adiacente; se implica la normal, iar pe la spate ai o priveslite super :hug1 !! Note- oral 9.5, normal 10, de anal nu am intrebat, fata f curata si zambitoare, locatie f buna si usor de reperat, zona Ciresica!! Sper sa o vizitez in curand :feet P.S.- daca nu raspunde la tel, insistati, eu asa am facut si am reusit intr-un final!!

 

😘

Link spre comentariu

Inaite de a o intalni pe lorena nu am fost tentat sa scriu o rececenzie , dar o data ce am intalnit-o am decis ca trebuie sa devin si eu contribuitor activ. M-am simtit alaturi e ea mai mult decat cu o prietena mi-a satisfacut toate dorintele fara sa apara vreo ezitare, ai cu cine povesti si daca esti un adevarat gentleman primesti mai mult decat ai putea visa! Note: 10 pe linie, De revenit cu prima ocazie cand scap de pisi!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Inaite de a o intalni pe lorena nu am fost tentat sa scriu o rececenzie , dar o data ce am intalnit-o am decis ca trebuie sa devin si eu contribuitor activ. M-am simtit alaturi e ea mai mult decat cu o prietena mi-a satisfacut toate dorintele fara sa apara vreo ezitare, ai cu cine povesti si daca esti un adevarat gentleman primesti mai mult decat ai putea visa! Note: 10 pe linie, De revenit cu prima ocazie cand scap de pisi!

Te pup “pisi†😘

Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Buna

 

Am fost la Lorena, este o fata super, cu respect fata de client, fata de timp,curata, educata, o fata cu care ai ce discuta si schimba cateva vorbe, face cam tot ce trebuie.. ca sa pleci satisfacut de la ea, niciodata neterminat sau ceva de genu', mie personal mi-a placut, si am sa mai vin ori de cate ori pot..

 

Normal - 9 cu implicare

Oral - 8

Anal - Nu

GFE/Atitudine - 10

Igiena - 9 curata

Aspect - 9 corp frumos inalta

Pasarica - 7

Pret - 100/200

Locatie - 8 langa hotel Ciresica

Recomandare - Da

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna

 

Am fost la Lorena, este o fata super, cu respect fata de client, fata de timp,curata, educata, o fata cu care ai ce discuta si schimba cateva vorbe, face cam tot ce trebuie.. ca sa pleci satisfacut de la ea, niciodata neterminat sau ceva de genu', mie personal mi-a placut, si am sa mai vin ori de cate ori pot..

 

Normal - 9 cu implicare

Oral - 8

Anal - Nu

GFE/Atitudine - 10

Igiena - 9 curata

Aspect - 9 corp frumos inalta

Pasarica - 7

Pret - 100/200

Locatie - 8 langa hotel Ciresica

Recomandare - Da

eram curios...din ce motiv..ai notat "pasarica" cu 7..fata de recenzia super..pasarica..nu e  ? .).)

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna

 

Am fost la Lorena, este o fata super, cu respect fata de client, fata de timp,curata, educata, o fata cu care ai ce discuta si schimba cateva vorbe, face cam tot ce trebuie.. ca sa pleci satisfacut de la ea, niciodata neterminat sau ceva de genu', mie personal mi-a placut, si am sa mai vin ori de cate ori pot..

 

Normal - 9 cu implicare

Oral - 8

Anal - Nu

GFE/Atitudine - 10

Igiena - 9 curata

Aspect - 9 corp frumos inalta

Pasarica - 7

Pret - 100/200

Locatie - 8 langa hotel Ciresica

Recomandare - Da

eram curios...din ce motiv..ai notat "pasarica" cu 7..fata de recenzia super..pasarica..nu e  ? .).)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Eu am spus destul de clar ce mi-a placut si cat mi-a placut prin note, o fii ea super si de nota 10 in anumite aspecte dar asta nu inseamna ca e perfecta si de nota 10 la toate,despre ce vorbim? Nu despre sinceritate? Faptul ca mi-a placut de ea..hai exagerez sa-i dau 10 pe linie.. Nu, nu e corect

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

steel , eu am apreciat intotdeauna faptul ca esti printre putinii care mai fac recenzii la obiect, in plus nu sint deloc adeptul notelor , daca un pulos cu pula groasa apreciaza ca e strimta si ii da 10 , altul care nu e la fel de dotat poate considera ca e cam larguta sau nu e pe placul lui si o depuncteaza. eu ma refeream doar la aspectul estetic .

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...